Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Slavi каза:

 Нещо се изплаши, че е топ маце. За фотошоп да не говорим. Галена без фотошоп и ретуш на снимките е със сенки под очите, а по лицето и фондьотена не помага... Добре, че е фотошопа, че да се прави порцеланова... 

Това просто не е вярно. Виждал ли си изобщо Галена на живо? 

Преслава е топ иначе, хирурга си е свършил работата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 33 минути, Starboy каза:

Насладете се на един вече истински качествен проект, а не тв сериалчетата на ниво София ден и нощ на Емилия..
Целувки!

 

СТРАШНА! Трябва да видя къде ще има участие. А в началото не ме кефеше песента.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Тотален хит е на Камелия песента. Доказателство за невпечатляващи гледания, а всъщност огромен хит за разлика от многомилионни песни с никакъв реален успех. 

This! Поста на годината!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Тая Теда след миналогодишните си флопове, тази година се чуди как да възпее диджеите или да ги включи в проектите си, за да я въртят по клубовете. Хитруша. Тъпо е като повечето и парчета, но има хитов потенциал. 

Те с всичко си я въртят. А и това, че този е диджей, не значи, чи колегите му го любят и одма ще го завъртят, даже е по-скоро риск.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ви дам листа с моите най - любими песни на изпълнителите от "Пайнер", бивши и настоящи,  които харесвам, а вие ги оценете. Какво ще кажете?

Андреа - Без теб (единствената нейна песен, която харесвам)

Анелия - Обичай ме

Борис Дали - Моя си

Вероника - Произведено в Рая

Весела - Лято е

Веселин Маринов - Един миг от Рая

Галена - Вземи си дъх

Гергана - Както преди

Глория - Феникс

Джена - Грешни мисли

Деси Слава - Неочакван край

Елена - Петък вечер

Емилия - Легенда за любовта

Есил Дюран - Нека

Ивана - Шампанско и сълзи

Илиян - Све бих дао

Илия Загоров - По навик

Кали - 4 - 4 - 2

Калия - Под дъжда

Камелия - Луда по тебе

Константин - Едвам ме нави

Люси - Кристални сълзи

Магда - Утре късно е

Малина - Леден свят

Мария - Всичко си ти

Милица - Mr. Fantasy

Милко Калайджиев - №1 в любовта

Надя - Супер е живота

Нелина - Добре, че вали

Найден Милков - Цингарела

Нончо Воденичров - Обич

Орхан Мурад - Хиляди слънца

Преслава - Лъжа е

Райна - Ти ме лъжеш най - добре

Рени - Какво е обич

Рейхан - Ахмед

Сиана - Защо

Силвия - Лъжа

Траяна - Още малко

Татяна - Ти, моя съдба

Тони Дачева - Топъл дъжд

Цветелина Янева - На първа среща

Яница - Аз ли да те уча

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

Ще ви дам листа с моите най - любими песни на изпълнителите от "Пайнер", бивши и настоящи,  които харесвам, а вие ги оценете. Какво ще кажете?

Андреа - Без теб (единствената нейна песен, която харесвам)

Анелия - Обичай ме

Борис Дали - Моя си

Вероника - Произведено в Рая

Весела - Лято е

Веселин Маринов - Един миг от Рая

Галена - Вземи си дъх

Гергана - Както преди

Глория - Феникс

Джена - Грешни мисли

Деси Слава - Неочакван край

Елена - Петък вечер

Емилия - Легенда за любовта

Есил Дюран - Нека

Ивана - Шампанско и сълзи

Илиян - Све бих дао

Илия Загоров - По навик

Кали - 4 - 4 - 2

Калия - Под дъжда

Камелия - Луда по тебе

Константин - Едвам ме нави

Люси - Кристални сълзи

Магда - Утре късно е

Малина - Леден свят

Мария - Всичко си ти

Милица - Mr. Fantasy

Милко Калайджиев - №1 в любовта

Надя - Супер е живота

Нелина - Добре, че вали

Найден Милков - Цингарела

Нончо Воденичров - Обич

Орхан Мурад - Хиляди слънца

Преслава - Лъжа е

Райна - Ти ме лъжеш най - добре

Рени - Какво е обич

Рейхан - Ахмед

Сиана - Защо

Силвия - Лъжа

Траяна - Още малко

Татяна - Ти, моя съдба

Тони Дачева - Топъл дъжд

Цветелина Янева - На първа среща

Яница - Аз ли да те уча

 

 

Благодарим много. Може ли сега да постнеш и списъка за ежеседмичното ти пазаруване в Била да оценим и него? 

