Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , xroflx9 каза:

Няма причина да разказвам очевидни неща. Като пример мога да дам това че вафлите му са сигурно едни от най-евтините на пазара,а пак сигурно има поне 3 по-купувани марки. Няма как с такъв "чист бизнес",който не отбелязва големи продажби да си построиш палат,а жена ти да харчи хиляди за дрехи и клипове.

 

Аааа, ще ме извиняваш ама вафли Боровец са си топа. Преславата на вафлите. Вкусни, с шоколад, с портокалови корички. А четворка вафлите са сигурно най-купуваните евър. Количествата се изчерпват по-бързо и от новия албум на Преси.  

  • Like 1
  • Haha 4
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Vancho каза:

Аааа, ще ме извиняваш ама вафли Боровец са си топа. Преславата на вафлите. Вкусни, с шоколад, с портокалови корички. А четворка вафлите са сигурно най-купуваните евър. Количествата се изчерпват по-бързо и от новия албум на Преси.  

Аз не ям вафли, но миналата година хапнах няколко пъти новите им таханови. Обичам тахан и халва. Долу шоколада. Мислят за всеки вкус обаче, похвално!

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Аз не ям вафли, но миналата година хапнах няколко пъти новите им таханови. Обичам тахан и халва. Долу шоколада. Мислят за всеки вкус обаче, похвално!

Няма две мнения. Вафлата на Галин задоволява всяка потребност. Достъпна, качествена, вкусна.

  • Haha 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Защото не е редно да бъде обсъждана само едната половинка, при положение, че другата при 3 минутен ефир също казва някаква простотия, а се изкарва като перфектния мъж. Мисълта ми е, че крайните заключения в случая са неадекватни.

Изобщо не може да се сравняват двете изказвания. Галена и Галин се шегуваха тогава и не е казал нищо нередно. Мъжа на Преслава очевидно обича да е по-често в ефир, макар да не му се полага. 😂😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Защото не е редно да бъде обсъждана само едната половинка, при положение, че другата при 3 минутен ефир също казва някаква простотия, а се изкарва като перфектния мъж. Мисълта ми е, че крайните заключения в случая са неадекватни.

Тва наистина не е простотия, а опит за шега. При това те се ебават за сватбата си, не обиждат майките на хората :) В случая, според мен трябва да се обсъжда точно само той и поведението на Преслава.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на Преслава на концерта в Банско - няма такава пародия. Не е до Преслава, ако така се представят всички "чалгарки", нормално е да е такова мнението.

Изпя 4 песни на живо - МСМ, Да се запали от лювов, Водка с утеха и Жива рана. През другото време(100 минути) - плейбек. Имаше над 7 хиляди човека, уникален глас, но на 99% си беше пуснала дискотечната програма. За това участие се знаеше от поне 5 месеца, можеше да се постарае за един бенд дори, или поне да пееше на живо, но клипчетата за инстаграм са по-важни.

Хората страшно много се ядосаха, а след това излезе Саша Матич и 2 часа пеене на живо с бенд, уникален човек и певец, гледах на Преслава сестра й коментира, "za6to ne si podkrepqme bulgarskoto ami gledame 4ujdoto", ами няма как, там хората са израснали по стадиони и концерти. 

Ивана беше друга бира. Може би само тя и Камелия могат да се представят добре на концертна сцена(на моята любов Галена не съм ходил извън дискотека и не обичам да говоря без да съм видял). Жената направи страшен купон, пя всичко на живо и страхотно подгря най-голямата звезда на Балканите - Цеца. Няма толкова класна жена, за 5-ти път й ходя на концерт, просто няма такава емоция, макар че в България сме слаба публика, бил съм на Ушче в Сърбия и 200 000 човека да пеят е нереално чувство(догодина ще има пак). 

Иначе да не ме обвините в хейт към Преслава, албумът е свежарка, има хубави песни, няма някоянда се открои, но е рано още. Не очаквах комерсите на Павлов и Кишев да ме зарибят, но уви. Кати цяло всичко ми хареса, браво.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, devotioner каза:

Бях на Преслава на концерта в Банско - няма такава пародия. Не е до Преслава, ако така се представят всички "чалгарки", нормално е да е такова мнението.

Изпя 4 песни на живо - МСМ, Да се запали от лювов, Водка с утеха и Жива рана. През другото време(100 минути) - плейбек. Имаше над 7 хиляди човека, уникален глас, но на 99% си беше пуснала дискотечната програма. За това участие се знаеше от поне 5 месеца, можеше да се постарае за един бенд дори, или поне да пееше на живо, но клипчетата за инстаграм са по-важни.

