Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Fast каза:

Каквото и да говорите, да изчерпиш албумен тираж в държава като тази си е голям успех. Защо се опитвате да я дискредитирате за всичко, включително и за това че реализира пет нови песни в рамките на седмица щото видиш ли не ставали. Нека цял живот ви пускат безразборни сингли и албуми-компилации без нова продукция, щом сте толкова неблагодарни.  Специално аз не съм го сравнявал с други албуми.

Чакай малко...

Тираж в някакъв сайт..

Тиража знае ли се колко е бил? Може би е бил 50 копия и ти си вече на седмото небе

Нали знаеш, че знаят г/д колко продават и са им оставили малко бройки.

Не отричам успеха, но примерно 50-60 човека си купили албума и е свършил тиража..

Сега ако в Пайнер е свършил... е друг работа :1000(29):

И не се опитвам да я дискредитирам.. коментара го написах с повече ирония

Реализира песни, който са стари и тя не е искала да ги пуска и ви ги предлага в албум.

Вие си скъсахте задниците да я хвалите  с тези пет нови парчета.

Добри са, но не толкова за певица от нейният ранг.

Например в албума "Как ти стои" нямаше слабо парче от новите. Всяка една беше тупалка и изпипана.

Аз се радвам, че е пуснала албум и също този албум има доста голям успех, което е нормално, защото от доста време голямо име не е издавало албум с нови песни, но като ще прави албум да го изпипа.

Имаше достатъчно време да го направи перфектен, дори и с тези песни.

Да заснеме Тв версии, да ги пусне в рамките на 10 дни и преди това когато пуснеше "Пиян" паралелно с него да анонсира и албума и след 3/4 месеца да го пусне.

Да е избрала яка обложка, яки надписи, всичко да е направено с идея, а не някакви аматьори лепнали цигански надпис, ужасни лирик видеа и да пуска три песни в деня.

На нея и трябва добър екип и добри съветници, които имат акъл и знаят как да изпипат нещата и да дават добри съвети как да си реализира албума, а не страхливи лизачи дето се мазнят и се страхуват да си дадат реалното мнение.

Много ме е яд, когато един изпълнител има възможност да си изпипа албума и не го прави.

След като не беше издавала толкова време можеше да се постарае много повече от снимки на бял фон и маркови парцали.

Съжалявам, но това е мнението ми. Имам високи очаквания към изпълнител от нейния ранг.

На мен ми харесват повечето от песните.

И ти след като ми се изъби предния път и ме обвини в нещо сега искам да ми отговориш, а не да ми скачаш и след това да ми се криеш.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Fast каза:

Този "някакъв сайт" е най-големият онлайн магазин в България, и Пайнер имат официален договор с него.

Колко изчерпателен отговор...

Пак ще подминеш другото, както правиш винаги, нали?

Покажи ми черно на бяло този тираж колко е бил, защото с думи и аз мога.

Може да е фотошоп? :1000(29): 

Ебавам се

Не ми пука.

Радвай се там на албума, на песните, на тиража.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На една колежка майка й има сергия на пазара и днес от Пайнер доставили 10 копия от новият албум на Преслава.

Жената продала всичко за един час! Изчерпал се тиража и жената трябвало да се обажда на Пайнер да докарат още от албума на Преслава.

Направо много се зарадвала, защото продала толкова много като топъл хляб.

Изчерпала е тиража за един час, но докарали още и утре очаква да продаде още един тираж.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Колко изчерпателен отговор...

Пак ще подминеш другото, както правиш винаги, нали?

Покажи ми черно на бяло този тираж колко е бил, защото с думи и аз мога.

Може да е фотошоп? :1000(29): 

Ебавам се

Не ми пука.

Радвай се там на албума, на песните, на тиража.

Ок, направих си труда да прочета целия роман.
Не всичките песни са стари. "Право в очите" е записвана тази година например.
Какво точно не ти харесва в обложката и фотосесията? По-добре не е изглеждала никога.

Наистина трябва да смени част от екипа си, но това не зависи от нас.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Ти ли изкупи всички дискове? И сега разпалено се мъчиш да ни убедиш в нов вселенски успех за Преслава. Това ми е познато от едни класации ... :D :3fdb8960598fa63e:

 

Че аз не закупил моето копие все още. :lol:
Чакам го да излезе в музикалния магазин тук, за да си купя на пазарната цена. Не ми се плаща надценка и такса за доставка.

 Това беше експеримент за класация с точкова система, и не съм целял да издигна или принизя когото и да било. Колко пъти трябва да го повтарям, и кога най-после ще спрете да го дъвчете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Ок, направих си труда да прочета целия роман.
Не всичките песни са стари. "Право в очите" е записвана тази година например.
Какво точно не ти харесва в обложката и фотосесията? По-добре не е изглеждала никога.


