Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, retr0 каза:

Не знам, имам в предвид просто, че Галена е топ, но в баладите не й е силата. Помня, че има една много противна песен - “Не ставам втора” 😂

Абе Галена няма много балади, но не са и лоши малкото, които има. Утешителна награда е също силна. Лоша ли съм завършва моя личен топ 3. 

Иначе за съжаление Пресли пуска рядко балади, а има потенциала да ги прави уникални. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На мен на Галена баладите не ми харесват, почти няма силни. "Лоша ли съм" й е най-добрата.

Галче е най-силна в песните с драматичен/тъжен текст и чалга звучене. "Пак ли" например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

На мен на Галена баладите не ми харесват, почти няма силни. "Лоша ли съм" й е най-добрата.

Галче е най-силна в песните с драматичен/тъжен текст и чалга звучене. "Пак ли" например.

“Сърце” също е много силна, не знам дали се води балада. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Тук какво гласище беше Пресли. Но мязва малко на сестра на Ростислава🤣

 

 

Епична трансформация обаче. На запад при подобни промени във външния вид у звездите има теории, че ги “подменят”, а с истинските се провеждат експерименти от илюминатите.

Ако Преси беше световна звезда щеше да мачка с милионни гледания на клипчета с конспирации около нея!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, retr0 каза:

Не знам, имам в предвид просто, че Галена е топ, но в баладите не й е силата. Помня, че има една много противна песен - “Не ставам втора” 😂

"Не ставам втора" е страхотна песен, много силен текст и послание носи. Мен дори ме е яд, че няма клип и остана незабелязана. Просто не се оцени. 

Галена има страхотни балади и винаги ги прави с чувство. 

 

  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Oт 11 милиона на Добре ли си, едва 7 са от България. Криско за 3 сесмици е направил същите. 

Screenshot_20190706_174546_com.android.chrome.jpg

Не може за общо 11 милиона ти да се изразиш с “Едва 7”, което е много повече от останалите... едва 4! :D Които, повярвайте ми, едва ли са от Сърбия. Там Киле Митич отдавна е никой и последното с което би предизвикал интерес е Ганево звучене, по-скоро идват от българите в чужбина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Не може за общо 11 милиона ти да се изразиш с “Едва 7”, което е много повече от останалите... едва 4! :D Които, повярвайте ми, едва ли са от Сърбия. Там Киле Митич отдавна е никой и последното с което би предизвикал интерес е Ганево звучене, по-скоро идват от българите в чужбина. 

Да, българите в Чужбина пишат на сръбски език коментари в тубата. 

Миле си е легенда на Балканите. Преди 4 години имаше балкански хит. Можеш ли да наречеш легенда никой. Освен tова 800ка са от сръбските канали. 

7 милиона не са малко по принцип. Но и 4 милиона не са никак малко. При Няма да ти мине например картинката е съвсем друга. Едва 1/4 са гледанията от Чужбина и 3/4 от България. При Добре ли си дори не са пълни 2/3 гледанията от БГ. Преди месец пак правихме засечка и тогава беше малко по добре. 

 

А факта, че Криско за 3 седмици направи това, което чалга хитовете правят за 3-4 месеца, е притеснителен за попфолка. И доста обърка сметките, които си правихме за доминацията на фолка. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

А факта, че Криско за 3 седмици направи това, което чалга хитовете правят за 3-4 месеца, е притеснителен за попфолка. И доста обърка сметките, които си правихме за доминацията на фолка. 

Песента семплира парче на СИЛВЪР... по-скоро си е тотална доминация на попфолка като звучене. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не е объркал Криско. Поредния хит, който втръсва за 2 месеца и остава на 10-12 милиона без да мърда с години.

Не е като “Искам да бъда с теб” да нямаше около милион за ден, доколкото помня. А към новата му тече и голям тренд с онези клипове в колите, който е като предизвикателство от самия Криско и Tiger, освен това и самата песен си е готина, няма как да не е хитачка, но бързо

ще се забрави. 

А Миле Китич е никой, наистина. Никой не се интересува от него в Сърбия, той е нещо като Сашо Роман тук - легенда с големи хитове от миналото, но никакви актуални успехи. Погледнете му гледанията на песните и клиповете след “Кило доле”. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Нищо не е объркал Криско. Поредния хит, който втръсва за 2 месеца и остава на 10-12 милиона без да мърда с години.

Не е като “Искам да бъда с теб” да нямаше около милион за ден, доколкото помня. А към новата му тече и голям тренд с онези клипове в колите, който е като предизвикателство от самия Криско и Tiger, освен това и самата песен си е готина, няма как да не е хитачка, но бързо

ще се забрави. 

А Миле Китич е никой, наистина. Никой не се интересува от него в Сърбия, той е нещо като Сашо Роман тук - легенда с големи хитове от миналото, но никакви актуални успехи. Погледнете му гледанията на песните и клиповете след “Кило доле”. 

Тоя па Сашо Ромен ми е толко противен. Има един хит дето му го пеят всички да го държат жив. 

