Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нова тема. Чии тембър повече ви харесва тук? И двете са отлични в пеенето, но на мен на Лияна. :3fdb8960598fa63e: :aj:

 

 

Сериозно ли сравняваш вокалните възможности на Деси с Лияна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Ох-ох наистина беше страшно въртяна в клубовете. Беше един от топ хитовете на годината. Нищо, че не беше в Пайнер, нито в Ара, които преживяха най-добрата си година от 10летие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Ох-ох наистина беше страшно въртяна в клубовете. Беше един от топ хитовете на годината. Нищо, че не беше в Пайнер, нито в Ара, които преживяха най-добрата си година от 10летие.

И следващата година "Забранена любов" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И следващата година "Забранена любов" :Vishenka_05:

 

Като цяло имаше 3-4 последователни хита. Доколкото помня, от Ох-ох започна да се приема супер сериозно, като актуален изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Ох-ох наистина беше страшно въртяна в клубовете. Беше един от топ хитовете на годината. Нищо, че не беше в Пайнер, нито в Ара, които преживяха най-добрата си година от 10летие.
Никой не го оспорва, дори спечели "Дискотечен хит" от Нов фолк. Но чак хит, който да разтресе държавата - не е била. Че то дори "Каменно сърце" не е бил такъв.

Такива песни рядко се създават и Лияна наистина няма такава в архива си. Последната такава може би е "Кой", плюс "Моето слабо място". Как бихме могли да сравним "Ох, ох" с изброените, а вече не коментираме "Не сме безгрешни", "Шампанско и сълзи", "Луда по тебе" и "Погледни ме в очите".

 

Всъщност, последните две песни, масово слушани и коментирани в жанра са "Хабиби" и "Мотел".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не го оспорва, дори спечели "Дискотечен хит" от Нов фолк. Но чак хит, който да разтресе държавата - не е била. Че то дори "Каменно сърце" не е бил такъв.

Такива песни рядко се създават и Лияна наистина няма такава в архива си. Последната такава може би е "Кой", плюс "Моето слабо място". Как бихме могли да сравним "Ох, ох" с изброените, а вече не коментираме "Не сме безгрешни", "Шампанско и сълзи", "Луда по тебе" и "Погледни ме в очите".

 

Всъщност, последните две песни, масово слушани и коментирани в жанра са "Хабиби" и "Мотел".

 

Към тези прибавям "Шушана", завърши на второ място сред чалгите през 2017 след "Мотел". Коментираше се в телевизионни предавания, положението беше истерично с тази песен. А на мен толкова селски да ми звучеше. Ой, Шу-шу-шу-шу, мояяя единственнннннна. Ами много по-приемливо си е Оф-оф-оф-оф-офффф :sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към тези прибавям "Шушана", завърши на второ място сред чалгите през 2017 след "Мотел". Коментираше се в телевизионни предавания, положението беше истерично с тази песен. А на мен толкова селски да ми звучеше. Ой, Шу-шу-шу-шу, мояяя единственнннннна. Ами много по-приемливо си е Оф-оф-оф-оф-офффф :sneaky2:

И най-вече Ох, ох, ох, ох! 😁 Дослуша ми се!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова тема. Чии тембър повече ви харесва тук? И двете са отлични в пеенето, но на мен на Лияна. :3fdb8960598fa63e: :aj:

 

 

Деса, както винаги - нежна топ икона на сладостта.

 

Ако трябва да кажа нещо позитивно за Лияна: Има хубави, дълги крака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Докато чакаме разкошното лелче най-после да се отчете с нова песен и умуваме ще се изложи ли с някоя боза, или ще се съвземе най-сетне? :girl_cry2:

Искам нещо като "Аз съм с теб". Или "Златен". There's no in between.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам нещо като "Аз съм с теб". Или "Златен". There's no in between.
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

На мен по откъса, който пусна лелка, ми прилича на една нейна чудна нереализирана песньовка от най-якия албум "Обяснения не давам":

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не си го казал, но го повтаряш и потретваш.

 

Всъщност мога да открия преден твой пост, в който твърдиш, че най-големите хитове на 2011 били "Докрай" на Андреа и "Ох, ох" на Лияна. Това не отговаря на истината.

 

Сега ще видим клубният терминатор какво ще каже относно твърденията, че на Лияна продължава да се ротира по дискотеките.

"Докрай" наистина е най-големия хит за 2011.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Докрай" наистина е най-големия хит за 2011.

 

Затова ли имаше прием на ниво "Мамасита" - Татяна на концерта за РД на Планета?

 

Още в самото лято на 2011 Анелия я мачкаше с гледния в тубата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова ли имаше прием на ниво "Мамасита" - Татяна на концерта за РД на Планета?

 

Още в самото лято на 2011 Анелия я мачкаше с гледния в тубата.

За разлика от това пък на турнето през 2014 смаза. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За разлика от това пък на турнето през 2014 смаза. :Vishenka_05:

 

През 2014 идва при мене да й правя муски за добър прием на Докрай.

 

Ето го резилът от 2011 преди муските:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...