От сега давам 9 по десетобалната за дамските превръзки. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kitty каза:

 

Андреа - Без теб (единствената нейна песен, която харесвам) - не я знам

Анелия - Обичай ме - 3

Борис Дали - Моя си - не я знам

Вероника - Произведено в Рая - не я помня, но беше гадна

Весела - Лято е - 6

Веселин Маринов - Един миг от Рая - не я знам

Галена - Вземи си дъх - 6

Гергана - Както преди - 3

Глория - Феникс - 5

Джена - Грешни мисли - 3

Деси Слава - Неочакван край - не я знам

Елена - Петък вечер - 3

Емилия - Легенда за любовта - 5

Есил Дюран - Нека - 5

Ивана - Шампанско и сълзи - 3

Илиян - Све бих дао - 3

Илия Загоров - По навик - помня само заглавието

Кали - 4 - 4 - 2 - 2

Калия - Под дъжда - 4

Камелия - Луда по тебе - 4

Константин - Едвам ме нави - 3

Люси - Кристални сълзи - не я помня

Магда - Утре късно е - 3

Малина - Леден свят - 4

Мария - Всичко си ти - 4

Милица - Mr. Fantasy - 3

Милко Калайджиев - №1 в любовта - почти се сещам

Надя - Супер е живота - 4

Нелина - Добре, че вали - 4

Найден Милков - Цингарела - 2

Нончо Воденичров - Обич - не знам

Орхан Мурад - Хиляди слънца - 4

Преслава - Лъжа е - 2

Райна - Ти ме лъжеш най - добре - 2

Рени - Какво е обич - 4

Рейхан - Ахмед - 6

Сиана - Защо - 4

Силвия - Лъжа - 4

Траяна - Още малко - 3

Татяна - Ти, моя съдба - 5

Тони Дачева - Топъл дъжд - 5

Цветелина Янева - На първа среща - 5

Яница - Аз ли да те уча - 6

 

 

Чудесна хрумка!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Това просто не е вярно. Виждал ли си изобщо Галена на живо? 

Преслава е топ иначе, хирурга си е свършил работата. 

 

преди 1 час, asylum каза:

Те с всичко си я въртят. А и това, че този е диджей, не значи, чи колегите му го любят и одма ще го завъртят, даже е по-скоро риск.

И кво като я въртят като няма масов хит от София до Банско или пеперудките. Те почти всичко въртят. Все пак затова са чалготеки. Извън клубовете последните и парчета не са разпознаваеми за масата. 

преди 1 час, retr0 каза:

Това просто не е вярно. Виждал ли си изобщо Галена на живо? 

Преслава е топ иначе, хирурга си е свършил работата. 

Всъщност не говоря за това на живо как изглежда, а как изглежда на снимки преди ретуша. Тъмни кръгове и кофти скули с прекалено много грим. Криминал беше публикувал снимка преди и след. Освен това и последната и снимка в темата за компромати показва това, за което говоря. На живо вероятно е яка. То енергията на живо си придава съвсем друг вид на всеки. Докато снимките хващат недостатъцитв и несъвършенствата. 

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Какво й пука за статиите и кой какво казал. Сигурно е хванала някой с пари. 

И какво, като е хванала някой с пари? Да я поздравим ли?

Пред това да съм с нормални финансови възможности и пред това да съм Татяна - държанка на някой богат тъпир, предпочитам да си остана аз. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Slavi каза:

 

И кво като я въртят като няма масов хит от София до Банско или пеперудките. Те почти всичко въртят. Все пак затова са чалготеки. Извън клубовете последните и парчета не са разпознаваеми за масата. 

Всъщност не говоря за това на живо как изглежда, а как изглежда на снимки преди ретуша. Тъмни кръгове и кофти скули с прекалено много грим. Криминал беше публикувал снимка преди и след. Освен това и последната и снимка в темата за компромати показва това, за което говоря. На живо вероятно е яка. То енергията на живо си придава съвсем друг вид на всеки. Докато снимките хващат недостатъцитв и несъвършенствата. 

Въртят много малко песни и ги повтарят. Теда е дискотечна любимка. А коя има по-голям хит от Чалга пеперудки през последните години? Повечето никога не са и имали 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

@WindWalkerMonk коментирай изпълнението на Галена снощи на този хит! 

 

Е то какво да коментирам. Галя представи колко е велика Деса, тръгна да я четка като й пее песента и дискотеката все едно с трупове пълна. Никой не се обади като даваше да се пее. Имам й клипче, иначе Галче беше жестока. Много яко си изкарах.

Деса апропо много добре пя стара каравана. Пак нищо общо с глупостите дето се пишат тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамота е в Apple Music и Spotify като потърсиш ДесиСлава да излизат само някакви дуети или новите й песни, а има златна дискография. Пайнер поне да добавят песните над които имат правата й там. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм харесвал Камелия много, невероятна жена, КОЗИРОГ, прави супер тракове! Реално тя се справя най-добре без Пайнер, че дори и по-добре.. Доколкото знам е извадила 7 песни – три топ проекта, перфектни от-до, а именно "Неповторим", "Минута живот" и "Името ти", един мегахит "Дразни ме" и три сингли, които предпочитам да не беше пускала, въпреки, че "Куклите" е готинка. Чакам с трепет топ баладата, която ще стреля на месо "На прага на сърцето ми"!

