Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, WindWalkerMonk каза:

Не бе любов моя, аз ще те защитя като дам правилната изцепка на Галин, за да видиш как се прави :) И за да издигна Галена :) 

Ние снощи:

 image.png.48e9cfa3b594cb812bbfe7577c5fad40.png

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 53 минути, Starboy каза:

Майко мила, изядохте ме заради Павел! :console: Аз не го защитавам, той е един простак и НЕХРАНИМАЙКО и преди съм го казвал, единствено исках да заявя, че Галин не се знае реално какъв е, защото не сме го виждали око в око дори през екрана и не трябва да се идеализира така. 

Нека се освежим с един трак от далечната 2005-та! ❤️ 

 

Ние ги изяждаме с парцалите нещата. :3fdb8960598fa63e:

Тази песен не е от 2005.

А аз в момента съм на кафе и цигара. :thumbup:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, нека да започна с това, което не одобрявам в Павел и Преслава:

Не може да обиждаш без причина майките на хората, защото те е яд, че жена ти очевидно не може да търпи компанията ти на вечеря и се чуди с какви глупости да се занимава. Същото се отнася и за Преслава, ако си си взела мутра мършо мръсна, ще си я търпиш. Сама си си го избрала, но поне имай доблест да му направиш забележка (след камерата, не искаме да гледаме поредната кеч сцена Преса срещу поредната й мутра да се млатят). Говори с него, а не се лигави с коментарчета ехидно. Също и когато бие, блъска или троши телефони на феновете ти. Ако толкова те е страх да те пипат, наеми си бодигард или тези от дискотеките и не пускай хора до теб ма, негодница!

Относно Галин на Галена, а и нейната реакция. Бях в Арбанаси, калояновата крепост или каквото е там. Пееше Деса, а Галена и Галин седяха на една от масите. Той беше пиян на копеле. Деса започна да пее нещо на турски и тоя като стана, отиде на сцената и я завлече и почна да крещи и да я гони. Не можело да се пее на турски, тва е Калояновата крепост, да се маха. Тогава Галена излезе, изведе Галин от залата и се върнаха с Деси Слава на сцената. Галена публично се извини и обясни, че мъжа й е почерпен. Извини се на Деси и каза, че музиката няма граници. Ето на това му викам аз да излезеш от ситуация елегантно. Затова Галка си държи говедото под контрол. Съветвам Преса да отиде за някой друг частен урок при нея. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Какви цигари пушиш? Аз заебах Карелията и вече съм с IQOS!

 

 

Това е спам и някой много загрижен за "правдата" ще ни докладва.

Айде поздравче:

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Така, нека да започна с това, което не одобрявам в Павел и Преслава:

Не може да обиждаш без причина майките на хората, защото те е яд, че жена ти очевидно не може да търпи компанията ти на вечеря и се чуди с какви глупости да се занимава. Същото се отнася и за Преслава, ако си си взела мутра мършо мръсна, ще си я търпиш. Сама си си го избрала, но поне имай доблест да му направиш забележка (след камерата, не искаме да гледаме поредната кеч сцена Преса срещу поредната й мутра да се млатят). Говори с него, а не се лигави с коментарчета ехидно. Също и когато бие, блъска или троши телефони на феновете ти. Ако толкова те е страх да те пипат, наеми си бодигард или тези от дискотеките и не пускай хора до теб ма, негодница!

Относно Галин на Галена, а и нейната реакция. Бях в Арбанаси, калояновата крепост или каквото е там. Пееше Деса, а Галена и Галин седяха на една от масите. Той беше пиян на копеле. Деса започна да пее нещо на турски и тоя като стана, отиде на сцената и я завлече и почна да крещи и да я гони. Не можело да се пее на турски, тва е Калояновата крепост, да се маха. Тогава Галена излезе, изведе Галин от залата и се върнаха с Деси Слава на сцената. Галена публично се извини и обясни, че мъжа й е почерпен. Извини се на Деси и каза, че музиката няма граници. Ето на това му викам аз да излезеш от ситуация елегантно. Затова Галка си държи говедото под контрол. Съветвам Преса да отиде за някой друг частен урок при нея. 

