Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , retr0 каза:

Срамота е в Apple Music и Spotify като потърсиш ДесиСлава да излизат само някакви дуети или новите й песни, а има златна дискография. Пайнер поне да добавят песните над които имат правата й там. 

Има време. Щом качиха дискографията на Анелия, би трябвало да качат и на останалите изпълнители постепенно.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Излагате се момчета! Поне пренесете гей драмата си в чат мания. Така останалите ще трябва да направят усилие от три клика за да видят развръзката.

 

Топ песен, Шулевно! Може някой път да вдигаме наздравици на него. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.07.2019 г. от 19:12, Willy каза:

Време е да я последват и Валя, Соня Немска, Юнона, Силвия, Нелина, Дачева, Магда... Че и Глория, която последните 10 години е еднакво дъно с посочените. За мен тази жена няма много тежест. Не е да няма желание, то бълва всяка години по 3-4 песни, които само тя си ги слуша. Не бива една половина от кариерата си да си сред лидерите и другата половина при аутсайдерите.

Защо, точно старите певци имаха песни един път.Без тях поп фолка нямаше да го има, а сегашните за нищо не стават. Поп фолка го знам от самото начало, най хубавото беше че си писаха смислени текстове, а сега текстовете им са пълни глупости. Това е реалната картинка. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , retr0 каза:

Това между другото изобщо няма да ме изненада. На Преслава дуета с Фики е копие на “Кой”, не знам дали се е коментирало по форумите, но според мен целта беше именно да повтори успеха на едноименния хит, което разбира се не се получи, въпреки че песента доби немалка популярност. 

А "Кой" е копие на "Pes mou" ... колко творчески и колко оригинално :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Кали изкарала супер тупалка, не я бях слушал, но определено е жестока!

 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petya1 каза:

“Pes mou” е кавър на “Кой” . 

Копие е, разбира се, Галя е ходила в бъдещето и е откраднала песента.

Също така е отишла в бъдещето и е видяла новия нос на Преслава и си го е сложила първа.

Крадла мръсна.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , retr0 каза:

Срамота е в Apple Music и Spotify като потърсиш ДесиСлава да излизат само някакви дуети или новите й песни, а има златна дискография. Пайнер поне да добавят песните над които имат правата й там. 

Тези дни ще се качат част от старите и песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, mitak_94 каза:

Тези дни ще се качат част от старите и песни.

Защо качват стари сингли безразборно? По-добре да качват само албумите на изпълнителите, макар и орязани. Хем ще си спестят време. Неестествено ми изглежда песни от предното десетилетие да имат отделни релийзи.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 3 часа , gotiniq каза:

А "Кой" е копие на "Pes mou" ... колко творчески и колко оригинално :)

Въпреки, че се води авторска, Кой силно напомня на по бърз вариант на Не искам без теб на Деса и Стораро, която беше кавър на Карас. И в текстовете на двете парчета има сходни фрази. Според мен Ганев се е инспирирал. 

 

А като говорим за Не искам без теб - поредната балада на Деса с над 10 милиона:shifty: 

 

Screenshot_20190706_135322_com.google.android.youtube.jpg

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Най яката балада на Галена. Дори е една от любимите ми нейни песни. Доста добре я е направила. И с чувство в е изпяла

 

 

Най-добрата балада на Галена и сигурно в топ 5 на най-силните и песни! Какъв текст само. @Starboy пускай.

  • Thanks 1
  • Love 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Най яката балада на Галена. Дори е една от любимите ми нейни песни. Доста добре я е направила. И с чувство в е изпяла

 

 

Баладите в които лирическият подлог е жертвата са й най-добрите

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наша Мара с нов клип до дни! Тая жена бълва, бълва и няма пукнат хит, освен кавъра, който и аз да изпея ще се завърти! Поне като има ресурс да го харчи като хората и да вади изпипани и различни проекти, а тя си живее в нейния си свят... За последните 8-9 години я има популярна песен, я не..

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Наша Мара с нов клип до дни! Тая жена бълва, бълва и няма пукнат хит, освен кавъра, който и аз да изпея ще се завърти! Поне като има ресурс да го харчи като хората и да вади изпипани и различни проекти, а тя си живее в нейния си свят... За последните 8-9 години я има популярна песен, я не..

Аз и харесвам проектите от последната година. И баладата и ме кефи. И Чувал ли си за такива, и Кажи и, и Не я познавам тази жена. Ако бяха изпяти от друга смятам, че щяха да са по успешни. А Да ме гали ми е тъпа.

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Всъщност най-силната балада на Галена е онази, която е била за нея, но после композитора я е дал на Преслава или Десислава. :) 

За коя става въпрос? И защо я е дал в послвдствие на друга? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

За коя става въпрос? И защо я е дал в послвдствие на друга? 

Не знам, имам в предвид просто, че Галена е топ, но в баладите не й е силата. Помня, че има една много противна песен - “Не ставам втора” 😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...