А през това време да се насладим на това.....

 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай да обърнем мегахита да е “името ти” и “дразни ме” която имаше само няколко месеца живот и всичко е точно! Кама е нашата Мадона и Шер.

иначе на мен ми се ходи на Деса, ама никой не иска от познатите ми. На мен па Джулс ми е тъпа, кво да й слушам двете песни.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Въртят много малко песни и ги повтарят. Теда е дискотечна любимка. А коя има по-голям хит от Чалга пеперудки през последните години? Повечето никога не са и имали 

Пеперудките е турбо хит. Трудно се попада на такъв. Принципно такива големи хитовв вадят голвмите имена. Твда има поне 3-4 такива. 

Но послвдните и влизат на рандом в клубоветв. И последните и не са въртяни по няколко пъти,както големите и хитове. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Дай да обърнем мегахита да е “името ти” и “дразни ме” която имаше само няколко месеца живот и всичко е точно! Кама е нашата Мадона и Шер.

иначе на мен ми се ходи на Деса, ама никой не иска от познатите ми. На мен па Джулс ми е тъпа, кво да й слушам двете песни.

Права си и двата трака са мегахитове, въпреки, че не харесвам много "Дразни ме" се радвам, че имаше такъв успех, Кеми го заслужава!

О забравих тотално за този сингъл, значи е пуснала 8 след Пайнер.

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера се уверих какъв мегахит е “Името ти”. Аз отидох малко преди Галена. Влизам и кво да чуя, Емилия бучи с “Тръгвай си”. Песента се пееше, но май “името ти” се пееше повече. 

Иначе тръгвай си ме зариби, главно заради Емилия:) 

Няква сръбска обаче пръсна цялата дискотека, Далавера ли беше. Не я знам. Ама се1 било, квот било.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Винаги съм харесвал Камелия много, невероятна жена, КОЗИРОГ, прави супер тракове! Реално тя се справя най-добре без Пайнер, че дори и по-добре.. Доколкото знам е извадила 7 песни – три топ проекта, перфектни от-до, а именно "Неповторим", "Минута живот" и "Името ти", един мегахит "Дразни ме" и три сингли, които предпочитам да не беше пускала, въпреки, че "Куклите" е готинка. Чакам с трепет топ баладата, която ще стреля на месо "На прага на сърцето ми"!

А през това време да се насладим на това.....

 

Не съм очаквал, че ще го кажа, но наистина доста добре и се получават нещата особено последните 2 години. И наистина без Пайнер е в пъти по добре. В пайнер последните години като хитове имаше само Изпий ме цялата и Само за минута с Галин. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Вчера се уверих какъв мегахит е “Името ти”. Аз отидох малко преди Галена. Влизам и кво да чуя, Емилия бучи с “Тръгвай си”. Песента се пееше, но май “името ти” се пееше повече. 

Иначе тръгвай си ме зариби, главно заради Емилия:) 

Няква сръбска обаче пръсна цялата дискотека, Далавера ли беше. Не я знам. Ама се1 било, квот било.

Мила, не се излагай! На Емилия песните НЕ струват, тъпи, скучни, банални еднодневки. Не знам защо всички се впечатляват от клип, в който има диалог, това не значи качество задължително. Имат по 5 милиона и тук се изкарват като мегахитове, че дори са сравнявани с "Добре ли си", която е вече мегахит, без две мнения по въпроса! Пусни си това невероятно кючече, за да ти стане готинко и да се пречистиш от Емилия МИГОМ

 

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

 

Няква сръбска обаче пръсна цялата дискотека, Далавера ли беше. Не я знам. Ама се1 било, квот билo

 

🙄

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Вчера се уверих какъв мегахит е “Името ти”. Аз отидох малко преди Галена. Влизам и кво да чуя, Емилия бучи с “Тръгвай си”. Песента се пееше, но май “името ти” се пееше повече. 

Иначе тръгвай си ме зариби, главно заради Емилия:) 

Няква сръбска обаче пръсна цялата дискотека, Далавера ли беше. Не я знам. Ама се1 било, квот било.

Покючечи ли, сръбна ли?

преди 9 минути, Slavi каза:

Пеперудките е турбо хит. Трудно се попада на такъв. Принципно такива големи хитовв вадят голвмите имена. Твда има поне 3-4 такива. 

Но послвдните и влизат на рандом в клубоветв. И последните и не са въртяни по няколко пъти,както големите и хитове. 

Влизат, то няма какво друго да се върти.

 

Току-що под балкона ми южнософийски премина кола, надула някаква нова песен на Галин, която мъже пееха с пълно гърло. Явно е бил в колата, иначе не си го обяснявам.

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...