Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Stela каза:

"Акула" остана в сянката на "Тръгвай си". Не са равни като хитове. Просто едната задуши другата, твърде скоро ги пуснаха една след друга. 

За каква сянка говориш? Колко клипчета се изтриха и се добавят нови и нови и се вижда, че ''Акула'' също все още си прави доволни гледания. Това, че ''Тръгвай си'' е по-големия хит не означава, че другата не е в топ 5 за годината. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Stela каза:

"Акула" остана в сянката на "Тръгвай си". Не са равни като хитове. Просто едната задуши другата, твърде скоро ги пуснаха една след друга. 

Ми нямам такива наблюдения в клубовете. И двете се пускат доволно. Но наистина това няма кой знае какво значение, най - важното е, че на мен ми харесват и трите песни. Включих се само за да кажа, че и трите са големи хитове и спора е малко безцелен. 

Отделно е много трудно да се каже коя песен е най - големия хит на годината :) Как се мери това ? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

За каква сянка говориш? Колко клипчета се изтриха и се добавят нови и нови и се вижда, че ''Акула'' също все още си прави доволни гледания. Това, че ''Тръгвай си'' е по-големия хит не означава, че другата не е в топ 5 за годината. 

По-спокойно. Къде съм споменавала топ 5 и коя песен къде е в него, че така скачаш? Ще почакате за годишен топ 5 да свърши годината. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Отделно е много трудно да се каже коя песен е най - големия хит на годината :) Как се мери това ? 

Гледания, реакции, прием, дали гърми на всеки ъгъл. Такива неща. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък и нека видим дали "Не ми пиши" ще се вреди в топ 50 за хитовете на годината, те за топ 5 ми спорят, аз поне нямам претенции, стига да има поне милион гледания! :D 

Не е зле за почти 40-годишна, а?

 

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

По-спокойно. Къде съм споменавала топ 5 и коя песен къде е в него, че така скачаш? Ще почакате за годишен топ 5 да свърши годината. 

 

Никой не скача, спокойно.

Тенденциозно се вижда как се опитват да се омаловажат успехите на Преслава и Емилия тази година защото са пряка конкуренция на Галена. 

Щом приемите и реакциите са толкова важни искам да попитам кога ще видим прием на ''Добре ли си'' като този от профила на Емилия на ''Тръгвай си''?

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

Никой не скача, спокойно.

Тенденциозно се вижда как се опитват да се омаловажат успехите на Преслава и Емилия тази година защото са пряка конкуренция на Галена. 

Щом приемите и реакциите са толкова важни искам да попитам кога ще видим прием на ''Добре ли си'' като този от профила на Емилия на ''Тръгвай си''?

 

От излизането на "Добре ли си" тук са поствани доста клипчета с прием на песента. 

Никой не омаловажава Емилия, факт е обаче и това, че последните й големи хитове са дуетни песни. 

Преслава защо я намесваш? Тя има голям летен хит в лицето на "Пиян", никой не го отрича. Има и хубав албум, който обаче излезе вчера и новите песни тепърва ще се развиват и ще видим кои от тях ще се откроят. Твърде рано е да говорим за техния успех. Сега мога да ти кажа само кои ми харесват. За какво отричане става дума?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пристигна албума след като ги хейтнах, емаг е само дистрибутор/посредник, диска е изписан от склад на Пайнер, придружен със стокова разписка и бонус календарче с Преслава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албуми?!? В кой век живеете, още повече тоя специално не предлага абсолютно нищо. Може да си слушам песните и без да им пълня джоба. Ай сиктир. И много важно: календарче, а картичка няма ли?!?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не може да ми промени мнението ,че Емилия я държат жива основно дуетите! Самата Емилия като самостоятелен изпълнител е абсулютно нищо в последните години!

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Албуми?!? В кой век живеете, още повече тоя специално не предлага абсолютно нищо. Може да си слушам песните и без да им пълня джоба. Ай сиктир. И много важно: календарче, а картичка няма ли?!?

:roll1:

А ако календарчето е за 2019та работата е прецекана. Съмнявам се да са направили за новата година. Много е важно пак да припомним, че емаг е дистрибутор на Пайнер. 

Между другото Преслава на последния лайф я питаха каква ще е цената на албума и тя дори не знаеше. Каза, че Пайнер си ги определят. То ясно, ама да се беше интересувала малко. 

Вчера видях обявено участие на Емилия в Клуб 69 и се сетих пак за Павел и изцепката му. Редно е да се извинят на момчето за грубия език. После защо я плюят хората... 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

От излизането на "Добре ли си" тук са поствани доста клипчета с прием на песента. 

Никой не омаловажава Емилия, факт е обаче и това, че последните й големи хитове са дуетни песни. 

Преслава защо я намесваш? Тя има голям летен хит в лицето на "Пиян", никой не го отрича. Има и хубав албум, който обаче излезе вчера и новите песни тепърва ще се развиват и ще видим кои от тях ще се откроят. Твърде рано е да говорим за техния успех. Сега мога да ти кажа само кои ми харесват. За какво отричане става дума?

