Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 36 минути, zai4eto82 каза:

Вчера са откраднали едно от котетата в заведението на Вероника. Тоя е голям изрод , за да го открадне, а братчето на котето било с наранено краче. Дано му изсъхнат ръцете на тоя и дано се върне котето.

Вероника ли ти го каза ? Може да са го взели да се крижат, но ме съмнява. Най - вероятно е било куче. Това е живота Таня, и на мен ми е мъчно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Вероника ли ти го каза ? Може да са го взели да се крижат, но ме съмнява. Най - вероятно е било куче. Това е живота Таня, и на мен ми е мъчно. 

Не, откраднато е. Писала го е във фейс страницата си на заведението си и че е видяла на камерите как е изчезнало. Такова сладко коте:

Вчера от заведението ни беше откраднато едното от трите котенца, за които се грижим от новородени,
и на които се радват клиентите ни.
Бижу имаше осиновител, който щеше да я прибере в дома й тази седмица, но друг реши, че може да я отнеме от нас по недостоен начин.
Ако някой е видял нещо или получи информация, свързана с изчезването й,
молим да се свърже с нас!
Предлагаме възнаграждение и гарантираме пълна конфиденциалност.
А ти, който и да си, ако прочетеш това,
молим те, върни ни я...
Тайно, както ни я отне.
Не искаме да знаем кой си или да задаваме въпроси.
Нямаме нужда от реваншизъм.
Просто ни я върни, защото страдаме за нея.
Дано си добре, мило момиче...

 

Извън това дано Коце успее да пусне нова песен до края на годината както ми каза,че подготвял. 

На любовна вълна ще е и има 2-3 идеи за още песни. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега трите песни, които най ме кефят от новите се очертават и като фаворити и праскат по 100 ка на ден:

Не те забравям

Не идвай

Право в очите

 

Не ми се мисли колко милиона ще завърти Преси септември месец. Няма да има минаване просто. Кралица! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Засега трите песни, които най ме кефят от новите се очертават и като фаворити и праскат по 100 ка на ден:

Не те забравям

Не идвай

Право в очите

 

Не ми се мисли колко милиона ще завърти Преси септември месец. Няма да има минаване просто. Кралица! 

И като излязат на Емануела и на Коце после, и Преслава ще залезе веднага. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

И като излязат на Емануела и на Коце после, и Преслава ще залезе веднага. 

Няма, защото песните са в нейния канал, а не в този на Планета. Така нито една Планетска премиера не я застрашава с излизане от Трендинг.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли с кое приложение Андреа и Фики си пипат телата и лицата. По принцип го правя на компа на фотошопа, но предполагам и на телефона има някакво приложение. Искам да си пипна нослето 😁

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Анелия е споделила "Не идвай"

 

Като става дума за нея, много би ме изкефил нов дует с нея точно. Преслава, Глория, Анелия и Райна винаги са ми били най на сърце. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Някой знае ли с кое приложение Андреа и Фики си пипат телата и лицата. По принцип го правя на компа на фотошопа, но предполагам и на телефона има някакво приложение. Искам да си пипна нослето 😁

Face-tune

  • Thanks 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Някой знае ли с кое приложение Андреа и Фики си пипат телата и лицата. По принцип го правя на компа на фотошопа, но предполагам и на телефона има някакво приложение. Искам да си пипна нослето 😁

Фикрет ползва facetune, но Андреа със сигурност ползва Photoshop и то някой професионалист и поправя снимките. Не вярвам тя самата да може така да поправя тялото си без да личи, а на Фики мускулите огъват даже пейки и огради

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Някой знае ли с кое приложение Андреа и Фики си пипат телата и лицата. По принцип го правя на компа на фотошопа, но предполагам и на телефона има някакво приложение. Искам да си пипна нослето 😁

Facetune всичките го ползват, FaceApp Hollywood filter май само при Галена, Цура и Емрах забелязах

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия и Десита си изкарват половината участие с песните на Преслава. Дяволско желание, Пиян, Изтрезняваш ли, Лъжа е и Да гори в любов. Иначе голям купон правят, новите лидерки 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава трябваше да се постарае за тия клипчета на новите песни. Можеше дори да заснеме Тв версии. Тия са много мрачни и безцветни, почти еднакви са и не стоят добре. Личи си, че не е вложила старание. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Гальо каза:

Лидия и Десита си изкарват половината участие с песните на Преслава. Дяволско желание, Пиян, Изтрезняваш ли, Лъжа е и Да гори в любов. Иначе голям купон правят, новите лидерки 

А Десита много иска дует с Галена. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче на всичките ми приятели, слушащи чалга, любимата им нова песен е "Крадец на време", дори вече направихме планове да я надуем максимално в общежитието, да покажем на всички колеги що е то ХИТ! @Cally-Pressyfan', идвай и ти, мило

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Крадец на време" в ютуб върви най-слабо на този етап. "Не идвай" върви добре и има хубави коментари за нея. Според мен трябва да помисли и да ги клипира. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

Обаче на всичките ми приятели, слушащи чалга, любимата им нова песен е "Крадец на време", дори вече направихме планове да я надуем максимално в общежитието, да покажем на всички колеги що е то ХИТ! @Cally-Pressyfan', идвай и ти, мило

Ще дойда, само ако след това надуете: "Ти тръгна сам и прегърна те морето. Ще ти напомня то за моята любов. От смъртен страх е сърцето ми обзето. Ще споделиш ли с мен живота си суров?" :Jumpy:

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ще дойда, само ако след това надуете: "Ти тръгна сам и прегърна те морето. Ще ти напомня то за моята любов. От смъртен страх е сърцето ми обзето. Ще споделиш ли с мен живота си суров?" :Jumpy:

Мило, целта не е да ни прокудят като мокри котета на улицата!

  • Haha 1
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , dan!el каза:

Можехте да се поздравите и с нейна песен по този повод, но и тази става :)

Гледайки клипчета в нета все повече започвам да вярвам, че успеха на "Тръгвай си" се дължи на Теофиков. Младежите изпадат в истерия при появата му. Песента е хубава, но това не стига за да е чак такъв хит и да взривява публиката. Денис е идол на децата и това беше от полза дори и за Емилия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Анелия е споделила "Не идвай"

 

Страшна е песента! Колкото повече я слушам,повече ми харесва. Носи това ретро звучене,което липсва на сегашните песни.❤️

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...