Наистина трябва да смени част от екипа си, но това не зависи от нас.

Благодаря.

Както казах не са толкова голям проблем песните, колкото обложката и всичко в албума.

Не ми харесва в обложката ужасните надписи, траклиста, сложила е тъпи песни, а големи хитове е пропуснала.

Самата фотосесия е снимана на баналния бял фон, а можеше да поразчупят самата фотосесия... не е като да няма как да го направят.

Живеем в 2019 година, а не 2010/2011.

Аз не отричам, че изглежда добре, но дори красивата Преслава не може да спаси положението.

Разбира се, че зависи от вас. Ако някой не каже нещо или и пише тя ще си държи тези некадърници около нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pechenko каза:

Разбира се, че зависи от вас. Ако някой не каже нещо или и пише тя ще си държи тези некадърници около нея.

Не е толкова лесно колкото звучи. Тя е от по-обидчивите и не обича да й бъдат давани насоки в живота. Сред роднините ми гъмжи от такива хора. Познавам добре мисленето им и ги разбирам. Това не ги прави по-лоши или надути. Клипът на Пиян е нещото, което ме убеди че настоящите хора нависоко в екипа й са напълно изчерпани и трябва да ги разкара час по-скоро. Излезе че в една от визиите е копирала Галена, защото Стоянски и ко. са точили вода от един и същ извор с нейния екип и това подклади допълнително абсурдната конспиративна теория, че искала да й става клонинг. От друга страна, тези на по-ниските стъпала като графичните дизайнери, създатели на видеосъдържание и тн. си вършат добре работата според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Заредили са втори тираж на "Да гори в любов"  в eMag. Преди половин час е пишело, че не е наличен. Смятайте за какъв интерес става на въпрос.

Първи тираж - 4 бройки. 

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

Заредили са втори тираж на "Да гори в любов"  в eMag. Преди половин час е пишело, че не е наличен. Смятайте за какъв интерес става на въпрос.

Явно ще печатат нови 10 бройки всяка седмица, не са очаквали да бъдат продадени повече от 6 копия. Шок! 

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо се бъркате за eMAG. Сайтът е само платформата за поръчки. Дисковете ги пращат от склада в гр. Димитровград. Никой нищо не е докарвал на eMAG.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

Наистина ли мислите, че са им докарали толкова малко бройки? 

Даже и тези не са им докарали. Положението е сериозно. :D

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още не съм си получил албума от Емаг. Дори нямам номер на товарителница за да проследя къде е пратката. Много са бавни. Пише само изпратена поръчка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така, емаг е само платформата, в случая дистрибуцията идва от друг магазин и това е "Пайнер".

Със сигурност не става дума за някакви брутални продажби, но със сигурност интересът към албума е надминал очакванията им и затова се е стигнало до "изчерпана наличност".

Аз още не съм чула нито една песен, не съм в настроение за чалга, не знам дали си струва. Но евала, че го пусна веднага по всички стрийм платформи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

В spotify ''Не те забравям'' е направила над 2к за по-малко от 24 часа. Ако днес актуализират топ-а би трябвало абсолютно всички нови песни да са в топ 50. 

 

А "Пиян" от 203к скочи на 206 ;) Ей тва е хит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси в Попнейбъл:

2. Не те забравям
5. Пиян
6. Не идвай
9. Трябваш ми
57. Да гори в любов
62. Изтрезняваш ли

  • Like 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Kremito каза:

Коя песен си припомних случайно.Страхотна балада!Познавам ли я?Защо точно тя?

Страхотна. Когато Алисия нямаше конкуренция дори в Пайнер. Колко е посредствена вече и тя за съжаление. 

 

@dan!el, браво. Много точно казано. Постави я на мястото! 

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , dan!el каза:

Няма да приема това, което казваш, да. Защото е някакъв опит да извъртиш нещата от това, което казах аз преди теб. Там посочих "Тръгвай си" като ХИТА на годината и ти дойде да обясняваш, че "вината" за това била изцяло почти на Теофиков. Което, извинявай, по какъв начин променя факта, че е ХИТА на годината до момента? 

Затова ти дадох примера и с "Калифорния", който ти или не разбра, или се направа, че не си. А в същото време съвсем случайно пропусна да коментираш случаите с "Оф-оф" и "Мило мое" на същия този Теофиков, по когото и тогава имаше истерия, но песните бяха далеч от мега хитове.

И да, когато постнах "Тръгвай си" имах за цел да предизвикам този спор, но не за да изтъкна Емилия (защото песента е дует), а защото е адски смешно как от едно известно време 2-3 потребители обикаляте темите и се поздравявате винаги с "Хита на година", публикувайки винаги "Добре ли си" и опитвайки се да внушите на целия форум нещо, което на вас ви се иска, но не е така. До преди време просто отговарях с реакция под подстовете ви, но изглежда това не е достатъчно да спре опитите за манипулации и реших да предизвикам съвсем нарочно спора. За да бъде изяснено нещо, което след време, ако остане да виси, ще бъде подменено с друго и като нищо наистина в края на година или след 2-3 години "Добре ли си" ще се сочи като Хит на 2019 - така, както вече многократно е правено в този форум.

