Jump to content



Препоръчани коментари

От снощи:

 

Дай ми любов - https://streamable.com/0v34s

Сърце - https://streamable.com/c2vc3

 

Абсолутен фалшификат, 100% си го обработвал това клипче! Целия форум знае, че Гив ми лов е тотален и пълен флоп, как може да фалшифицираш и обнародваш матряли показващи обратното!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От снощи:

 

Дай ми любов - https://streamable.com/0v34s

Сърце - https://streamable.com/c2vc3

 

"Дай ми любов" е провал, какво вадиш поредното клипче на което хората се дерат на нея и избухват. :1000 (29):

 

Сега Преславови пак ще мълчат удобно и нищо няма да кажат. Те винаги пропускат клипчетата от участията на Галена. Особено когато в тях се виждат факти, които не са им по вкуса. На баладата "Сърце" се избухва повече от на "Изтрезняваш ли". И това е и без да е на участие - смятай. "Феноменален" пък срива всичко, а е на 5 месеца вече. :Vishenka_05:

 

"Сърце" отново е на първо място в "50-те най" на Сигнал. На второ са Галин и Лидия и тогава Преслава.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За "Да гори в любов" е нормално, това е един от хитовете на 2018. Не сме ви искали клипче за него, знаем, че има прием.

 

Чакам такова клипче на "Изтрезняваш ли".

Прес не я е пяла на живо. Ще почакаме сама да качи клипче, в което нахъсва публиката да пеят, че ги снима за Ютуб. :Vishenka_05:

 

п.с. "Сърце" не е балада, а някаква умерена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прес не я е пяла на живо. Ще почакаме сама да качи клипче, в което нахъсва публиката да пеят, че ги снима за Ютуб. :Vishenka_05:

 

п.с. "Сърце" не е балада, а някаква умерена.

 

То и на цитиранатото клипче не пее на живо, ама карай. Я пусни нещо на Петрана по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и на цитиранатото клипче не пее на живо, ама карай. Я пусни нещо на Петрана по-добре.

Веднага! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прес не я е пяла на живо. Ще почакаме сама да качи клипче, в което нахъсва публиката да пеят, че ги снима за Ютуб. :Vishenka_05:

 

п.с. "Сърце" не е балада, а някаква умерена.

 

Забележи обаче как сам се изложи в момента. Ти сам призна, че Преса надъхва хората да викат, че ги снима за ютуб. Ние си го знаехме, то се вижда, но е друго когато го получиш като признание. Почти всички клипчета, които сме виждали на Преса са снимани от нея самата, или от нейни хора и всичко се подбира. Предварително се нагласят за видеото, сниманата песен се пее на живо, снимат се само определени песни. При Галена клипчетата са снимани от фенове без да се наглася каквото и да било.

 

Другото което призна е за плейбека - браво! И защо Преса все още не е пяла разбиващия си хит на живо и да го снима на клипче? Много избирателна е станала тази жена що се отнася до пеенето на живо. И до днес не чух обяснение от вас за плейбека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележи обаче как сам се изложи в момента. Ти сам призна, че Преса надъхва хората да викат, че ги снима за ютуб. Ние си го знаехме, то се вижда, но е друго когато го получиш като признание. Почти всички клипчета, които сме виждали на Преса са снимани от нея самата, или от нейни хора и всичко се подбира. Предварително се нагласят за видеото. При Галена клипчетата са снимани от фенове без да се наглася каквото и да било.

 

Другото което призна е за плейбека - браво! И защо Преса все още не е пяла разбиващия си хит на живо и да го снима на клипче? Много избирателна е станала тази жена що се отнася до пеенето на живо. И до днес не чух обяснение от вас за плейбека.

Не съм се изложил, аз умишлено го написах, защото знам че прави така. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за нормално ли го намираш? Оправдаваш ли този лицемерен и позьорски подход?

Щом го прави Прасето - всичко одобряваме. :Vishenka_05: С такива прекрасни фенове като нас, не случайно с мързел и минимални усилия постигна толкова много.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом го прави Прасето - всичко одобряваме. :Vishenka_05: С такива прекрасни фенове като нас, не случайно с мързел и минимални усилия постигна толкова много.

Знаем, знаем, утре ша утрепе някой и това ще одобрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Другите паднаха, аз тепърва почвам.." (178) :3fdb8960598fa63e:

Изобщо не бях отчел възможността Яница да е над Галена, Анелия и Емануела (които мислех за Топ 3 там). :helpsmilie: Браво, и аз си я пускам понякога. Тя гони 10 милиона и в YouTube. Ще вземе да се окаже най-големия хит на Яница изобщо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом го прави Прасето - всичко одобряваме. :Vishenka_05: С такива прекрасни фенове като нас, не случайно с мързел и минимални усилия постигна толкова много.

 

Прасето ... :roll1:

 

Не, вие не сте прекрасни фенове, вие сте от вредните, лицемерни фенове. Затваряте си очите пред истини, ивъртате факти, измисляте какво ли не само и само да избутате Преслава да е първа. Всичко харесвате, оправдавате очевидни нейни грешки, а ако не можете да измислите оправдание, просто млъквате вместо да веднъж да си признаете истината. Такова чудо като критика за вас не съществува никога. Преслава и човек да убие пак ще я похвалите. Сори, но такова фенство за мен е фалшиво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаем, знаем, утре ша утрепе някой и това ще одобрите.

 

 

Прасето ... :roll1:

 

Не, вие не сте прекрасни фенове, вие сте от вредните, лицемерни фенове. Затваряте си очите пред истини, ивъртате факти, измисляте какво ли не само и само да избутате Преслава да е първа. Всичко харесвате, оправдавате очевидни нейни грешки, а ако не можете да измислите оправдание, просто млъквате вместо да веднъж да си признаете истината. Такова чудо като критика за вас не съществува никога. Преслава и човек да убие пак ще я похвалите. Сори, но такова фенство за мен е фалшиво.

 

Силата на кръга Мисъл :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако убие човек, ще си измислим че той се е опитал да навреди на Паола и затова го е убила. Пак ще намерим оправдание. :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Името Преслава е класи над името Галена само това ще ви кажа!

 

Галенови заради вашите простотии изгонихте целия форум!

Да затоваа няма нито едно клипче над 20 млн :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да затоваа няма нито едно клипче над 20 млн :1000 (29):

До лятото "Да гори в любов" ще ги направи. А скоро след нея и "Не се изтриваш".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" е най-яката песен на Преслава в последните години и може би най-големият й хит от 7-8 години насам. Не случайно най-много нея пеят и на нея качва най-много клипчета. Ако беше направила и як клип цена нямаше да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...