Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не само последната, ами последните три-четири .. :mf_surrender:

Всичките са супер! Сърцето ми е хит! Другите й също се въртят и харесват, просто няма истерия по тях. Според мен последните две ги е снимала лятото и се е чудила кога да ги изплюе, вероятно ще се засили отсега нататък.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси е получила наградата за “Песен на годината 2018” в понеделник на ретро партито в Плаза! Да й е честита наградата! Чакаме песента на 2019 също да е от нея! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май новата на Анелия е трио с Дамян Попов и Живко Микс. :mf_surrender:

Е какво го развяваш това бяло знаме. Тя последната хубава песен на Анелия му беше с Дамян. Като допълнение я въртят заради него и по БГ радиата. Пак иска да си "изиграе картите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз изгубих бройката на песните на Анелия. Не знам как помните кога какво е пуснала. На мен ми е пълна каша - всеки месец пуска някакви бозави дуети с гърци, които събират по 2-3 милиона гледания, вместо да инвестира в силен проект. И на хората им стана скучна и безинтересна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия се оля, последният й голям хит от ранга на певица поне в топ 5 е дуета с Джулия, с изключение на баладата, която не е голям хит, но е прекрасна, другото е ужас. Трябваше да почака, тя сега трио и то с Живко, аууу... Какво е тръгнала да бълва, а дано уцели, много ме дразни, а може ужасно много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Plaza Night

 

Скъпи приятели, за съжаление трябва да съобщим, че участието на Галена днес (11.04) се отлага поради здравословни причини.

Май всички за седмицата са й отменени. В сайта на Пайнер ги няма.

 

https://www.instagram.com/p/BwH33fuBROr/

Емилия е пяла на юбилея на Стефан Димитров в НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радко е там, мен и това ми стига, такъв глас е голяма гордост да ти се яви на иначе мизерния както изглежда кастинг.

 

Иначе Ема е пяла с всички естрададжии, качила е снимки с Васил Найденов, Кристина Димитрова и други... Искам да видя изпълнението на "Някъде, някога, някак си", той й я написа тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите попълнения са.... олеле майко! :hahaha:

 

ЦЪК

Лъчезара, дето обиколи медиите преди години със селфи на катерицата си 😂 И Кристиян от Ара виждам.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам в коя вселена е нормално да се прави дует с Живко Микс?!?!

Естествено, че ще прави песен с Живко, той е много актуален, рапирането му се получава много добре и във всяка песен звучи различно. А след като този феноменален и иновативен дует е станал трио с Дамян Попов, можем само да съжаляваме, че вече няма награди на Планета, защото статуетката за песен на годината им беше в кърпа вързана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравителния блок тази вечер продължава с трогателен поздрав от село Калековец, жители на район "Източен" и квартал "Съдийски" - всички до един руси. Спецално за квартал "Идеален център". Дааа, вече знаем, че някои от вас редовно ни четат....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите попълнения са.... олеле майко! :hahaha:

 

ЦЪК

 

Те и сегашните "прими" преди да влязат в "Пайнер" са изглеждали по подобен, че и по-... долнопробен начин.

Интересно сега като са избрали 13 души, вместо да спретнат някакво интересно реалити - имат си ефир, имат си жури, имат си сцена - сигурно дори няма да се излъчи нищо освен интервю във "Звездно" с тези хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и сегашните "прими" преди да влязат в "Пайнер" са изглеждали по подобен, че и по-... долнопробен начин.

Интересно сега като са избрали 13 души, вместо да спретнат някакво интересно реалити - имат си ефир, имат си жури, имат си сцена - сигурно дори няма да се излъчи нищо освен интервю във "Звездно" с тези хора.

Планета е буквално застинала във времето. Не се е променила от началото на съществуването си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета е буквално застинала във времето. Не се е променила от началото на съществуването си.

Искаше ми се да кажа нещо, но всъщност ме е срам да коментирам тази фирмица със затихващи функции.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравителния блок тази вечер продължава с трогателен поздрав от село Калековец, жители на район "Източен" и квартал "Съдийски" - всички до един руси. Спецално за квартал "Идеален център". Дааа, вече знаем, че някои от вас редовно ни четат....

 

 

 

Това е хита тази зима у Видин. :happyppl: Голема пасен, голема....

 

Не е за вярване, че жена ми ме светна по въпроса, но информацията върви по всякакви канали днес... :bx:

 

 

Те и сегашните "прими" преди да влязат в "Пайнер" са изглеждали по подобен, че и по-... долнопробен начин.

Интересно сега като са избрали 13 души, вместо да спретнат някакво интересно реалити - имат си ефир, имат си жури, имат си сцена - сигурно дори няма да се излъчи нищо освен интервю във "Звездно" с тези хора.

 

 

Пропуснаха възможността от Пайнер да направят чалга вариант на "Гласът на България". Имат не само телевизия е цялата логистика, а толкова свободно време за ефир, че направо не е истина за какви задръстени типове говори. Щото всички виждаме каква мъка е като запеят чалга по БТВ и всичко гледа в Камелия. Ама я гледат не с надежда да избере чалгар за финалната фаза, а за да видят как ще го изиграе за "Оскар", за да отстрани участника и да угоди на продуцентите н "Босфир ТВ".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...