Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Slavi каза:

Не съм очаквал, че ще го кажа, но наистина доста добре и се получават нещата особено последните 2 години. И наистина без Пайнер е в пъти по добре. В пайнер последните години като хитове имаше само Изпий ме цялата и Само за минута с Галин. 

Камелия е най-интелигентната певица, сигурно. Знае какво и как да прави, много е адаптивна и същевременно се старае много за песните, които пуска, евала на тази жена. Дано лятото ни зарадва с песен, има ли някакво инфо?

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Starboy каза:

Камелия е най-интелигентната певица, сигурно. Знае какво и как да прави, много е адаптивна и същевременно се старае много за песните, които пуска, евала на тази жена. Дано лятото ни зарадва с песен, има ли някакво инфо?

И да не пусне, има си турбохита!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Е то какво да коментирам. Галя представи колко е велика Деса, тръгна да я четка като й пее песента и дискотеката все едно с трупове пълна. Никой не се обади като даваше да се пее. Имам й клипче, иначе Галче беше жестока. Много яко си изкарах.

Деса апропо много добре пя стара каравана. Пак нищо общо с глупостите дето се пишат тук.

Те откъде да я знаят тая песен, тя беше вървежна, когато посетителите са били на 1-5 години.

Галена пя ли други чужди парчета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Мила, не се излагай! На Емилия песните НЕ струват, тъпи, скучни, банални еднодневки. Не знам защо всички се впечатляват от клип, в който има диалог, това не значи качество задължително. Имат по 5 милиона и тук се изкарват като мегахитове, че дори са сравнявани с "Добре ли си", която е вече мегахит, без две мнения по въпроса! Пусни си това невероятно кючече, за да ти стане готинко и да се пречистиш от Емилия МИГОМ

 

Е мен много ми бъркат тия диалози. А клиповете са като пародия. Не карам Мазерати пее дебила, карайки Порше... без думи. Иначе наистина не е голям мегахит. Пуска се и трите пъти я чух като бях тази седмица, ама не е уау. А добре ли си е мегахит. Бтв, посредствената в твоите очи мина както й предполагах вяло, точно на едно ниво с Маракеш.

преди 1 минута, Willy каза:

 

🙄

Същата!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Ками може да изкара с  “Името ти” в рамките на актуалността на поне още  3 Преславови и Галенови тупалки с по 15 милиона гледания. 

Редактирано от retr0
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

И да не пусне, има си турбохита!

Прав си, може да си позволи и да не пуска нищо до есента, достатъчно актуална си е – и с песен, и с поява в ТВ.

Проект с диалози, който вече наистина е качествен ❤️ 

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е мен много ми бъркат тия диалози. А клиповете са като пародия. Не карам Мазерати пее дебила, карайки Порше... без думи. Иначе наистина не е голям мегахит. Пуска се и трите пъти я чух като бях тази седмица, ама не е уау. А добре ли си е мегахит. Бтв, посредствената в твоите очи мина както й предполагах вяло, точно на едно ниво с Маракеш.

Същата!

Все още ли се късат ризи и трошат чаши на Клеа?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Starboy каза:

Винаги съм харесвал Камелия много, невероятна жена, КОЗИРОГ, прави супер тракове! Реално тя се справя най-добре без Пайнер, че дори и по-добре.. Доколкото знам е извадила 7 песни – три топ проекта, перфектни от-до, а именно "Неповторим", "Минута живот" и "Името ти", един мегахит "Дразни ме" и три сингли, които предпочитам да не беше пускала, въпреки, че "Куклите" е готинка. Чакам с трепет топ баладата, която ще стреля на месо "На прага на сърцето ми"!

А през това време да се насладим на това.....

 

Не знаех, че думата Козирог вече се изписва с главни букви. :3fdb8960598fa63e: А уж следя последните тенденции в Астрологията. Засрамявам се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Камелия е най-интелигентната певица, сигурно. Знае какво и как да прави, много е адаптивна и същевременно се старае много за песните, които пуска, евала на тази жена. Дано лятото ни зарадва с песен, има ли някакво инфо?

Абе тръгна зле в началото, въпреки, че Неповторим беше страхотна, но следващите 2 бяха наистина много зле. Но се ориентира бързо и влезе в играта. Тя и като човек и дух израстнс много последните години. Затова и нещата и започнаха да се получават. Преди в Пайнер беше недоволна и мрънкаща и затова и успехите и бяха по оскъдни. 

Но, да, доста се старае за проектите си и не досажда през 3 месеца. Прави го веднъж в годината, но както трябва. Добър модел на работа, близък до този на Азис. 

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Те откъде да я знаят тая песен, тя беше вървежна, когато посетителите са били на 1-5 години.

Галена пя ли други чужди парчета?

Щях да кажа не се сещам, но се сетих! Да, пя на Сашо Роман, можеше да ми го спести и да ми изпее Пак ли/една жена.

И забравените пей сърце и Хавана пръснаха. Деса пее уникално Хавана тропикана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Прав си, може да си позволи и да не пуска нищо до есента, достатъчно актуална си е – и с песен, и с поява в ТВ.

Проект с диалози, който вече наистина е качествен ❤️ 

 

 

Помисли пак! 

  • Haha 2
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Все още ли се късат ризи и трошат чаши на Клеа?

Не я пуснаха! И изтрезняваш ли не чух, ако са я пускали е било преди това. Тедето пуснаха, екстра ми дойде. Яница също.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не я пуснаха! И изтрезняваш ли не чух, ако са я пускали е било преди това. Тедето пуснаха, екстра ми дойде. Яница също.

“Изтрезняваш ли” си е баш със заглавието - за изтрезняване, към 6:00 сутринта като ти я пуснат палиш и марш към вас. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не я пуснаха! И изтрезняваш ли не чух, ако са я пускали е било преди това. Тедето пуснаха, екстра ми дойде. Яница също.

Мила, а раздра ли гърло на "Името ти"? 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Като сте на тема Камелия.. Една много любима песен!

Топ! И още една много силна...

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Мила, а раздра ли гърло на "Името ти"? 

Да:) много яко звучи бтв, дори мангустата звучи добре в клуба. Абе старата ку@ва си знае работата. Може да не ми е любимка, ама е истински терминатор в клуба.

@retr0 мен Галена и Деса ме изгониха. То цялата компания вече даваше зор и тя вика да завършим с народно и аз аут като тазманийски дявол от клуба.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

1 ден до първата годишнина на "Шефката".

Време да измислим ново нещо заради, което да ни мразят. Омразата е полезна за холестерола!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...