Хората страшно много се ядосаха, а след това излезе Саша Матич и 2 часа пеене на живо с бенд, уникален човек и певец, гледах на Преслава сестра й коментира, "za6to ne si podkrepqme bulgarskoto ami gledame 4ujdoto", ами няма как, там хората са израснали по стадиони и концерти. 

Ивана беше друга бира. Може би само тя и Камелия могат да се представят добре на концертна сцена(на моята любов Галена не съм ходил извън дискотека и не обичам да говоря без да съм видял). Жената направи страшен купон, пя всичко на живо и страхотно подгря най-голямата звезда на Балканите - Цеца. Няма толкова класна жена, за 5-ти път й ходя на концерт, просто няма такава емоция, макар че в България сме слаба публика, бил съм на Ушче в Сърбия и 200 000 човека да пеят е нереално чувство(догодина ще има пак). 

Иначе да не ме обвините в хейт към Преслава, албумът е свежарка, има хубави песни, няма някоянда се открои, но е рано още. Не очаквах комерсите на Павлов и Кишев да ме зарибят, но уви. Кати цяло всичко ми хареса, браво.

Преслава е алчна за слава и няма достатъчно акъл за такива работи. Тя си мисли, че понеже е тя и името й ще я спасява да прави такива изцепки. Такъв концерт не е мястото да пееш на плейбек и то дискотечната си програма. А уж е звездата на България. Тези песни които изброи тя и в дискотеките си ги пее на живо и си прави записи за инстаграм. Нищо ново. Може би приема изявата като поредното участие. Добре, че разказа това за да паднат манипулациите тук за великото представяне на Преслава.

А вярно ли е че на Саша Матич са се изнесли хората, защото някой тук така каза?

Бях миналата година на концерта на Миле Китич в Арената. Галена пя на този концерт и трябва да ти кажа, че се постара много. Пя си на живо песните. Качила съм клипчета в нейната тема, можеш да ги видиш.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.09.2019 г. от 18:14, Гальо каза:

При Аз каква концепция е имало? Сумати изкопирани клипове 1 към 1

Ами да, но тук дори и клипове няма. Отдавна стана ясно, че ние българите няма как да измислим топлата вода или каквото и да било към днешна дата. Галена впечатли тогава много, завихри голям ураган около себе си с този проект. Към онзи момент поне за българския попфолк да издаваш всеки ден нов сингъл с въздействащ клип, всичките песни от албума да имат видео, беше невиждано.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изнесоха се хора, но в 23:30ч. Саша излезе да пее в 21:45, настръхвам като се сетя. Реално на Саша, освен феновете на сръбското, му се знаят 4-5 песни. Пя песни и на Шабан. Сляп човек, 2 часа пя и свири, нашата красавица си снима стори, на единствената песен, която пя, снима се с него и Гальо коментирал

Sasha matich se e snimal s zvezda

...

Иначе за Галена не се съмнявам, тя говори глупости пред камерите от притеснение, на участие въобще не е такава, много бързо затапва хората, така че не е тъпа и ще се подготви за концерт. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ами да, но тук дори и клипове няма. Отдавна стана ясно, че ние българите няма как да измислим топлата вода или каквото и да било към днешна дата. Галена впечатли тогава много, завихри голям ураган около себе си с този проект. Към онзи момент поне за българския попфолк да издаваш всеки ден нов сингъл с въздействащ клип, всичките песни от албума да имат видео, беше невиждано.

По темата за Аз - напълно съгласен, помня, че песните излизаха понеделник и във vbox. Беше истерия, тогава Галя си затвърди лидерските амбиции. Трябва пак да направи нещо такова. 

Нова вметка - Най-боли ме е най-гърмящата песен това лято, само заради Сашо Роман. Като се чуе и всичко гърми.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, devotioner каза:

Изнесоха се хора, но в 23:30ч. Саша излезе да пее в 21:45, настръхвам като се сетя. Реално на Саша, освен феновете на сръбското, му се знаят 4-5 песни. Пя песни и на Шабан. Сляп човек, 2 часа пя и свири, нашата красавица си снима стори, на единствената песен, която пя, снима се с него и Гальо коментирал

Sasha matich se e snimal s zvezda

...

Иначе за Галена не се съмнявам, тя говори глупости пред камерите от притеснение, на участие въобще не е такава, много бързо затапва хората, така че не е тъпа и ще се подготви за концерт. 

