Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Stela каза:

Гледайки клипчета в нета все повече започвам да вярвам, че успеха на "Тръгвай си" се дължи на Теофиков. Младежите изпадат в истерия при появата му. Песента е хубава, но това не стига за да е чак такъв хит и да взривява публиката. Денис е идол на децата и това беше от полза дори и за Емилия. 

Добро утро 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 20 минути, Kremito каза:

Коя песен си припомних случайно.Страхотна балада!Познавам ли я?Защо точно тя?

Как е допуснал, видял те е без грим сутринта. Иначе песничката не е лоша. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

Заредили са втори тираж на "Да гори в любов"  в eMag. Преди половин час е пишело, че не е наличен. Смятайте за какъв интерес става на въпрос.

Не знаем колко бройки са били заредени първоначално. Защо излишно придаваш важност на това? След време ще стане ясно колко са продадени. Ако бройката е стабилна Преслава няма да пропусне да се похвали, а ти ще обявиш диска за златен. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Fast каза:

Заредили са втори тираж на "Да гори в любов"  в eMag. Преди половин час е пишело, че не е наличен. Смятайте за какъв интерес става на въпрос.

И на "Една на милион" бяха изчерпани за 8 часа, така че не е нещо нечувано! 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Beat. каза:

Дали може да очакваме някой от поп фолка? 🙄

Пак ли тези двама дебили водещи?! Няма избавление!

Иначе със сигурност ще има и от чалгата. Не виждам как да бъде иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Заредили са втори тираж на "Да гори в любов"  в eMag. Преди половин час е пишело, че не е наличен. Смятайте за какъв интерес става на въпрос.

Да.. цяла България поръчва албума, за да чуе песните, които е записала преди 10,4,6,3 и една година.

Сигурно днес са събирали боклука и заедно с него албума на Преслава.

И е мега нагло и смешно да сравнявате този "албум" на Преслава и този на Галена - Аз, който е от преди 8 години.

Да не говорим, че "Да гори в любов" е толкова аматьрски направен, надписи, обложка, клипове-слайдшоу... пръщи от некадърност

Автора да се гръмне и да върне парите на Преслава.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Гледайки клипчета в нета все повече започвам да вярвам, че успеха на "Тръгвай си" се дължи на Теофиков. Младежите изпадат в истерия при появата му. Песента е хубава, но това не стига за да е чак такъв хит и да взривява публиката. Денис е идол на децата и това беше от полза дори и за Емилия. 

И Емилия има заслуга :)

 

Тук пръска просто...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pechenko каза:

И Емилия има заслуга :)

 

Тук пръска просто...

Верно пръска. Направо не мога да повярвам, ето това е константно избухване, а не тва на Преса! Боже тая Ема...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pechenko каза:

И Емилия има заслуга :)

Тук пръска просто...

Не го бях виждала това. Евала, приема е топ наистина. "Как да изтрезнея" още мачка обаче. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Гледайки клипчета в нета все повече започвам да вярвам, че успеха на "Тръгвай си" се дължи на Теофиков. Младежите изпадат в истерия при появата му. Песента е хубава, но това не стига за да е чак такъв хит и да взривява публиката. Денис е идол на децата и това беше от полза дори и за Емилия. 

Да, а "Калифорния" е се пуска вече трета година заради Цеци Лудата глава :D А невероятнатите "Мило мое" и "Оф-оф" са вселенски хитиве, които ще се помнят и след 20 години заради "изпадащите в истерия младежи".

Айде малко да спрем да си изсмукваме от пръстите всякакви глупости само и само да не признаем нещо, което не искаме да признаваме. :)

 

П.С. А пък в поста става въпрос за ХИТА на годината, нали? Самата песен!? Кой намесва Теофиков, Емилия и т.н. Говорим за песента, а не благодарение на кой от изпълнителите й се "дължал" успеха.

