Jump to content



Препоръчани коментари

Много приказвате за Преслава колко велика била, ама преди час на работа колегите- момчета казаха, че на Преслава на участие било тъпо, а било много яко на участията на Галена и Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Казвал съм го преди, ще го кажа и сега- според мен основното подразнение на много хора спрямо Преслава е това толкова нелепо нейно пробутване и двойните стандарти, с които се третира. В този форум прекалено много живеем в миналото, когато тя наистина беше лидерка и когато на наградите през 2011 се видя, че няма да се даде да се сгромоляса като Ивана. Оттам нататък започна едно абсурдно драпане да не се води изпаднала от върха, въпреки че всички знаем, че в дадени моменти сериозно е изпадала от там. Мисля, че е нормално след толкова години на незаслужени награди, прецаквания на колеги, съмнителни гледания и рекорди, а и нулево старание от нейна стана на моменти, да има хора, които да искат най-накрая да разбият това изкуствено наложено мнение във форума, че тя е ненадмината едва ли не през цялата си кариера. Тук има опити да се налага като най-голямата някога, но навън нещата са коренно различни и от години хората гледат на нея наравно като на Галена- те са си Преслава и Галена.

Реално погледнато в анализите на Гугъл Преслава всяка година беше по-търсена от Галена, дори през 2013-та

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвал съм много пъти че какво се случва по дискотеките не ме интересува. :1000 (29):

 

Ти продължавай да се обясняваш, докато Пепа от Толбухин си изкарва парите от участия по дискотеки и РЕКЛАМА НА СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА 11-13 ГОДИШНИ ДЕЧУРЛИГА, това ти какво мислиш и какво те интересува е с нулева стойност. Като почне да прави пари от стрийминг - което на тоя етап няма да се случи никога - ела пак да ни обяснваш как изобщо не те вълнували клубовете.

 

Иначе като удавници за сламка сте се фанали за тия очевадно купение гледания 3-4 фенчета на въпросната тука във форума, ние просто ви гледаме сеира и ви апострофираме, че много на сериозно се взехте в опитите да величаете Наглата и да пренаписвате фактите. Ела ми осе обади като се намери клипче на няква избухвация на мега хита с толкова гледания, колкото Хабиби, някъде изобщо - на тоя етап съм съгласен и на дискотека, и на механа, и на градски площад, на купон в домашна обстановка, каквото и да където ясно се вижда, че активни хора се кефят. Щото ти тука може и да ми определяш хитовете по нищо не значещия фактор "гледания", ама от най-важното място - където всички певици си вадят хляба - кръчмотеките из цялата страна - определяните от теб като "средни" хитове на Галена къртят мифки, докато на тия с рекордите на Пепа се вижда само как хората буквално заспиват над чашите. Голяма лидерка няма що.

 

Реално погледнато в анализите на Гугъл Преслава всяка година беше по-търсена от Галена, дори през 2013-та

 

Еми да, хората знаят Галена коя, нормално да се интересуват какво е това Преслава, защо е изобщо и жива ли е още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти не коментирам, но се възхищавам на доста хора. Аз, се радвам на хубавата музика и слушам с кеф! Форума, е за това...Да се коментира.... Ама евалата на хората, които намират толкова свободно време за да мразят "всички"... Надявам се, и за приятни емоции дa имат време! Много злоба има... Ама да сте, живи и здрави! Исках да го напиша. ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приказвате за Преслава колко велика била, ама преди час на работа колегите- момчета казаха, че на Преслава на участие било тъпо, а било много яко на участията на Галена и Емануела.
Галена - добре, ама Емануела? Трябват сериозни вещества, за да се изтрае
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена - добре, ама Емануела? Трябват сериозни вещества, за да се изтрае

Аз съм си изкарвал супер на нейно участие. Направихме як купон и едни богаташи ни направиха подаръци накрая. Не очаквах, че бих си изкарал добре. Случайно попаднах на нейна изява. И на живо е много красива, не евтинее като в клипове.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казва Динев - на участия на Емануела е все едно си на парти с песните на Емануела, но я виждаш и да се разхожда на сцената. На мен обаче песните й ми допадат, така че не са й лоши участията :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях на участие на Лорена. Прави страшен купон, много е забавна. Пя "Пей сърце" и "Луда по тебе". На "Пей сърце" още се избухва.

 

През останалото време картината беше следната:

 

Галена

Феноменален - 2 пъти

Шефката - 1

Сърце - 1

Просто шоу - 1

 

Преслава

Изтрезняваш ли - 1

Да гори в любов - 1

 

На "Изтрезняваш ли" приема не е нещо уау, дори хората се държат съвсем нормално. Нямаше избухване, което да покрива тези гледания. Потвърждава се казаното тук и от други излизащи.

 

Пуснаха Галин и Лидия. На тяхната песен приема беше доста добре, диджея спираше музиката и хората пееха стабилно. Определено се прие доста по-добре от "Изтрезняваш ли".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като ходих в четвъртък пък беше:

 

Феноменален - 1

Пак ли - 1

Дъ Бос - 1

Просто шоу - 1

 

Изтрезняваш ли - 2

Да гори в любов - 1

Обратно в играта - 1

Не се изтриваш - 1

обратно в играта да да да :mf_surrender:

 

стига лъжи ! ДАЙ ДОКАЗАТЕЛСТВА !!

 

 

ОЩЕ ПУСКАТ 'МИНА МИ' НА ГАЛЕНА ВЕДНЕГА МОГА ДА ТИ ДАМ КЛИПЧЕ !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също излизах, 2 пъти Изтрезняваш ли, по веднъж - Не се изтриваш, Феноменален, Сърце, Шефката, Да гори и Обратно в играта. На Галена винаги Пей сърце. На Азис новата дори не се пуска, не знам какви и откъде са тези гледания

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приказвате за Преслава колко велика била, ама преди час на работа колегите- момчета казаха, че на Преслава на участие било тъпо, а било много яко на участията на Галена и Емануела.

Естествено, че най-простите ще се кефят на въпросните :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

107 дни е нищо време да изчистя себе си от тебе. Ти ще си в кръвта ми цял живот, ти си най-жестоката любов!. 107 дни не съм те виждал, 107 дни не съм те чувал, 107 дни наум броя, трезвите си дни след любовтаа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...