Jump to content



Препоръчани коментари

Видях, че сте коментирали Анелия, която си е в свой свят и тя, милата, колкото и да ми е симпатична. Дори не мога да се сетя коя е нейната последна песен, която да ми е била мноооого любима, а не просто парче, на което да се забавлявам в дискотеката...

"Просяци" клонеше към такова, но нещо мъничко не ми достигна в изпяването на куплетите и няколко места в текста. Много въртях "Гот ми е", имаше някакъв заряд парчето, особена емоция. Може би "Аз и ти" и "Не мога да губя" са ми последните уау нейни проекти, а то колко време мина оттогава?! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Видях, че сте коментирали Анелия, която си е в свой свят и тя, милата, колкото и да ми е симпатична. Дори не мога да се сетя коя е нейната последна песен, която да ми е била мноооого любима, а не просто парче, на което да се забавлявам в дискотеката...

"Просяци" клонеше към такова, но нещо мъничко не ми достигна в изпяването на куплетите и няколко места в текста. Много въртях "Гот ми е", имаше някакъв заряд парчето, особена емоция. Може би "Аз и ти" и "Не мога да губя" са ми последните уау нейни проекти, а то колко време мина оттогава?! :mf_surrender:

За щастие, Дай ми още още я храни! А и Гот ми е, Аз съм Дявола, чат-пат Генерал.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За щастие, Дай ми още още я храни! А и Гот ми е, Аз съм Дявола, чат-пат Генерал.
"Дай ми още" е с много як заряд в мелодията, но с това клише до клише... Защо бачка с това нещо Петя Радева, или може би се доближават като акъл?

 

"Генерал" е безспорен хит, който не успя съвсем да повтори с "Аз съм дяволът".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дай ми още" е с много як заряд в мелодията, но с това клише до клише... Защо бачка с това нещо Петя Радева, или може би се доближават като акъл?

 

"Генерал" е безспорен хит, който не успя съвсем да повтори с "Аз съм дяволът".

Може да е евтина Петя, или дори безплатна - Анелия си е стипца. Браво за което!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгагейт с апартаменти

 

 

И понеже програмата и хонорара на Кокаинчо е сходна с тази, на най-големите звезди в чалгата си мисля, че след признание за 50 000 на месец, което е от някъде 10 участия можем да направим заключение, че не е толкова зле извън Пайнер като доходи, но е много зле откъм проверки на НАП. Вероятно и Камелия го е ориентирала, че ще се случи така в момента, когато реши да напуска фирмата на Митака. Традиции някакви просто.... :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 minute ago, Cally-Pressyfan' said:

Да пробвам опцията с вграждането.

Плачете пред този хит!

 


На мен ми изилза огрооомно видеото на лаптопа хаха ИНаче яко парче

Link to comment
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, Yaneva said:

Форумът изглежда по-зле и от Ванча в "Уличник" и "Душ или направо"!

Къде ми е чудният аватар с кралицата от "Любовта настоява"?!

:lol:

А, моля ти се - лелча е чудна в "Душ или направо". Особено като е седнала на стол до басейна и заглежда похотливо младежите или като се отърква запотена сред мангали в каросерията на пикапа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 minutes ago, Danger. said:

И сега няма да можем да виждаме кой е онлайн и кой чете темата, нали?

Eй сега ще купя този модул и ще го има. 

 

7 minutes ago, NazzkO said:

Изглежда доста по-добре от преди, някак по-подредено, но разбира се свикването ще е тегаво в началото.
Само бял ли може да е? 

Да, тази тема е дефоултната за форума. Убеден съм, че която и тема да се избере, винаги няма да се хареса на някого.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela Дали ще можеш, като се успокоят страстите, да прехвърлиш коментарите за форума в другата тема, която е закачена в тази папка?

Събота, 13 АПРИЛ СМЕ В ПРОФИЛАКТИКА

Link to comment
Сподели в други сайтове

25 minutes ago, meleto said:

@Stela Дали ще можеш, като се успокоят страстите, да прехвърлиш коментарите за форума в другата тема, която е закачена в тази папка?

Събота, 13 АПРИЛ СМЕ В ПРОФИЛАКТИКА

Разбира се. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...