Чакай сега, какъв е проблема да коментирам кой според мен има заслуга една песен да е хит? Или просто не ти изнася казаното от мен и се чудиш как да го извъртиш.. Нормално е като имаш успех на дадено нещо да се коментира кой има заслуга за този успех. Ти просто изпадна в отбранителна позиция заради Емилия. Ако "Тръгвай си" беше самостоятелна на Емилия нямаше да има този успех. Кой е последния голям самостоятелен хит на Ема? Може би нямаше да бъде и ако беше само на Денис, но когато двама певци се съберат в дует, почти винаги единия натежава за успеха. 

Какво има да коментирам примерите ти с "Оф-оф", като това е песен на Джулия и Теофиков пее едва две думи в нея. Какво общо има това? Каква истерия очакваш? 

Какво се опитваме да внушим? Вие да не сте малки, че да ви внушаваме каквото и да било? Ми аз смятам, че на този етап това е хита и го казвам, ти ако искаш ме обори и ми докажи, че не съм права. Ето аз ще ти кажа, че в момента "Добре ли си" само от официалното клипче прави толкова гледания, колкото "Тръгвай си" от няколко. А песните се пуснаха с един месец разлика. "Тръгвай си" гръмна бързо, но ще видим колко ще се задържи. Утре може да се появи песен, която да постави и двете в нищото и да ги отвее. Пак ти казвам - обожавам "Тръгвай си", но е глупаво да скачаш за такива неща.

Какви велики манипулации изкара, че сме правили от едно публикуване на песен.... :1000(29):Ема видя хит тази година и не знаете къде се намирате май. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете песни са много големи хитове. @dan!el много иска да наложи песента на Емилия като видимо по - голям хит от "Добре ли си". Това е разбираемо, защото за първа и сигурно единствена година Емилия може да се бори с имена като Преслава и Галена. 

И двете песни са еднакво големи хитове и Емилия със сигурност има принос за това. Най - малкото идеите идват от мъжа й, финансиране, екип. Това всъщност е огромен принос, защото без нея, тази песен нямаше да я има. Но същото важи и за "Добре ли си".

Единственото предимство на Емата в случая е, че "Акула" е също толкова голям хит и това я слага пред Галена, а и пред Преслава според мен. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И понеже спорихте за "Аз", защо не си направите труда да видите колко пъти е бил в топ-а по продажби на Пайнер. Включително и миналата година е влизал, а нали беше забравен уж и никой не си го спомня.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Alexandrov каза:

Нещо се бъркате за eMAG. Сайтът е само платформата за поръчки. Дисковете ги пращат от склада в гр. Димитровград. Никой нищо не е докарвал на eMAG.

Нали се сещате, че от Пайнер са предоставили определена бройка за продожба на сайта и при изчерпване ще им предоставят още. Иначе ако имат достъп до цялата наличтост в склада, как така свършиха всички и за часове напечатаха и пуснаха още? Защото феновете на Преслава сега ще го изкарат, че едва ли не е пуснат втори тираж. 

Я си слушайте албума и се радвайте, какво сте тръгнали да коментирате продажби още в деня на излизането и да въртите сметки. ;)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност и Емилия има приност в успеха на двете песни, но не мога да не се съглася със Стела, че истерията по "Акула" и "Тръгвай си" идват главно заради Теофиков и заради това, че е нов изпълнител, който влияе на младата аудитория. Харесвам много Емилия като певица, но не мога да отрека, че последните 3-4 години, голям самостоятелен хит тя няма! "Как да изтрезнея", "По такива си падам" и сега с Теофиков. Ако следващата и песен е самостоятелна и се превърне в тотален хит, несъмнено ще я нареди и затвърди топ-а за годината! 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

И двете песни са много големи хитове. @dan!el много иска да наложи песента на Емилия като видимо по - голям хит от "Добре ли си". Това е разбираемо, защото за първа и сигурно единствена година Емилия може да се бори с имена като Преслава и Галена. 

И двете песни са еднакво големи хитове и Емилия със сигурност има принос за това. Най - малкото идеите идват от мъжа й, финансиране, екип. Това всъщност е огромен принос, защото без нея, тази песен нямаше да я има. Но същото важи и за "Добре ли си".

Единственото предимство на Емата в случая е, че "Акула" е също толкова голям хит и това я слага пред Галена, а и пред Преслава според мен. 

"Акула" остана в сянката на "Тръгвай си". Не са равни като хитове. Просто едната задуши другата, твърде скоро ги пуснаха една след друга. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...