Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз само не разбрах защо не си пусна клиповете в канала на Планета, досега щеше да има двойни гледания, ако не и повече. Наистина и петте песни много се чуват и коментират, и аз не мога да преценя вече коя е по-добра. Най-якото е, че не омръзват, точно защото са стария поп фолк, комерсиални, но не Ганевския стил например, който лично мен ме държи няколко дни, вярно слушам по двеста пъти песните, но после просто ми писват изведнъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо и дума не може да става, че неклипираните Пресини хитове били колкото Галошовите.

- Нямаш сърце
- Горчиви спомени
- Безразлична
- Първи в сърцето
- Уморих се
- Водка с утеха
- От мен питието
- Помощ
- По моята кожа
- Моето слабо място

Не слагам някои други, които вече по-малко се помнят, но са били хит при излизането си - Добрини, Лъган си и ти, Силните мъже, Пази се от приятелки, Стига ти и др.

Галош колко такива има? Максимум три.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Изобщо и дума не може да става, че неклипираните Пресини хитове били колкото Галошовите.

- Нямаш сърце
- Горчиви спомени
- Безразлична
- Първи в сърцето
- Уморих се
- Водка с утеха
- От мен питието
- Помощ
- По моята кожа
- Моето слабо място

Не слагам някои други, които вече по-малко се помнят, но са били хит при излизането си - Добрини, Лъган си и ти, Силните мъже, Пази се от приятелки, Стига ти и др.

Галош колко такива има? Максимум три.

Кака Кели е бясна! ❤️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Изобщо и дума не може да става, че неклипираните Пресини хитове били колкото Галошовите.

- Нямаш сърце
- Горчиви спомени
- Безразлична
- Първи в сърцето
- Уморих се
- Водка с утеха
- От мен питието
- Помощ
- По моята кожа
- Моето слабо място

Не слагам някои други, които вече по-малко се помнят, но са били хит при излизането си - Добрини, Лъган си и ти, Силните мъже, Пази се от приятелки, Стига ти и др.

Галош колко такива има? Максимум три.

Щом не съм я чувал, дето съм уж запален чалгар, значи никакъв хит не е. Чувал съм приемрно Стига ти, която водиш за по-малък хит. 

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Айде,  че съм днес и първа смяна и на Лияна излиза днес в 17:00 часа. 

Пожелавам ти нощна смяна в някой клуб с Коцето съвсем скоро!

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, THE IIconic каза:

Кака Кели е бясна! ❤️

Направо треперех, пишейки този пост! 

Успокоявам се с чай от маргаритки, подбел, сладък корен и бял равнец.

п.с. @asylum Ами чуй я - никога не е късно ;)

 

  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Изобщо и дума не може да става, че неклипираните Пресини хитове били колкото Галошовите.

- Нямаш сърце
- Горчиви спомени
- Безразлична
- Първи в сърцето
- Уморих се
- Водка с утеха
- От мен питието
- Помощ
- По моята кожа
- Моето слабо място

Не слагам някои други, които вече по-малко се помнят, но са били хит при излизането си - Добрини, Лъган си и ти, Силните мъже, Пази се от приятелки, Стига ти и др.

Галош колко такива има? Максимум три.

Виж какви ги върши "По моята кожа" през последната седмица ...

https://popnable.com/bulgaria/songs/179813-preslava-po-moyata-kozha 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Виж какви ги върши "По моята кожа" през последната седмица ...

https://popnable.com/bulgaria/songs/179813-preslava-po-moyata-kozha 

 

Близо 400 хиляди за този красив сингъл! Нека се помолим да влезе в трендинг.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

 

Близо 400 хиляди за този красив сингъл! Нека се помолим да влезе в трендинг.

Обожавам го, сега ще си го пусна да ревна на него!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Обожавам го, сега ще си го пусна да ревна на него!

Как ще коментираш това изпълнение:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Как ще коментираш това изпълнение:

 

Напомня ми на мен след изпит – успокоен, че съм го взел.. та и тя така, спокойна е за една година поне, преди следващата борба!

