Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На Ваня клипа го свалиха заради гаврата с джамията, а на Азис си стои и никой не се вълнува от неговата подигравка с църквата. Страшно гнусен клип. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Носи се слух, че Павел изневерява на Преслава с управителка на дискотека. Как пък все за него кофти новини... Като се замисля, няма да се учудя ако е вярно. Той не излиза от дискотеките и без това. 

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Lyubimiyat-na-Preslava-ya-mami-sus-salonna-upravitelka-897346

Заради него обаче Преслава започна много често да бъде замесвана в гадни новини и истории. 

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

На Ваня клипа го свалиха заради гаврата с джамията, а на Азис си стои и никой не се вълнува от неговата подигравка с църквата. Страшно гнусен клип. 

А каква е била тая гавра в клипа на Ваня? Аз въобще не съм пускал никога песента, просто внезапно видях, че е качена наново, но не знаех защо..

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

А каква е била тая гавра в клипа на Ваня? Аз въобще не съм пускал никога песента, просто внезапно видях, че е качена наново, но не знаех защо..

Мюсюлманската общност скочили срещу клипа, защото в него Ваня танцува разголена в джамия. На кадрите се виждали и някакви символи от Корана и имената на Аллах. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Райнето пак ли на Биолчев е заложила, горката. Хич не й се развива в поп-фолка вече. 

То понеже Пашев и Ганев виждаме какво голямо разнообразие предлагат! 

Но и аз бих искал да разнообрази с нови автори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Накрая май и аз ще харесам този сингъл, има нещо развратно в него, започва да ме радва все повече ..

 

  • Like 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Starboy каза:

Накрая май и аз ще харесам този сингъл, има нещо развратно в него, започва да ме радва все повече ..

 

Преси няколко дни е номер 1 с този трак в тренда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@-A. тази дата и този трак удрят право в СЪРЧИЦЕТО

 

  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Starboy каза:

Накрая май и аз ще харесам този сингъл, има нещо развратно в него, започва да ме радва все повече ..

 

Не, не го харесвай. Под нивото ни е на децата Индиго да харесваме такива пордотии. За нас са такива песни:

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Пускай това. Днес изслушахме повече балади отколкото за цялата 2019.

Аз на 8 ронейки сълзи на този трак и "Не и утре", без да имам каквото и да е било понятие за любовен живот:

tumblr_pgp91sWx0N1vmskmwo1_500.png 

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Аз на 8 ронейки сълзи на този трак и "Не и утре", без да имам каквото и да е било понятие за любовен живот:

tumblr_pgp91sWx0N1vmskmwo1_500.png 

Ти ме размаза! След ''Безразлична'' искам да си пуснеш това>

Много добро видео! Поздравления за автора. Личи си, че е отделил буквално и преносно 5 минути за монтаж.

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Ти ме размаза! След ''Безразлична'' искам да си пуснеш това>

Много добро видео! Поздравления за автора. Личи си, че е отделил буквално и преносно 5 минути за монтаж.

Само заради клипа си струва да се пусне този сингъл, жалко, че не го направиха официален..

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Накрая май и аз ще харесам този сингъл, има нещо развратно в него, започва да ме радва все повече ..

 

Фаворит ми е още откакто излезе. Дори си представям как започва микса си на декемврийския концерт на "Планета". Мила, визуализирай го - публиката чува електронния глас "Как да върна дните дето те обичах, как дори един на теб не заприлича" и изпада в екстаз, а Преси след това се провиква "Айде, заедно", излиза на сцената и почва с мощно гласище да пее "Чу ли как ми гори душата"?

Направо потръпвам, фантазирайки си. Представи си, че предизвика реакции сходни с избухванията при първите АКОРДИ на "Моето слабо място".

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси на 4-то място с “Не те забравям” в Apple Music. На трето място е “Пиян”.

”Паника” изхвърча на 9-то място. 
 

14, 15, 16 позиция са заети също от новите песни на Преслава. 
 

По-голям смисъл от пускане на албум с чисто нови песни от сега не е имало. Има къде да се слушат и разпространяват и тези, които са хубави няма как да останат незабелязани. 
Поздравления за успеха, Преси!

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Преси на 4-то място с “Не те забравям” в Apple Music. На трето място е “Пиян”.

”Паника” изхвърча на 9-то място. 
 

"Паника" за сметка на това вчера взе, че най-накрая ми хареса и стана 5-та в youtube. Покачване с 6К гледания за деня. Няма как да са от мен всичките. ;)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, VulkoIsTheBest каза:

"Паника" за сметка на това вчера взе, че най-накрая ми хареса и стана 5-та в youtube. Покачване с 6К гледания за деня. Няма как да са от мен всичките. ;)

Бе посредствена си е :( Проблема на Галена е, че почна да се състезава с Преслава и почна да губи. Като правеше песните защото тя искаше да е най - доволна от себе си, направо мачкаше: Дай ми, Пак ли, Точно Никога, Хаваната до Пей сърце. От там почна като чели да се състезава с Преслава и почна да ми тегавее (без Феноменален и Една жена нали). 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Бе посредствена си е :( Проблема на Галена е, че почна да се състезава с Преслава и почна да губи. Като правеше песните защото тя искаше да е най - доволна от себе си, направо мачкаше: Дай ми, Пак ли, Точно Никога, Хаваната до Пей сърце. От там почна като чели да се състезава с Преслава и почна да ми тегавее (без Феноменален и Една жена нали). 

"Една жена" е топ проект. Песен, клип - всичкооо! Обожавам я. За жалост не стана голям хит. Заслужаваше много повече. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...