Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

3 minutes ago, Cally-Pressyfan' said:

Млъкни с твоите глупости. Изгубила се била. Може да прави комерси, но в последните 3 години няма нещо, което да е пуснато излишно и да не е било хит (изключая "Без теб" и сръбския дует).

Хит не е равно на стойностна музика. Видяхме и приема на многомилионната "Не се изтриваш" преди 2 години. Нали и тогава имаше хит? Докаго ги подкрепяме т.е. поощрявате да правят еднодневки жанрът ще продължава да затъва. Петя отдавна се изгуби, но така е - дрогата и славата не са за всеки. Та кога да очакваме албум и концерт в “Арена-та“ или защо не на ст. “Васил Левски“ като за "звезда" от нейните ранг с многомилионни и тотални хитове? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Хит не е равно на стойностна музика. Видяхме и приема на многомилионната "Не се изтриваш" преди 2 години. Нали и тогава имаше хит? Докаго ги подкрепяме т.е. поощрявате да правят еднодневки жанрът ще продължава да затъва. Петя отдавна се изгуби, но така е - дрогата и славата не са за всеки. Та кога да очакваме албум и концерт в “Арена-та“ или защо не на ст. “Васил Левски“ като за "звезда" от нейните ранг с многомилионни и тотални хитове? 

Спри да живееш в 2004 г., моля те.

Кой прави стойностна музика в днешно време и тя да се забелязва? Само не ми изброявай Райна, Цветелина и Екстра Нина, че само ти и още пет човека им знаят стойностните песни.

А и аз лично не виждам нищо лошо в Преславовите тракове, никога не си е позволила да е вулгарна, цинична или разголена, за разлика от Анелия например.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 minute ago, pechenko said:

Мина времето, в което Пайнер бяха приучили публиката да реагира положително единствено на визия и име. 
Ако някой очаква избухвация в днешно време на плейбек и разходка по сцената с микрофон в ръка... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че със стабилизирането на новото поколение в поп-фолка и някои от старите изпълнители ще се стегнат, за да не изостанат. Ако се появят още нови лица като Джулия, Емрах, Денис и Лидия с песни като "По такива си падам", "Грешка беше", "Мило мое", "Оп, оп", "Няма да ми мине" и дори по-добри, жанра ще продължи да върви нагоре, а на легендите няма да им се налага да се комерсиализират до неузнаваемост, за да се конкурират с тях.

Нали кастинг правиха Пайнер тези дни... Дано да са подбрали най-доброто и да се погрижат и продукцията да е на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 minute ago, Cally-Pressyfan' said:

Спри да живееш в 2004 г., моля те.

Кой прави стойностна музика в днешно време и тя да се забелязва? Само не ми изброявай Райна, Цветелина и Екстра Нина, че само ти и още пет човека им знаят стойностните песни.

А и аз лично не виждам нищо лошо в Преславовите тракове, никога не си е позволила да е вулгарна, цинична или разголена, за разлика от Анелия например.

Веднага ти изброявам няколко на прима виста: "Сърце", "Завинаги", "Мотел", "Кой", "Името ти" .. да продължавам ли, или въпросните са от 2004? Само вашата не си мърда пръста да предложи нещо различно. Предпочитам не толкова популярни, но различни от масовката песни като "Не го прави", "Една на милион", "Престъпно е", "Без теб", "Любовта настоява", отколкото песни правени по шаблон за доскотеката...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Веднага ти изброявам няколко на прима виста: "Сърце", "Завинаги", "Мотел", "Кой", "Името ти" .. да продължавам ли, или въпросните са от 2004? Само вашата не си мърда пръста да предложи нещо различно. Предпочитам не толкова популярни, но различни от масовката песни като "Не го прави", "Една на милион", "Престъпно е", "Без теб", "Любовта настоява", отколкото песни правени по шаблон за доскотеката...

Не забравяй чудни тракове като "Обратно в играта", които са много смислени. :1000(18):

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Не забравяй чудни тракове като "Обратно в играта", които са много смислени. :1000(18):

Тук вече се съгласявам. Обожавам фразата "Мъжете в краката.." особено когато съм във фитнеса и гледам надменно мускулестите батковци. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, gogo каза:

Като цяло всички топ чалгарки в един момент се пуснаха по комерс-вълната. Нито еднолични лидерки, нито отличаващи се мега хитове, едно ГОЛЯМО НИЩО. 

Възрастта ли вече ги възпира да рискуват, амбиции ли нямат и аз не знам.

Положението е 2-3 чалгийки на година за дискотеките, които изкуствено се лансират, дава им се живот от по няколко месеца и следващата. Резултатът е среден брой участия/средни хитове, като цяло средно положение...  

Та попът в последните години разби цялата "империя на Пайнера" по концертна дейност...

Преди се чудеха с кой да се свържат за дует или ново звучене. Сега сякаш по задължение минават през Ганев... Надявам се все по често да залагат на кавъри, че ми се плаче от баналност... 