Да, аз гледах сторито. Голямо позиране с телефона беше. Когато заставаш до музикант като Саша си длъжен да дадеш всичко от себе си. Глас ли и липсва на Преслава, че дъни тия плейбеци? Нито Камелия, нито Галена имат по-големи гласове, но поне пеят на живо и се стараят да направят шоу. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.09.2019 г. от 0:49, WindWalkerMonk каза:

То това е неуважение и към самата нея. Погледни колко по големи мутри има и никой от тях не прави такива изцепки. То е просто срамота. Говори за майката на фен на жена му... и то без причина. Нямам думи, бива да си нагло и дори не знам как да го опиша, несъобразително е слаба дума за това същество.

Което идва да покаже каква е жената до него, която го търпи и толерира всичко това - простакеса, бъркаща си в устата, имитирайки повръщане, когато някой фен не й е симпатичен. И не става въпрос за Весо Фена - подчертавам.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Starboy каза:

Аз няма какво да преценявам, не ги познавам тези хора, че да знам какви са и да ги описвам с толкова прилагателни.

Никой от нас не е близък с тях, за да ги познава добре. Прилагателните са на база какво показват въпросните хора в интервюта и публичното пространство, така също можеш да опознаеш човек. Не разбирам какво тръгваш да защитаваш простака Павел, хапейки Галена и Галин. Галин е на светлини години пред Павел и не е нужно да си им близък приятел, за да се досетиш за това.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро, доколкото може да е добро, след като ни събудиха супер свински.

Да видим ТОП-а на България за вчера - вторник - един от най-слабите дни за седмицата. Слаб, но очевидно народът се завръща към обичайните си занимания, защото някои минаващи са поизветрели вече песни, вдигат трафика си по никое вторнишко време:

1. Преслава - Не те забравям 103К (-10К)

2. Меди и Десита - Мама не дава 103К (-21К)

3. Преслава - Пиян 80К (=)

4. Галена - Паника 77К (+6К)

5. Борис Дали - Пръскам хонорари 76К (-4К)

6. Гюнай и Стефани - Бона сера 66К (+2К)

7. Преслава - Не идвай 60К (-6К)

8. Преслава - Право в очите 45К (new)

9. Преслава - Трябваш ми 43К (-7К)

10. Теди Александрова и Сашо Роман - Най-боли ме 43К (+1К)

----------

Мисля, че Преслава поставя рекорд за най-много песни в ТОП 10 на чалгата - с 5 броя. Новите песни очевидно засега не се отразяват негативно на трафика на "Пиян". За жалост любимата ми  "Крадец на време" се представя най-зле от всички нови. :(

Други песни, които ми прави впечатление, че са с повишен трафик в слаб ден са: Цветелина Янева "Болка моя" с нагоре, "Добре ли си" с нагоре,, "Феноменален" с 2К, "Яко ми е" с

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, VulkoIsTheBest каза:

Брейй, то само тийзъра има 2К за по-малко от 1 ден. :D Звучи "Бяс, дай му ряяз". Да видим...

Много яко мазно звучене, след последните поп опити. Дано да го е изпяла подобаващо на тоя стил. Има шанс да разбие, ако е яка песента :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , VulkoIsTheBest каза:

Което идва да покаже каква е жената до него, която го търпи и толерира всичко това - простакеса, бъркаща си в устата, имитирайки повръщане, когато някой фен не й е симпатичен. И не става въпрос за Весо Фена - подчертавам.

Затова след малко. Ще си й сипя с големия черпак да ми олекне дето се пееше в една дришня :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Майко мила, изядохте ме заради Павел! :console: Аз не го защитавам, той е един простак и НЕХРАНИМАЙКО и преди съм го казвал, единствено исках да заявя, че Галин не се знае реално какъв е, защото не сме го виждали око в око дори през екрана и не трябва да се идеализира така. 

Нека се освежим с един трак от далечната 2005-та! ❤️ 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Майко мила, изядохте ме заради Павел! :console: Аз не го защитавам, той е един простак и НЕХРАНИМАЙКО и преди съм го казвал, единствено исках да заявя, че Галин не се знае реално какъв е, защото не сме го виждали око в око дори през екрана и не трябва да се идеализира така. 

Нека се освежим с един трак от далечната 2005-та! ❤️ 

 

Не бе любов моя, аз ще те защитя като дам правилната изцепка на Галин, за да видиш как се прави :) И за да издигна Галена :) 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...