Jump to content



Препоръчани коментари

Последната поп-фолк песен на Цветелина има 14 000 гледания за 7-8 месеца. Това е плачевно, за Бога! :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тази мацка все едно има детектор, видя името написано и появи от някъде :Д Напомня ми на фенът на Рени :D

Доста хора четат и се включват, като бъдат споменати или се засегне интересна за тях тема. Забелязал съм го. Аз пък все изпускам най-интересното :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писах ти и в мсн по темата. Надявам се да го осмислиш и да не позволиш на осите и змиите да постигнат целта си, а тя е да изхвърлят мислещите и можещите, за да манипулират малцината останали глупци. Доста книжки ще им е необходимо на някои да прочетта, за да доближат и 1/3 от възможностите ти. Не ни лишавай от светлината ти :feminist_en:

Нормално е за хора, които ползват форума, за да избиват комплекси и да реализират неосъществени сексуални фантазии, морала ти да им е чужд. Хора като теб се вълнуват от лично израстване и всеобхватни теми, а хора като тях са деградирали без интереси. Нека не позволяваме на пошлотията да превзема и победи, както често се случва в живота.

:Vishenka_05:

 

А и сега онзи светомразец гледа и чете и скубе косите и рони крокодилски сълзи, че бе разкаран като улично куче. Всеки човек рано или късно си получава това, което сам си е надробил. А като знам колко зависим беше и денонощно киснеше тук... Как се опитваше да нагласи другите за перманентен бан, а накрая самия той падна в гроба си. Няма как да скрия ехидното ми задоволство :ah:

 

 

Ще уважа избора ти.

Само ти се ядосвам, че ти пука толкова кое как би било възприето от хора, които един ден като се обърнат след себе си, няма да харесат това, което ще видят. А и ще бъде късно да го променят.

Всеки човек грее със собствена енергия и светлина. Някои по скоро с тъмнина и празнота.

Не се променяй. Уважавам личностите. Те са рядкост. Живеем сред овце с еднакви програми. Успехи в новите начинания.

 

Каква е тази безогледна наглост само преди 2-3 дни да обещаваш на meleto, че вече ще спазваш правилата, а от снощи насам не си спрял със спам в тема за музика. Обсъждай личните си взаимоотношения на лично съобщение. Новият собственик на форума беше категоричен, че няма да се толерира офтопик, камо ли злорадстване и личностни провокации. За милионен път коментираш човек, който вече дори не е сред нас и от който видимо си обсебен (по незнайни причини...). Давам ти 3 дни, за да си припомниш кои стари грешки не бива да повтаряш отново и отново.

 

Към колегите модератори изказвам разочарованието си от видимото им бездействие. Ако се каже нещо против Преслава скачат на секундата. Ако се плюе човек, когото не харесват обаче, се правят, че ги няма.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, страшно е! :Vishenka_05:

Оригиналът повече ми харесва. Тази певица е нещо страшно. Абсолютен бетон на живо, песни, визия, всичко ѝ е топ. Не знам защо никога не е гостувала тук, а разни кокошки като Кокину са идвали

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другия линк не го виждам.

Но и Виктория Моля се липсва в тубата. Срамотия. Голямото отлротие на Про мюзик. Беше по успешна от Чужди устни на Анелия. А как си дигсше палаво зурлата на "И НЕ ИСКАМ ДА ПРИЗНАЯ, ЧЕБТОВА Е КРАЯЯЯ"

Аз я бях качил, но тя го свали и само ми пишеше, че я е срам и да го трия :1000 (29): Добре че го качиха и във Вбокс моя клип, иначе го няма никъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнах какво е ставало пак.

 

Ако имате лични отношения или проблеми - има чат тема...!

 

Stela - правилна преценка. Slavi доста пъти наруши правилата. Аз лично му редактирах коментар, за да спре да говори извън темата. Хубаво му го оцветих в червено, а той гледам се е олял и след това.

 

 

Пост от сорта: "+1", "Стига сте обръщали внимание на Стела. Не ѝ давайте трибуна за изказване" не са по правилата!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че виждам имена, които не са писали от много време тук, надявам се да не е еднократно.

 

НО... по повод поста на adorable. Изглежда много хора не разбраха, че проблемът му не е със Стела и Кондомчо, а с други потребители и той не спря да ги плюе задочно. За да не стават повече недоразумения, ще ви кажа какво точно се случи от моята гледна точка.

 

Гласувах за наградите към края на срока, защото все отлагах. Покрай моя пост гласуваха и други потребители, с които си симпатизираме, така да го кажем "от една групичка сме". Общото - никой от тях не беше гласувал за adorable. Просто не им е симпатичен или не са искали да го подкрепят - не знам каква е причината, всеки си знае за себе си, но не мисля, че има нещо нередно. Но adorable съзря в това конспирация срещу личността му и беше избухнал (с лични обиди и далеч от добрия тон) срещу въпросните хора. Това стигна до тях и той се засрами и изчезна, а сега - той бил обиденият. Добре, така да е.

 

Нека не се драматизира излишно и с това да приключим темата, не е интересна и мина предостатъчно време.

 

not-related, но цял ден я слушам и ви поздравявам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, но е несериозно 4 месеца по-късно все още да се дъвче тази тема. И пак Стефимир започва и пак ще се прави на жертва като му скръцнат със зъби 20 човека. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, но е несериозно 4 месеца по-късно все още да се дъвче тази тема. И пак Стефимир започва и пак ще се прави на жертва като му скръцнат със зъби 20 човека. :mf_surrender:

Мило, ще коментираш ли тази песен и това скандално изпълнение? :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Не я знаех, наистина е скандална.

Ако не ме лъже паметта преди беше във възторг от "Бойлер" и "Дай една ракия" :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): “Дай една ракия” е скандална, “Бойлер” не я зная.

А тази :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Паднах като я чух за първи път :1000 (29):

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Петра ли беше станала Мадам в Кипър?

Да. :3fdb8960598fa63e: Води се ресторантьорка и художничка, ама не е само това. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната песен беше яко провал, време е да пуска нова.

Не само последната, ами последните три-четири .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...