Jump to content



Препоръчани коментари

Дали да не направим кръг с вече неработещи активно певци, но оставили все пак нещо в жанра, каквито са Весела, Пепа секса, Кайовата любимка Даниела, Петра, Ивена и Джина Стоева, Цветелина...

 

Цветелина си работи активно. Прави нови песни и клипове, има участия и то не малко. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Google

 

Водеше новините и сутрешния блок по ТВ7, после беше в BgOnAir, а сега гледам е в ТВ+.

Симпатяга е. Но няма от какво да се срамува. Проекта и не беше пошъл. Тогава в Про мюзик имаше доста обнадеждаващи имена, но никое не продължи :confused:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Туй ли?

 

Черната Деса е топ. И с първия си период 97-2001 и после със завръщането си през 2006 беше топ от към песни и успех. Яд ме е, че се отказа. Далеч по добра е от повечето мангасарки като Бонкс, Роксана и сие...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенът на Глория,не му знам името. Преди ме кефеше,че е интелигентен,но след това го надуших какъв е,а малко след това избухна и скандала около него и се убедих,че съм бил прав.

Няма как да надушиш какъв е човек, когото не познаваш. Аз пък надуших много добре постъпките на някои хора тук и когато си го казах, се изля един тон помия, което никога не ми се е случвало в реалния живот, където се радвам на уважение - нещо, което въпросната групичка иронизираше. Групичка, част от която преди съм защитавал, когато е била нападана, да подчертая, но тези неща бързо се забравят. Така че дали моралът е изкуствен или не, няма как да знаеш. Аз ти казвам, че не е. Моралът ми е нещо, което ревностно защитавам. Допреди този случай нямах нищо против Стела и Кондомчо, но след като Стела изкопира чатове и си ги украсиха в удобен за тях контекст, не искам нищо да знам. На Даниел винаги ще бъда благодарен за съветите за здравето, които ми е дал. А и с него нямам лични проблеми такива, каквито вие имате тук и се псувахте денонощно и кълняхте. Така и не разбрах защо са ви тези истерии, но понеже те зачестиха, а разговорите ви за музиката станаха все по-малко, форумът се изнесе. :)

Да ви кажа честно, чувствам се добре, като не съм вманиачен по форума и каузата, както ме иронизираха, да вдигам нивото тук. По-добре да вдигам нивото там, където работя. И ще си говорим пак някой ден кой кой е.

Чалгата вече не ме интересува - нито жанрът като жанр, а да дискутираме стари истории вече ми е банално, правили сме години наред.

Който иска, нека си брои гледания. Аз където трябва - ходя, и съответно виждам и чувам, но никога повече няма да седна да пиша тук. Никога не съм бил и в групички, общи чатове и тем подобни. Явно обективността се приема за лицемерие понякога. Ми щом е така... сега да плачем ли, както казва споменатата от теб Глория?!

Да сте живи и здрави, дискутирайте си. Знам, че всеки уляга в даден момент и си намира приоритетите. Поздрави. :)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да надушиш какъв е човек, когото не познаваш. Аз пък надуших много добре постъпките на някои хора тук и когато си го казах, се изля един тон помия, което никога не ми се е случвало в реалния живот, където се радвам на уважение - нещо, което въпросната групичка иронизираше. Групичка, част от която преди съм защитавал, когато е била нападана, да подчертая, но тези неща бързо се забравят. Така че дали моралът е изкуствен или не, няма как да знаеш. Аз ти казвам, че не е. Моралът ми е нещо, което ревностно защитавам. Допреди този случай нямах нищо против Стела и Кондомчо, но след като Стела изкопира чатове и си ги украсиха в удобен за тях контекст, не искам нищо да знам. На Даниел винаги ще бъда благодарен за съветите за здравето, които ми е дал. А и с него нямам лични проблеми такива, каквито вие имате тук и се псувахте денонощно и кълняхте. Така и не разбрах защо са ви тези истерии, но понеже те зачестиха, а разговорите ви за музиката станаха все по-малко, форумът се изнесе. :)

Да ви кажа честно, чувствам се добре, като не съм вманиачен по форума и каузата, както ме иронизираха, да вдигам нивото тук. По-добре да вдигам нивото там, където работя. И ще си говорим пак някой ден кой кой е.