ТОП! Ето това е - жената с акъл и възпитание как реагира, и другата - емоционалната, на която всички реакции са й подчинени на чувствата и първичното.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

ТОП! Ето това е - жената с акъл и възпитание как реагира, и другата - емоционалната, на която всички реакции са й подчинени на чувствата и първичното.

Според мен идва от друго. Галена винаги е била с по леко, но нахакано поведение и е знаела как да сваля мъже. Преслава е била пухкава и леко сдухана и си пада по лоши момчета. Виж, че все такива агресори си харесва и я кефи да избиват комплекси и агресия. Затова може да го прави, да гледа как се държат "Мъжки" и тя да се кефи. Не знам, но който и начин да е, не е правилно. 

Това не извинява Галин разбира се :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Според мен идва от друго. Галена винаги е била с по леко, но нахакано поведение и е знаела как да сваля мъже. Преслава е била пухкава и леко сдухана и си пада по лоши момчета. Виж, че все такива агресори си харесва и я кефи да избиват комплекси и агресия. Затова може да го прави, да гледа как се държат "Мъжки" и тя да се кефи. Не знам, но който и начин да е, не е правилно. 

Това не извинява Галин разбира се :) 

Аз мисля, че Галена има повече акъл във всяко едно отношение. Всички станахме свидетели колко отблъскваща беше в началото и в какво се превърна с минимален талант. Мисъл, мотивация, екип за гърба ти, идеи, по-високи критерии за мъжа до теб, без излгации на публични места и т.н. Не е само до това кой знае да сваля мъжете.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Аз мисля, че Галена има повече акъл във всяко едно отношение. Всички станахме свидетели колко отблъскваща беше в началото и в какво се превърна с минимален талант. Мисъл, мотивация, екип за гърба ти, идеи, по-високи критерии за мъжа до теб, без излгации на публични места и т.н. Не е само до това кой знае да сваля мъжете.

Ми това е така, но на Преслава много екип за творчеството не й трябва. Тя има доста усет, затова й е на върха толкова години, и разбира се изключителен талант. Личи си, че поне гласово е работила и има знанията, усета, владеенето да пее всичко, да подсилва фрази, да интонира когато трябва. Нали тук с теб сме обективни, говори за да дискутираме нещата каквито са :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър ден. Минавам да споделя впечатленията си от Вижън и Габана в Слънчака последните 2 дни. 

Не знам тук някои как имат доблестта да пишат, че Азис вече на важил, но все още няма конкуренция в чалгата. Звуча с почти всичко, което е издал последното десетиелтие - Жено бягай, Хабиби, Мотел, Сен тропе, Кажи честно, Хайде на морето, че и Всеки път, като последните бяха в микс. Но няма изпълнител, който да звучи с толкова много и то стари хитове. 

По 2 пъти звучат Пиян, Паника и Най боли ме, като не можеш да направиш кой знае каква голяма разлика в реакциите. И трите песни се слушат доволно. 

Преслава я чух още с Не се изтриваш, Да гори в любов и Не те забравям. Галена с Добре ли си и Шефката. 

 Но Теда като цяло ги уби от към песни - освен Най боли ме 2 пъти, я пускаха с Чалга пеперудки, единия фийт с Азис, триото с Илиян и Борко, че и неква от миналогодишните и бози. 

Емилия и Денис все още си гърмят яко с двата им хита, сякаш са на по месец. Най масова реакция забелязах при тях. 

И естествено вечерта не мина без химна на Пайнер - Две сърца. Сегашните и да си съдерат гъзовете, не могат да извадят подобен хит. Микса на Да вдигнем шум и оригинала също я чух едната вечер. 

Яница звуча и с Въртележката и с Няма как. Малката звуча и с двете си бози. Емануела само с дуета с Илиян, Цура само с Болка моя. Галин не го чух с нищо. Фики също,освен с дуета му с Деса едната вечер. 

Също дето много се подценява тук Анелия и Зоопарк, ми сорка, но си беше гвоздея на вечерта. Освен това и пускаха Бръм, а едната вечер и дуета с гърка. 