Все едно сега някой да тръгне да спори с теб, че "Добре ли си" не е въобще никакъв хит, само защото я пеят Галена и Миле Китич, а видиш ли ако бяха я изпели Ирена и Александър нямаше да се забележи. Същата логика?!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, pechenko каза:

 

И е мега нагло и смешно да сравнявате този "албум" на Преслава и този на Галена - Аз, който е от преди 8 години.

 

Сравненията ги правят галоштардс. Никой освен тях не помни такъв албум.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Сравненията ги правят галоштардс. Никой освен тях не помни такъв албум.

Ти очевидно го помниш щом отново го споменаваш. Все за Галена говориш, все я мислиш. Даже повече от нас. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Ти очевидно го помниш щом отново го споменаваш. Все за Галена говориш, все я мислиш. Даже повече от нас. 

 

Никъде не съм го споменавал. Стига си манипулирала.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Ти очевидно го помниш щом отново го споменаваш. Все за Галена говориш, все я мислиш. Даже повече от нас. 

 

Абе яка си е Галка, нека си я хейтят :) А и пак ли е мега яката песен. Като се пусне още пръска! Махни го, помни го естествено. Щом помни цялото повърнато от баба то за 40 години на сцена, Аз ли няма да помни.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

https://streamable.com/qimbv

И при вас ли е така?🥳

Уникален прием. Доста по добър от този на Водка с Утеха, но искам да обърна внимание на друго. Хората са си там без значение коя пее. Те са си се събрали за празника, затова тия приеми не значат нищо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Уникален прием. Доста по добър от този на Водка с Утеха, но искам да обърна внимание на друго. Хората са си там без значение коя пее. Те са си се събрали за празника, затова тия приеми не значат нищо.

Важно е да ти знаят песните, а не колко хора има. Поне за прием.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, dan!el каза:

Да, а "Калифорния" е се пуска вече трета година заради Цеци Лудата глава :D А невероятнатите "Мило мое" и "Оф-оф" са вселенски хитиве, които ще се помнят и след 20 години заради "изпадащите в истерия младежи".

Айде малко да спрем да си изсмукваме от пръстите всякакви глупости само и само да не признаем нещо, което не искаме да признаваме. :)

 

П.С. А пък в поста става въпрос за ХИТА на годината, нали? Самата песен!? Кой намесва Теофиков, Емилия и т.н. Говорим за песента, а не благодарение на кой от изпълнителите й се "дължал" успеха.

Все едно сега някой да тръгне да спори с теб, че "Добре ли си" не е въобще никакъв хит, само защото я пеят Галена и Миле Китич, а видиш ли ако бяха я изпели Ирена и Александър нямаше да се забележи. Същата логика?!

Истерията по Денис е очевидна, както и неговият принос в песента. Не съм отричала, че песента е хит, нито съм променила мнението си, че е една от най-добрите тази година, споко. 

Не може да ми даваш пример с "Калифорния" и Цеци, там положението е съвсем различно поради факта, че той изобщо няма позицията на Теофиков, нито е популярен колкото него. 

Да, говорим за хита на годината и ти съвсем случайно ми постна "Тръгвай си", изобщо нямаше за цел да изтъкнеш Емилия и да предизвикаш този спор. 😁

Последното сравнение с Ирена и Александър също не ти е на място. Ако те бяха изпяли "Добре ли си" или "Тръгвай си" много ясно, че нямаше да се забележат. Двама свръх непопулярни изпълнители нямат шанса. 

Ти няма да промениш мнението си, нито ще приемеш това което казах. Коментара ми не беше с цел да нападна Емилия. За мен фактите сочат в полза на Денис и накланят везните. Виждам достатъчно добре еуфорията която прави момчето. :)

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Важно е да ти знаят песните, а не колко хора има. Поне за прием.

Те по селата по цял ден слушат тва, там стават и лягат с Веселина. Няма как да не знаят песните. Общо взето не знаят кой е президент, но кмета им, Бойко Борисов и какво пее Пайнер се знае!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, pechenko каза:

Да.. цяла България поръчва албума, за да чуе песните, които е записала преди 10,4,6,3 и една година.