Чалгата вече не ме интересува - нито жанрът като жанр, а да дискутираме стари истории вече ми е банално, правили сме години наред.

Който иска, нека си брои гледания. Аз където трябва - ходя, и съответно виждам и чувам, но никога повече няма да седна да пиша тук. Никога не съм бил и в групички, общи чатове и тем подобни. Явно обективността се приема за лицемерие понякога. Ми щом е така... сега да плачем ли, както казва споменатата от теб Глория?!

Да сте живи и здрави, дискутирайте си. Знам, че всеки уляга в даден момент и си намира приоритетите. Поздрави. :)

Писах ти и в мсн по темата. Надявам се да го осмислиш и да не позволиш на осите и змиите да постигнат целта си, а тя е да изхвърлят мислещите и можещите, за да манипулират малцината останали глупци. Доста книжки ще им е необходимо на някои да прочетта, за да доближат и 1/3 от възможностите ти. Не ни лишавай от светлината ти :feminist_en:

Нормално е за хора, които ползват форума, за да избиват комплекси и да реализират неосъществени сексуални фантазии, морала ти да им е чужд. Хора като теб се вълнуват от лично израстване и всеобхватни теми, а хора като тях са деградирали без интереси. Нека не позволяваме на пошлотията да превзема и победи, както често се случва в живота.

:Vishenka_05:

 

А и сега онзи светомразец гледа и чете и скубе косите и рони крокодилски сълзи, че бе разкаран като улично куче. Всеки човек рано или късно си получава това, което сам си е надробил. А като знам колко зависим беше и денонощно киснеше тук... Как се опитваше да нагласи другите за перманентен бан, а накрая самия той падна в гроба си. Няма как да скрия ехидното ми задоволство :ah:

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писах ти и в мсн по темата. Надявам се да го осмислиш и да не позволиш на осите и змиите да постигнат целта си, а тя е да изхвърлят мислещите и можещите, за да манипулират малцината останали глупци. Доста книжки ще им е необходимо на някои да прочетта, за да доближат и 1/3 от възможностите ти. Не ни лишавай от светлината ти :feminist_en:

Нормално е за хора, които ползват форума, за да избиват комплекси и да реализират неосъществени сексуални фантазии, морала ти да им е чужд. Хора като теб се вълнуват от лично израстване и всеобхватни теми, а хора като тях са деградирали без интереси. Нека не позволяваме на пошлотията да превзема и победи, както често се случва в живота.

:Vishenka_05:

 

А и сега онзи светомразец гледа и чете и скубе косите и рони крокодилски сълзи, че бе разкаран като улично куче. Всеки човек рано или късно си получава това, което сам си е надробил. А като знам колко зависим беше и денонощно киснеше тук... Как се опитваше да нагласи другите за перманентен бан, а накрая самия той падна в гроба си. Няма как да скрия ехидното ми задоволство :ah:

"Светлината ми"... какви са тези глупости... Аз не съм светец и светило, недей ми придава излишен ореол, защото и без това умират да се смеят и да иронизират.

Казах ти... Няма да се поддам. И не опира нито до книги, нито до нещо такова - щях да забравя, че и това иронизираха, че и неуспешен писател съм бил... Опира до съвсем други неща.

Аз ти обяснявам, че дори чалгата ми е чужда вече. Ако има интересен концерт, албум, ще отида, ще пиша. За други неща не ме търсете и не се сърдете. Тови ми е вторият и последен коментар по темата.

Успех на Мелето и дано живне форумът и да няма кълнежи и подобни неща. Тука влизат и хора, които не ви знаят историите, а влизат, за да четат за чалгата.