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Донтело, няма те, а форума още мирише на тебе. Надявам се да не си ножопосягал на вените си, а отсъствието ти да се дължи на търсене, на крило от Тибетски Прилеп по чужбините. Маг Вили каза, че до нарастваща луна през декември трябва да сме извършили ритуала или Преслава остава лидерка!
Айде аз отивам да купя кренвирш, за да комбинирам останалите съставки - нокът от орел, перо от кокошка и използвана тоалетна хартия от дупето на известна личност (ако няма в кренвирша ще вземем от Рашия)

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Изобщо и дума не може да става, че неклипираните Пресини хитове били колкото Галошовите.

- Нямаш сърце
- Горчиви спомени
- Безразлична
- Първи в сърцето
- Уморих се
- Водка с утеха
- От мен питието
- Помощ
- По моята кожа
- Моето слабо място

Не слагам някои други, които вече по-малко се помнят, но са били хит при излизането си - Добрини, Лъган си и ти, Силните мъже, Пази се от приятелки, Стига ти и др.

Галош колко такива има? Максимум три.

Oсвен това дори от клипираните на Преса, са били по 3 месеца хитове преди да им пусне клипа като Новата ти, Последен адрес, една от Оцко и други. 

 

И пак си пропуснал някои сезонни хитове. Галена няма неклипирани мега хитове. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum

Странно е, че не знаеш "От мен питието". Да не би да си бил в чужбина между зима 2011 и излизането на "Лудата дойде"?

Това беше парчето, което основно крепеше Преслава по клубовете в този половин годишен период. Един от големите й хитове, бих казал. "Добрини" въпреки че е по-известна като име и препратка в текста, според мен беше по-малък хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че "Ако ще да боли" не се забеляза и остана в сянката на "От мен джокането" и "Добрини" ...

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Днес ще хвърчат глави. Някои хора да се натягат! 😈

Браво скъпа! И аз се готвя за хита на Райнуш! Време е да бъде номер 1 в трендинг! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

@asylum

Странно е, че не знаеш "От мен питието". Да не би да си бил в чужбина между зима 2011 и излизането на "Лудата дойде"?

Това беше парчето, което основно крепеше Преслава по клубовете в този половин годишен период. Един от големите й хитове, бих казал. "Добрини" въпреки че е по-известна като име и препратка в текста, според мен беше по-малък хит.

Малеее, баш тогава живеех в чужбина, но като се върнах пролетта на 2012 вече явно е била изветряла, защото тогава излизах през ден и не съм я чувал :D

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

preslava-zariaza-bebeto-pri-sestra-si-fe

https://hotarena.net/preslava-zariaza-bebeto-pri-sestra-si-fenove-popiliaha-pevicata-zaradi-alkohol-i-cigari

...Фенове вече възнегодуваха срещу новия й албум - песните били прекалено еднакви и в почти всяко парче се пее за алкохол и цигари. "Пресито дава лош пример на младото поколение с тези пороци. Последният й хит също е на алкохолна тема - "Пиян". Не знаем защо залитва към тази тематика, но така дава повод на противниците на попфолка да я обвиняват, че подтиква децата към порочен живот", коментират фенове в чалга форуми. Преслава често е нападана и че клиповете й са твърде обикновени и не влага сериозни финансови средства в тях.

:1000(29):

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, VulkoIsTheBest каза:

preslava-zariaza-bebeto-pri-sestra-si-fe

https://hotarena.net/preslava-zariaza-bebeto-pri-sestra-si-fenove-popiliaha-pevicata-zaradi-alkohol-i-cigari

...Фенове вече възнегодуваха срещу новия й албум - песните били прекалено еднакви и в почти всяко парче се пее за алкохол и цигари. "Пресито дава лош пример на младото поколение с тези пороци. Последният й хит също е на алкохолна тема - "Пиян". Не знаем защо залитва към тази тематика, но така дава повод на противниците на попфолка да я обвиняват, че подтиква децата към порочен живот", коментират фенове в чалга форуми. Преслава често е нападана и че клиповете й са твърде обикновени и не влага сериозни финансови средства в тях.

:1000(29):

Поредното доказателство, че ни четат от сайтовете. Всички тези неща за Преслава сме ги коментирали тук. 😁

Ивелина много подпухнала в лицето. Ужасна е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...