Ами как няма най-големите и хитове в последно време да са дуети при положение, че тя залага предимно на такива ? ''Завинаги'' ли да стане някакъв жесток хит ? ''Само тебе искам'' примерно има слаби гледания, но Ема си качи няколко приема на песента и се пее доста доволно. Не искам да намесвам Галена, но нямаше ли един период когато именно дуетните и песни ставаха жестоки хитове а самостоятелните не постигаха този успех ? Защо никой не оспори това. Или ''Кой'' - тогава Фики беше топ сензацията на държавата, много ама много по-голяма от Денис Теофиков. Не помня някой постоянно да е повтарял, че успеха на песента се дължи предимно на Фики. ''Тръгвай си'' е хит защото е силен проект. Има интересен клип като за чалгата, силен текст и добро изпяване. ''Сензацията'' Денис не постигна подобно нещо с предния си самостоятелен проект ''Мило мое''. 

А Преслава я намесвам заради захапките спрямо емаг. Доста повече от сто бройки са се продали вчера. И да, ако това което постигна вчера тя го беше постигнала Галена щеше да се повтаря в този форум един месец как бройките на Галка за няколко часа са се продали.

Толкова ли е трудно да се приеме, че тази година няма изявен лидер и просто всяка е силна в нещо ? Защо трябва постоянно да се натрапва даден проект или изпълнител ? Може и аз да натрапвам Емилия (както ретро каза от ония дни), но това, че тя няма фенове по форумите не означава, че не заслужава да се признаят успехите които постигна тази година.

  • Like 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , MrKidGSA каза:

Пък и нека видим дали "Не ми пиши" ще се вреди в топ 50 за хитовете на годината, те за топ 5 ми спорят, аз поне нямам претенции, стига да има поне милион гледания! :D 

Не е зле за почти 40-годишна, а?

 

Най-красивата чалга певица. 😍

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, -A. каза:

Ами как няма най-големите и хитове в последно време да са дуети при положение, че тя залага предимно на такива ? ''Завинаги'' ли да стане някакъв жесток хит ? ''Само тебе искам'' примерно има слаби гледания, но Ема си качи няколко приема на песента и се пее доста доволно. Не искам да намесвам Галена, но нямаше ли един период когато именно дуетните и песни ставаха жестоки хитове а самостоятелните не постигаха този успех ? Защо никой не оспори това. Или ''Кой'' - тогава Фики беше топ сензацията на държавата, много ама много по-голяма от Денис Теофиков. Не помня някой постоянно да е повтарял, че успеха на песента се дължи предимно на Фики. ''Тръгвай си'' е хит защото е силен проект. Има интересен клип като за чалгата, силен текст и добро изпяване. ''Сензацията'' Денис не постигна подобно нещо с предния си самостоятелен проект ''Мило мое''. 

А Преслава я намесвам заради захапките спрямо емаг. Доста повече от сто бройки са се продали вчера. И да, ако това което постигна вчера тя го беше постигнала Галена щеше да се повтаря в този форум един месец как бройките на Галка за няколко часа са се продали.

Толкова ли е трудно да се приеме, че тази година няма изявен лидер и просто всяка е силна в нещо ? Защо трябва постоянно да се натрапва даден проект или изпълнител ? Може и аз да натрапвам Емилия (както ретро каза от ония дни), но това, че тя няма фенове по форумите не означава, че не заслужава да се признаят успехите които постигна тази година.

Ако тези продадени бройки от Петя за няколко часа се считат за грандиозен успех, тогава и Райна с "Една на милион" трябва да бъде спомената, защото направи абсолютно същото дори и за по-малко време, защото албумът и излезе след празниците. 

И е много кофти как за обложката на Преслава са се постарали много повече, защото има и още една сгъвка, а на всички останали албуми през последните 2 години няма! Яд ме е за "Една на милион", защото можеше да се направи зверски добра обложка с фотосесията, която бяха заснели, ама и Райна си е виновена, че не е изискала повече! 

И двата албума се очертават като успешни, дано и други издадат до края на годината! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, PHILIPP PLEIN каза:

WTF Райнаааааа 😍😍😍😍😍😍😍

 

Убийствена е, но има и по-добри снимки от тази! 

Не мисля, че е визия от новия клип, а от някакъв проект, който подготвят с Месечков, но не музикален, а ако е ще е супер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, PHILIPP PLEIN каза:

WTF Райнаааааа 😍😍😍😍😍😍😍

 

Само така да ходи вече. За първи път не ми бие на бясна селянка, докопала гримовете на майка си! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Born to Die каза:

Според мен е ужасна, на другите снимки е прекрасна, тук прилича на плейметка. Не й отива.

И мен не ме кефи! Какво са я нацапотили със 100 тона грим? Естествена си е най-хубава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Райна винаги ми е харесвало това, че е естествена и няма корекции. На тези снимки все едно е друг човек, но не в добрия смисъл. Пък и тия плитки са ми гадни. Снимките са много обработени, което не е типично за нея. Примерно на другите с дънките дето бяхте постнали е топ. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Вчера видях обявено участие на Емилия в Клуб 69 и се сетих пак за Павел и изцепката му. Редно е да се извинят на момчето за грубия език. После защо я плюят хората... 

Аз съм изпуснала, за какво става дума?

 

Райна за пръв път от десет години насам да ми хареса, че и на двете снимки. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...