По-добре да отделя това време на майка ми, баща ми и приятелите ми, както ти казах - хора, които наистина ме познават, отколкото на... това тук. Щото ако бях лошотия, щеше да бъде страшно, ама... не съм. С фалшив морал съм. Sta da radim, както биха казали сърбите?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Светлината ми"... какви са тези глупости... Аз не съм светец и светило, недей ми придава излишен ореол, защото и без това умират да се смеят и да иронизират.

Казах ти... Няма да се поддам. И не опира нито до книги, нито до нещо такова - щях да забравя, че и това иронизираха, че и неуспешен писател съм бил... Опира до съвсем други неща.

Аз ти обяснявам, че дори чалгата ми е чужда вече. Ако има интересен концерт, албум, ще отида, ще пиша. За други неща не ме търсете и не се сърдете. Тови ми е вторият и последен коментар по темата.

Успех на Мелето и дано живне форумът и да няма кълнежи и подобни неща. Тука влизат и хора, които не ви знаят историите, а влизат, за да четат за чалгата.

По-добре да отделя това време на майка ми, баща ми и приятелите ми, както ти казах - хора, които наистина ме познават, отколкото на... това тук. Щото ако бях лошотия, щеше да бъде страшно, ама... не съм. С фалшив морал съм. Sta da radim, както биха казали сърбите?

Ще уважа избора ти.

Само ти се ядосвам, че ти пука толкова кое как би било възприето от хора, които един ден като се обърнат след себе си, няма да харесат това, което ще видят. А и ще бъде късно да го променят.

Всеки човек грее със собствена енергия и светлина. Някои по скоро с тъмнина и празнота.

Не се променяй. Уважавам личностите. Те са рядкост. Живеем сред овце с еднакви програми. Успехи в новите начинания.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да надушиш какъв е човек, когото не познаваш. Аз пък надуших много добре постъпките на някои хора тук и когато си го казах, се изля един тон помия, което никога не ми се е случвало в реалния живот, където се радвам на уважение - нещо, което въпросната групичка иронизираше. Групичка, част от която преди съм защитавал, когато е била нападана, да подчертая, но тези неща бързо се забравят. Така че дали моралът е изкуствен или не, няма как да знаеш. Аз ти казвам, че не е. Моралът ми е нещо, което ревностно защитавам. Допреди този случай нямах нищо против Стела и Кондомчо, но след като Стела изкопира чатове и си ги украсиха в удобен за тях контекст, не искам нищо да знам. На Даниел винаги ще бъда благодарен за съветите за здравето, които ми е дал. А и с него нямам лични проблеми такива, каквито вие имате тук и се псувахте денонощно и кълняхте. Така и не разбрах защо са ви тези истерии, но понеже те зачестиха, а разговорите ви за музиката станаха все по-малко, форумът се изнесе. :)

Да ви кажа честно, чувствам се добре, като не съм вманиачен по форума и каузата, както ме иронизираха, да вдигам нивото тук. По-добре да вдигам нивото там, където работя. И ще си говорим пак някой ден кой кой е.

Чалгата вече не ме интересува - нито жанрът като жанр, а да дискутираме стари истории вече ми е банално, правили сме години наред.

Който иска, нека си брои гледания. Аз където трябва - ходя, и съответно виждам и чувам, но никога повече няма да седна да пиша тук. Никога не съм бил и в групички, общи чатове и тем подобни. Явно обективността се приема за лицемерие понякога. Ми щом е така... сега да плачем ли, както казва споменатата от теб Глория?!

Да сте живи и здрави, дискутирайте си. Знам, че всеки уляга в даден момент и си намира приоритетите. Поздрави. :)

Не е нужно да познавам някого,за да имам усещане какъв човек е.Имам силно развита интуиция,която много рядко греши.Обещах да не коментирам повече Кондьо,но щом се налага..с него и със СтелитУ никога не съм имал лични проблеми,те обаче очевидно имаха и когато прекалиха с интригите и ровенето в личния ми живот един по един изхвърчаха. Именно заради гореспоменатата ми интуиция още от завръщането ми през 2017 се заяждам с тях.А и осраха целия форум с някакъв гнусен кючек,което няма как да ме накара да си замълча,не съм такъв човек. Това да пишеш или не във форума си е изцяло твое решение.Не бих тръгнал да се заяждам с теб,постовете ти ме кефят.В крайна сметка не може всички да ни харесват,нали така? Аз дъщо не държа да се харесам на всички тук.Хайде,със здраве! :cheers:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина си работи активно. Прави нови песни и клипове, има участия и то не малко. :)
Не помня откога не съм слушала нейна песен, камо ли нещо да ме грабне.