 

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi аз бях на Емилия на участие бе. Все не стига да ти кажа, не ми стига времето от други дискусии. Иначе се радвам, че мненията ни съвпадат. Аз Азис го чувах, макар не толкова много. При мен беше Слави Трифонов, не Азис, но той май слизаше от ефир тогава, така че нормално. Всички друго си е така. Кама също са я пуснали вярвам. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

@Slavi аз бях на Емилия на участие бе. Все не стига да ти кажа, не ми стига времето от други дискусии. Иначе се радвам, че мненията ни съвпадат. Аз Азис го чувах, макар не толкова много. При мен беше Слави Трифонов, не Азис, но той май слизаше от ефир тогава, така че нормално. Всички друго си е така. Кама също са я пуснали вярвам. 

Слави Трифонов с Ад и рай само снощи. А Камелия, колкото и да не мога да повярвам, не я чух нито едната вечер. Но да кажем, че не е невъзможно да е звучала преди да отида или след като съм си тръгнал, тоест преди 2 или след 5. Освен това се убедих за онази сръбска боза, че верно много се котира и слуша. Освен Това и  Тони Стораро си звуча с 3 от кючеците му, един от които Шефката. А сега се сещам, че и Милиони звезди пускаха, така че и той си е сред най въртяните. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това е спам и някой много загрижен за "правдата" ще ни докладва.

Айде поздравче:

 

Тази песен е много лична. Как я уцели не знам. Бившето ми гадже постоянно ми я пускаше. Върна ме година време назад. ❤️ Благодаря 😘

 

п.с Новата песен на Кама до средата на октомври Най- късно!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Майко мила, изядохте ме заради Павел! :console: Аз не го защитавам, той е един простак и НЕХРАНИМАЙКО и преди съм го казвал, единствено исках да заявя, че Галин не се знае реално какъв е, защото не сме го виждали око в око дори през екрана и не трябва да се идеализира така. 

Нека се освежим с един трак от далечната 2005-та! ❤️ 

 

Ама вчера не каза нито едно от тези неща и мнението ти за Павел изобщо не си пролича. Даже напротив, излезе все едно го защитаваш и то намесвайки Галин. Едва ли не оправда поведението на Павел, защото евентуално и Галин имал изцепки. 

Галена като цяло не е толкова активна в социалните мрежи и повече държи на това да пази личното си пространство. Използва ги да качва снимки. Преслава редовно качва лайф, което не е лошо, но мисля, че не е необходимо да включва Павел толкова често. Особено при славата която му се носи. Галин за толкова години почти не ни се е набивал в очите. Галена качва много по-рядко снимки с децата си и с него, което за мен е оправдано. 

Евала за постъпката на Галена на участието на Деса. За разлика от нея Преслава почти винаги стои неадекватно, лигондри се или се хили когато някой около нея се излага. Като пример се сещам за Ицо Хазарта в изповедалнята, когато обиждаше Камелия и Преслава се хилкаше до него.Изключително достойно поведение към колежка... Даже тя си го каза "отиде ми доброто име". 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Slavi каза:

Слави Трифонов с Ад и рай само снощи. А Камелия, колкото и да не мога да повярвам, не я чух нито едната вечер. Но да кажем, че не е невъзможно да е звучала преди да отида или след като съм си тръгнал, тоест преди 2 или след 5. Освен това се убедих за онази сръбска боза, че верно много се котира и слуша. Освен Това и  Тони Стораро си звуча с 3 от кючеците му, един от които Шефката. А сега се сещам, че и Милиони звезди пускаха, така че и той си е сред най въртяните. 

Ти за цяла седмица отиде веднъж в умрелия Vision и сега до другото лято ще слушаме какво са пускали и какво не. Колко пъти пуснали Деса, пък как, па какво станало, на коя как реагираха хората, на коя пяха и сенкя ти завеана. Целувки😘

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Добър ден с хита на годината!

 

Ебати красавицата е на тоя стопкадър, омагьосва ме. Редовно се усещам, че прекарвам по пет минути, втренчен в кадъра, зяпам си я Емецето! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Ебати красавицата е на тоя стопкадър, омагьосва ме. Редовно се усещам, че прекарвам по пет минути, втренчен в кадъра, зяпам си я Емецето! 

Прилича на мокър травестит, бит с парцали през лицето.

  • Haha 1
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Прилича на мокър травестит, бит с парцали през лицето.

А това в подписа ти траверс, участвал във филма Челюсти, ли е? 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкрещях и ревнах на 30 езика на това включване на ДесиСлава в този трак... просто е един път!

 

  • Haha 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...