Сигурно днес са събирали боклука и заедно с него албума на Преслава.

И е мега нагло и смешно да сравнявате този "албум" на Преслава и този на Галена - Аз, който е от преди 8 години.

Да не говорим, че "Да гори в любов" е толкова аматьрски направен, надписи, обложка, клипове-слайдшоу... пръщи от некадърност

Автора да се гръмне и да върне парите на Преслава.

Каквото и да говорите, да изчерпиш албумен тираж в държава като тази си е голям успех. Защо се опитвате да я дискредитирате за всичко, включително и за това че реализира пет нови песни в рамките на седмица щото видиш ли не ставали. Нека цял живот ви пускат безразборни сингли и албуми-компилации без нова продукция, щом сте толкова неблагодарни.  Специално аз не съм го сравнявал с други албуми.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе яка си е Галка, нека си я хейтят :) А и пак ли е мега яката песен. Като се пусне още пръска! Махни го, помни го естествено. Щом помни цялото повърнато от баба то за 40 години на сцена, Аз ли няма да помни.

Искам да чуя "Пак ли" на концерт отново. Една от най-добрите песни на Галка. 

Иначе "Аз" го дъвчем вече два дни, но нали никой не го помни... А като го споменах почнаха да коментират песните, клиповете. Интересно как си ги спомниха 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

Истерията по Денис е очевидна, както и неговият принос в песента. Не съм отричала, че песента е хит, нито съм променила мнението си, че е една от най-добрите тази година, споко. 

Не може да ми даваш пример с "Калифорния" и Цеци, там положението е съвсем различно поради факта, че той изобщо няма позицията на Теофиков, нито е популярен колкото него. 

Да, говорим за хита на годината и ти съвсем случайно ми постна "Тръгвай си", изобщо нямаше за цел да изтъкнеш Емилия и да предизвикаш този спор. 😁

Последното сравнение с Ирена и Александър също не ти е на място. Ако те бяха изпяли "Добре ли си" или "Тръгвай си" много ясно, че нямаше да се забележат. Двама свръх непопулярни изпълнители нямат шанса. 

Ти няма да промениш мнението си, нито ще приемеш това което казах. Коментара ми не беше с цел да нападна Емилия. За мен фактите сочат в полза на Денис и накланят везните. Виждам достатъчно добре еуфорията която прави момчето. :)

Няма да приема това, което казваш, да. Защото е някакъв опит да извъртиш нещата от това, което казах аз преди теб. Там посочих "Тръгвай си" като ХИТА на годината и ти дойде да обясняваш, че "вината" за това била изцяло почти на Теофиков. Което, извинявай, по какъв начин променя факта, че е ХИТА на годината до момента? 

Затова ти дадох примера и с "Калифорния", който ти или не разбра, или се направа, че не си. А в същото време съвсем случайно пропусна да коментираш случаите с "Оф-оф" и "Мило мое" на същия този Теофиков, по когото и тогава имаше истерия, но песните бяха далеч от мега хитове.

И да, когато постнах "Тръгвай си" имах за цел да предизвикам този спор, но не за да изтъкна Емилия (защото песента е дует), а защото е адски смешно как от едно известно време 2-3 потребители обикаляте темите и се поздравявате винаги с "Хита на година", публикувайки винаги "Добре ли си" и опитвайки се да внушите на целия форум нещо, което на вас ви се иска, но не е така. До преди време просто отговарях с реакция под подстовете ви, но изглежда това не е достатъчно да спре опитите за манипулации и реших да предизвикам съвсем нарочно спора. За да бъде изяснено нещо, което след време, ако остане да виси, ще бъде подменено с друго и като нищо наистина в края на година или след 2-3 години "Добре ли си" ще се сочи като Хит на 2019 - така, както вече многократно е правено в този форум.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...