Jump to content



Препоръчани коментари

"Да гори в любов" е най-яката песен на Преслава в последните години и може би най-големият й хит от 7-8 години насам. Не случайно най-много нея пеят и на нея качва най-много клипчета. Ако беше направила и як клип цена нямаше да има.

Не по-голям от "Хапи" (засега).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не по-голям от "Хапи" (засега).

Това, че Преслава я бута и налага навсякъде, не значи че ще остане във времето. :1000 (29):

Адски досадна е песента, даже преди концерта беше пуснала въпрос кои песни да изпее на концерта и нямаше хора, които да гласуват за Моето слабо място.

 

П.С Участията на Преслава стават все по-тъпи. Миналия ден в Плаза изпя само две песни на живо, а попринцип пее нещо на Софка или Слави - сега и това го нямаше. Всичко е фалш и е за пред клиповете в Инстаграм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От снощи:

 

Дай ми любов - https://streamable.com/0v34s

Сърце - https://streamable.com/c2vc3

 

Големия хит!

https://streamable.com/ufu5p

 

Само сравнете за каква драстична разлика става въпрос... :1000 (29):

 

Ако бях фен на Преслава, щеше да ме е срам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" е най-яката песен на Преслава в последните години и може би най-големият й хит от 7-8 години насам. Не случайно най-много нея пеят и на нея качва най-много клипчета. Ако беше направила и як клип цена нямаше да има.

 

Иска ти се, ама фактите говорят как рекламата на СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ ДЕЦА е в пъти по-голям хит от флопа Да гориш. Има повече гледания и слушания в стрийминг платформите, включително в ютуб, повече лаквания, повече споделяния, цифра клипчета как цели дискотеки, които пеят с цяло гърло на нея, изобщо много повече по всички показатели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нея е препоръчително да пее на плейбек. Изхабила и изчерпала е тотално и без друго скромните си гласови възможности.

 

Явно не е й пука особено, а е очевидно, че хората са в екстаз. Онази другата с по-големите заложби си ги пази и резултатът е: Имагинерни виртуални рекорди, а на живо - плейбек дисфория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само сравнете за каква драстична разлика става въпрос... :1000 (29):

 

Ако бях фен на Преслава, щеше да ме е срам.

 

Като знаем, поне тука из форумо, как най-големите Пепа фенс са точно тия лишени от това чувство, нищо чудно ...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не бях отчел възможността Яница да е над Галена, Анелия и Емануела (които мислех за Топ 3 там). :helpsmilie: Браво, и аз си я пускам понякога. Тя гони 10 милиона и в YouTube. Ще вземе да се окаже най-големия хит на Яница изобщо.

 

Какво сега, "Въртележка" е номер 1 в Спотифай ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Името Преслава е класи над името Галена само това ще ви кажа!

 

Галенови заради вашите простотии изгонихте целия форум!

 

:roll1: :roll1:

 

:1000 (19):

 

Бог дал, дал, но и взел!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" е най-яката песен на Преслава в последните години и може би най-големият й хит от 7-8 години насам. Не случайно най-много нея пеят и на нея качва най-много клипчета. Ако беше направила и як клип цена нямаше да има.

 

Абсолютно вярно. И тук отново идва фундаменталният въпрос: Как така направи 150К по-малко от този боклук "Изтрезняваш ли"? Дори и на нейните фенове вече им е ясно, но или мълчат, или си смучат от пръстите глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно. И тук отново идва фундаменталният въпрос: Как така направи 150К по-малко от този боклук "Изтрезняваш ли"? Дори и на нейните фенове вече им е ясно, но или мълчат, или си смучат от пръстите глупости.

Е, станалото - станало.

Сега в най-гледания ден не е успяла да направи 100К, а "Феноменален" два месеца след премиерата в почивните дни правеше 100+

 

И на Галин песента също взе да издиша. Тая година още никой не е изкарал турбохита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, станалото - станало.

Сега в най-гледания ден не е успяла да направи 100К, а "Феноменален" два месеца след премиерата в почивните дни правеше 100+

 

И на Галин песента също взе да издиша. Тая година още никой не е изкарал турбохита.

 

Браво - значи фейк рекордьорката няма да мине "Феноменален" като крайни гледания, нито "Да гори в любов" - поредно издайническо доказателство и потвърждение на съмненията ни.

 

Много е тъпо тая година - като цифри уж изкараха големите хитове, като реакция - вяла работа. Все по-често се улавям, че слушам чуждоезична музика. От чалгата въртя главно "Сърце". И пак ме е ударила носталгията по "Дай ми любов".

 

Youtube ми бута Преслава през всяка втора песен. Правя настройките така, че да не ми я предлага повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kondomcho :3fdb8960598fa63e:

 

 

Аз тъкмо те цитирах, за да попитам такива хора с каква цел ги качват тези клипчета? Манафи ли си търси или какво? Това е тотална излагация и гнус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Басииии, пак ме хвана в крачка :roll1:

 

Изтрих го за да те поздравя, да ти посветя тази прелест. :Vishenka_05:

 

Обичам да те хващам в крачка, да си виновна и после да ми трепериш. :1000 (35): :3fdb8960598fa63e: :aj:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...