Добре, че Камелия го включи в последния си проект. Но там пак беше много фино, тоя само мучеше като крава и най - важното нямаше го визуално. Ма той е като вещица бе, вижте го ква ухилена баба Яга е в клипа на Тедето.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 2 минути, Willy каза:

 

Screenshot-20190706-171606-Instagram.jpg

Screenshot-20190706-171445-Instagram.jpg

Галена смаза с новата фотосесия за Beyond. Прилича на световна звезда!😍

Напротив, много фалшив бекграунд и дрехи на ниво кварталното магазинче на Стефка - Парцала. Или имаше някаква Стефи Фешън мисля, подобни са й моделите. 

Самата Галена е бижу, но всичко останало е много зле. 

Редактирано от retr0
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Тоя па Сашо Ромен ми е толко противен. Има един хит дето му го пеят всички да го държат жив. 

Добре, че Камелия го включи в последния си проект. Но там пак беше много фино, тоя само мучеше като крава и най - важното нямаше го визуално. Ма той е като вещица бе, вижте го ква ухилена баба Яга е в клипа на Тедето.

И аз се уплаших, че клипът почва направо с него, трябваше да има предупреждение. И мангалът с менте тениска с надпис, та се е наложило да го замажат. Простотия.

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Нищо не е объркал Криско. Поредния хит, който втръсва за 2 месеца и остава на 10-12 милиона без да мърда с години.

Не е като “Искам да бъда с теб” да нямаше около милион за ден, доколкото помня. А към новата му тече и голям тренд с онези клипове в колите, който е като предизвикателство от самия Криско и Tiger, освен това и самата песен си е готина, няма как да не е хитачка, но бързо

ще се забрави. 

А Миле Китич е никой, наистина. Никой не се интересува от него в Сърбия, той е нещо като Сашо Роман тук - легенда с големи хитове от миналото, но никакви актуални успехи. Погледнете му гледанията на песните и клиповете след “Кило доле”. 

Когато някой различен от Азис направи 90 милиона за 3 години, тогава ми обяснявай как Миле бил никой. 

И Ников Вертис не може да повтори 100те милиона на Тело на ме ньосис, но това никой ли го прави. Всъщност масово пи света е така. Издържалите на времето изпълнители не правят хит от всяка песен, както сензациите, но това не ги прави никои. По тази логика един ден и Галена ще е никоя. Освен това Миле има успешна концертна дейност в повечето балкански държави. Такива като Галена го подгряват и го канят за дуети. Не е обратното. Не е сериозно да твърдиш подобни глупости. 

 

Сравнението със Сашо е абсурдно. Той е легенда за мутренските времена и онези години, но в никакъв случай не е легенда от калибъра на Миле - с балкански статут на легенда. 

 

И за Криско си в грешка. Кавъра на Антибиотика направи рекордни гледания, но далеч не е сред най големите му хитове. Но дори чалга хитовете излезли в същия период към днешна дата правят по малко гледания от нея. Дори Видимо доволни към днешна дата прави повече гледания от попфолк хитове излезли едва преди месеци. 

Ето гледанията и позициите в попнейбъл на старите му хитове за месец Юни:

53. Гледай как се прави 530ка

66. Искам да бъда с теб 450ка

80. Видимо доволни 390ка

112. Базука 295ка

Колкото и да не го харесваме, няма конкуренция сред чалгаджийките. Старите му песни правят по 5 милиона годишно все още. Това не ми изглежда като забравени парчета. Чалгите много по бързо минават и заминават. 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Когато някой различен от Азис направи 90 милиона за 3 години, тогава ми обяснявай как Миле бил никой. 

И Ников Вертис не може да повтори 100те милиона на Тело на ме ньосис, но това никой ли го прави. Всъщност масово пи света е така. Издържалите на времето изпълнители не правят хит от всяка песен, както сензациите, но това не ги прави никои. По тази логика един ден и Галена ще е никоя. Освен това Миле има успешна концертна дейност в повечето балкански държави. Такива като Галена го подгряват и го канят за дуети. Не е обратното. Не е сериозно да твърдиш подобни глупости. 

 

Сравнението със Сашо е абсурдно. Той е легенда за мутренските времена и онези години, но в никакъв случай не е легенда от калибъра на Миле - с балкански статут на легенда. 

 

И за Криско си в грешка. Кавъра на Антибиотика направи рекордни гледания, но далеч не е сред най големите му хитове. Но дори чалга хитовете излезли в същия период към днешна дата правят по малко гледания от нея. Дори Видимо доволни към днешна дата прави повече гледания от попфолк хитове излезли едва преди месеци. 

Ето гледанията и позициите в попнейбъл на старите му хитове за месец Юни:

53. Гледай как се прави 530ка

66. Искам да бъда с теб 450ка

80. Видимо доволни 390ка

112. Базука 295ка

Колкото и да не го харесваме, няма конкуренция сред чалгаджийките. Старите му песни правят по 5 милиона годишно все още. Това не ми изглежда като забравени парчета. Чалгите много по бързо минават и заминават. 

 

По тази логика и Галена ще е никоя след време, да. Моите уважения към постигналите много в миналото, но коя е Глория в момента? Влияние и успехи - минимални. Слушат я верните й фенове от онова време и дотам. Таланта й е неземен, красотата също, но ето... 

Такъв е кръговрата на живота. Всеки има своя момент и кариерен връх, но един ден всичко си отива, във всяка една сфера е така. 

За Криско си прав, аз не съм казал, че няма такива успехи, но един Криско не може да се мери с цялата чалга в крайна сметка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...