преди 11 минути, THE IIconic каза:

"Аз съм Саша, започвам да пердаша"

Край! Получих разкритие 😂😂😂

Не беше ли чувал този ромски химн. Какъв пропуск от твоя страна. Ще срути Несебър лятото. 🤓

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, MrKidGSA каза:

А последната каква е? Типична комерс бозица, която ще бъде забравена до месец. "Ако утре ме губиш" беше последната и стойностна песен. От тогава се изгуби тотално. Да не говорим, че и скоро прави 10 години без албум. Супер голямо неуважение към феновете си. Концертът къде е?

На същото място където е концерта на райна😂 Изтрезняваш ли утре прави два месеца и както виждам никак не е забравена, а напротив, чукна 8млн гледания и продължава да ги прави

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Преди се чудеха с кой да се свържат за дует или ново звучене. Сега сякаш по задължение минават през Ганев... Надявам се все по често да залагат на кавъри, че ми се плаче от баналност... 

Не беше ли чувал този ромски химн. Какъв пропуск от твоя страна. Ще срути Несебър лятото. 🤓

Ние си падаме там по циганийките. Със сигурност

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, serbotinche каза:

На същото място където е концерта на райна😂 Изтрезняваш ли утре прави два месеца и както виждам никак не е забравена, а напротив, чукна 8млн гледания и продължава да ги прави

Тук Райна я изкарвате треторазрядна, а Петя - звездата на републиката и респективно задавам въпроса за нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Преди се чудеха с кой да се свържат за дует или ново звучене. Сега сякаш по задължение минават през Ганев... Надявам се все по често да залагат на кавъри, че ми се плаче от баналност... 

Именно. 

От друга страна мозъците от кокошарника са тотално закърнели и не дават никакви индикации за развитие. 
Като лейбъл №1 на времето можеха първи да се наложат в YouTube-ерата. Със зъби и нокти се мъчеха да наложат собствена платформа при наличие на световни гиганти /ПланетаПлей/. 
Години имат да наваксват със стрийминг-вълната. То първоначално имената им в платформите, и обложките изглеждаха непрофесионални. 
Липса на какъвто и да е маркетинг, особено в социалните мрежи. 
Концертната им дейност дори няма да я коментирам.

Да си част от Пайнер се изчерпва с това, че ще те качат в канал с 1,5m+ абонати /които са доста съмнителни/, ще попаднеш със съответния хонорар в word-листата им, ще те позавъртят по телевизията им и евентуално изява на юбилейния им концерт. 
 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gogo каза:

Именно. 

От друга страна мозъците от кокошарника са тотално закърнели и не дават никакви индикации за развитие. 
Като лейбъл №1 на времето можеха първи се наложат в YouTube-ерата. С зъби и нокти се мъчеха да наложат собствена платформа при наличие на световни гиганти /ПланетаПлей/. 
Години имат да наваксват със стрийминг-вълната. То първоначално имената им в платформите, и обложките изглеждаха непрофесионални. 
Липса на какъвто и да е маркетинг, особено в социалните мрежи. 
Концертната им дейност дори няма да я коментирам.

Да си част от Пайнер се изчерпва с това, че ще те качат в канал с 1,5m+ абонати /които са доста съмнителни/, ще попаднеш със съответния хонорар в word-листата им, ще те позавъртят по телевизията им и евентуално изява на юбилейния им концерт. 
 

Ами всичките се правеха, че не им били важни наградите, ама откакто ги няма, спряха да си дават зор... Само една Галена докато имаше награди как все имаше идеи... Вече не вярвам, че ще се оправят. Мързи ги да гледат... 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Ами всичките се правеха, че не им били важни наградите, ама откакто ги няма, спряха да си дават зор... Само една Галена докато имаше награди как все имаше идеи... Вече не вярвам, че ще се оправят. Мързи ги да гледат... 

Фирмата им създаде прекалено стерилна среда. 
Наградите им даваха мотивация да се "съревновават" една срещу друга поне. Всяка гледаше да изпъкне с нещо. ...докато не започнаха да се раздават изцяло по симпатии, договорки и т.н. 
Така убиха и мотивацията на изпълнителите си, и желанието на хората да гласуват. 

Жалко, че всичко в един момент при тях се превърна в БИЗНЕС, както виждаме днес, краткосрочен. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gogo каза:

Фирмата им създаде прекалено стерилна среда. 
Наградите им даваха мотивация да се "съревновават" една срещу друга поне. Всяка гледаше да изпъкне с нещо. ...докато не започнаха да се раздават изцяло по симпатии, договорки и т.н. 
Така убиха и мотивацията на изпълнителите си, и желанието на хората да гласуват. 

Жалко, че всичко в един момент при тях се превърна в БИЗНЕС, както виждаме днес, краткосрочен. 

То поне да беше бизнес по световен модел, че да ги оправдаем. А то...селски тарикатлък и соц норми... 

Сега този кастинг можехс верно да го направят тип риалити. Дори сърбите имат топ предавания по музикалните. А тук сума и музикални канали. Всички въртят по 10 актуални песни. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...