Може би това последно мога да отлича като интересно:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помня откога не съм слушала нейна песен, камо ли нещо да ме грабне.

Може би това последно мога да отлича като интересно:

 

 

Прави някакви чекий, който си слуша само тя и двама трима нейни фена, който ме изнервят вече с тая Пача

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина си работи активно. Прави нови песни и клипове, има участия и то не малко. :)

За 99.9% от чалга феновете е спряла да пее преди 10-15 години.

Нищо лично, но - факт.

 

Последните по-известни нейни песни бяха "Маска туге" и "Мразя те" от 2007 г.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помня откога не съм слушала нейна песен, камо ли нещо да ме грабне.

Може би това последно мога да отлича като интересно:

 

 

Не знаех, че вие сте критерий затова, дали някой изпълнител е активен или не. И ме не ме грабват почти всички песни от последните 15 години, но не казвам кой е активен и кой не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че вие сте критерий затова, дали някой изпълнител е активен или не. И ме не ме грабват почти всички песни от последните 15 години, но не казвам кой е активен и кой не.
Ок, представи ми с какво е активна по-точно?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно много харесвам Цветелина като изпълнител и човек. Последната и песен "Ще пазя любовта" е уникална и по-стойностна от 90% от моментната продукция в чалгата. Тя просто си е друга категория певица и това, че няма богат тъпкач до себе си и не тече от чешмата не значи, че няма участия и не е активна.

 

Обожавам песните и след Пайнер. Дори много често си пускам "Непростимо", която е нещо убийствено като песен, клип и текст. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това излезе последно, иначе фолклорен албум реализира с клипове преди това.

 

От известно време е ТВ водеща в новата телевизия Българе. Не съм я гледал, дано е интересно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, представи ми с какво е активна по-точно?

 

Не мисля да се обяснявам на никой в този форум. Цветелина няма как да е харесвана тук, но тя си има своите почитатели и не ви прави чест да ги подценявате.

Желая ви приятна дискусия. Аз спирам с писането тук. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 330 хиляди гледания. Това можеше да е хит ако го беше клипирала. :gun_bandana:

Нека направи нова версия на "5-6 минути" с Фикрет или баща му и да мачка лятото с един секси клип! :Vishenka_05:

 

пп. Коментирайте, че Радко Петков влиза в Пайнер. Иван Лечев ще се гръмне като научи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля да се обяснявам на никой в този форум. Цветелина няма как да е харесвана тук, но тя си има своите почитатели и не ви прави чест да ги подценявате.

Желая ви приятна дискусия. Аз спирам с писането тук. :)

Че кой е подценил нейните почитатели?

Да е жива и здрава жената, на мен дори ми допада като тембър, но наистина не бях слушала нищо нейно с години, нито ми е попадала в предаване или каквато и да била медия. А вие започвате някакъв разговор, в който просто вмятате нещо, без каквото и да било подплатено - клипове, линкове някакви, за да видя колко работещ изпълнител е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми допада, но творчеството й в последно време не ми е по вкуса. Има си верните фенове. Всъщност има и повече участия от любимата ми Екстра мадама, хем последната е доста по-активна медийно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радко Петков и Таня Кръстева - двама от финалистите в Кастинга на Пайнер за нови изпълнители.

 

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека направи нова версия на "5-6 минути" с Фикрет или баща му и да мачка лятото с един секси клип! :Vishenka_05:

 

пп. Коментирайте, че Радко Петков влиза в Пайнер. Иван Лечев ще се гръмне като научи.

 

Белким прокопса ама се съмнявам! Загуба на време, енергия и пари.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...