Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хубаво. Кажи откъде да поръчам на дискове тези албуми:

1999 - "Черна роза"

2001 - "Върни се"

2003 - "Като сън"

О, нямам представа. Коцето не може ли да ти съдейства. Длъжен е да ти ги подари. Ти си истинска фенка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не поръчвам често. Просто са ме запомнили дето поръчах новите албуми на Райна и Борис Дали.

Откъде мога да поръчам тези албуми ама на дискове:

1999 - "Черна роза"

2001 - "Върни се"

2003 - "Като сън"

 

Аз поръчвам, защото единственият музикален магазин в Бургас е в центъра и нямат това, което ми трябва. а от склада на Пайнер всичко имат, което искам.

Има още един музикален магазин в Бургас, на ул. ген. Гурко беше, ако не се лъжа. Лятото от там си напазарувахме стари чалга дискове, може и да го има Коцето там. Помня, че имаше "Сладко желание" на Полина и "Шесто чувство" на Кали, както и някакви албуми на Руслан. Намери го и провери.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изброяваш изпълнители, към които по принцип интересът не е висок. Ако са в други канали песните им - и толкова няма да направят.

Висок нисък интерес, без работа не са останали, за чий х*й да делят с Митьо, ако го правят още де.

 

И като не е висок интереса към тях, нали това беше бонуса от канала на курника с толкоз милиони абонати? Единствения останал бонус на въпросния кокошарник. Да предизвика интерес някъф към някви дето иначе уж няма интерес, ма си обикалят на някви участия все пак. Очевидно е, че това е някъв мит който не работи, поне за тези, които не делят с пишман продуцента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Висок нисък интерес, без работа не са останали, за чий х*й да делят с Митьо, ако го правят още де.

 

И като не е висок интереса към тях, нали това беше бонуса от канала на курника с толкоз милиони абонати? Единствения останал бонус на въпросния кокошарник. Да предизвика интерес някъф към някви дето иначе уж няма интерес, ма си обикалят на някви участия все пак. Очевидно е, че това е някъв мит който не работи, поне за тези, които не делят с пишман продуцента.

Именно. Пък точно по-невървежните биха имали повече работа, ако напуснат. Не знам защо седят там - тъпи ли са, шубе ли ги е или и двете. Явно още си мислят, че телевизията и ютюб каналът помагат, или пък не им пука за кариерите им. Може и на черно да си пеят...

 

Най-странното е, че няма човек, който да им търси работа. Супер пасивни са, чакат някой да звънне на Женя, та тя да пробутва вероятно Коя на тяхно място. Няма един читав търговец, който да търси заетост за всички, пък ако ще да е по провинциални дупки (не визирам Бар Рио - меката на попфолка).

 

Абсурдно е да се водиш на договор във фирма, а сам да звъниш на кръчмари да предлагаш, че после и да си делиш хем продажбата, хем изявата.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още не намирам обяснение защо гледанията спаднаха толкова... Това обсъждали ли сте го? Като хитовост и посещаемост в дискотелите няма спад, даже напротив... Още от есента на минлата година имаме доста хитове, но като сравниш "Грешка беше", "Хулиган", "Да гори в любов" и "Шефката" примерно с хитове от същия ранг дори 2 години по-рано и разликата е огромна в цифри. Едва ли тепърва тези песни ще могат да направят няколко милиона... за да минат 20 примерно. Преди хитовете на годината ги имаха, сега 10 трудно се минават от същите... А за гледанията на сезонните дори не ми се говори... Там я ударят до 5 млн и това е... Например "Направи така", която има 5 млн, ами да речем "Почти перфектен" (почти не я помня), а има 14 млн и годините са около 2 и малко разлика... И още много примери мога да дам. "Името ти", "Дай ми любов", това пък са доказани клубни хитове и накрая някакви мизерни резултати. Нещо се случи от 2017 година насам и не го схващам. Купуваха ли, какво правеха... В другия жанр положението е подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още не намирам обяснение защо гледанията спаднаха толкова... Това обсъждали ли сте го? Като хитовост и посещаемост в дискотелите, няма спад, даже напротив... Още от еента на минлата година имаме доста хитове, но като сравниш "Грешка беше", "Хулиган", "Да гори в любов" и "Шефката примерно" с хитове от същия ранг дори 2 години по-рано и разликата е огромна. Едва ли тепърва тези песни ще могат да направят няколко милиона... За да минат 20 примерно, преди хитовете на годината ги имаха, сега 10 трудно се мианват от същите... А за гледанията на сезонните дори не ми се говори... Там я ударят до 5 млн и това е... Например "Направи така", която има 5 млн, ами да речем "Почти перфектен" (почти не я помня), а има 14 млн и годините са около 2 и малко разлика... И още много примери мога да дам. "Името ти", "Дай ми любов", това пък са доказании клубни хитове и накрая някакви мизерни резултати. Нещо се случи от 2017г насам и не го схващам. Купуха ли, какво правеха... В другия жанр положението е подобно.

Или са купували ПОВЕЧЕ, не че сега не купуват, или и ютюб поомръзва на хората. Продукцията че е скапана, скапана е, ама пак има какво да се слуша, все пак има и хора, които не подбират и си слушат песни по инерция, да дрънчи там нещо...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има още един музикален магазин в Бургас, на ул. ген. Гурко беше, ако не се лъжа. Лятото от там си напазарувахме стари чалга дискове, може и да го има Коцето там. Помня, че имаше "Сладко желание" на Полина и "Шесто чувство" на Кали, както и някакви албуми на Руслан. Намери го и провери.

 

Този: http://biznes-bulgaria.com/firma/236-stefk...alkov-et-burgas

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и в световен мащаб има спад в YouTube за някои клипове и изпълнители, въпреки че същевременно други достигат милиарди гледания с лекота. Но пък на запад основна част от потребителите се прехвърлиха на Spotify. Тя и при нас се развива тази платформа, де, както се вижда и в отчетите ми отвреме-навреме. Галена например вече има сумарно между 1 и 2 милиона от всички клипове, Анелия и Емануела също са към милионче. А Азис и Андреа отдавна са краля и кралицата там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

9494183U.jpg

Ивана се изложи.

По-добра обложка в поп-фолка не е имало... не знам от кога (като изключим снимката) :1000 (29):

Иначе не мога да си представя Константин аут от Пайнер, той е една от емблемите на фирмата..

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добра обложка в поп-фолка не е имало... не знам от кога (като изключим снимката) :1000 (29):

Иначе не мога да си представя Константин аут от Пайнер, той е една от емблемите на фирмата..

 

От Глория - Пясъчни кули и 15 години на сцена. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе не мога да си представя Константин аут от Пайнер, той е една от емблемите на фирмата..

Константин не е емблема на Пайнер. Когато дебютира с "Черна роза", която беше тотален хит, започнаха заедно с Лияна в Орфей Мюзик.

"Сбогом", "До Чикаго и назад", "Върни се", "Като сън", "Да те усещам", "Ти си само осми клас", "Несподелена любов", "Кой живее в гаража", все хитове по време на съвместната му работа с Орфей, даваха го по кабеларките, по Фен, като се появи и Веселина ТВ го спукваха от въртене там и им гостуваше. Накрая покрай Райна започна да си сътрудничи с Пайнер 10- тина години, но той си беше изграден певец, който прилапаха наготово, както сега Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин не е емблема на Пайнер. Когато дебютира с "Черна роза", която беше тотален хит, започнаха заедно с Лияна в Орфей Мюзик.

"Сбогом", "До Чикаго и назад", "Върни се", "Като сън", "Да те усещам", "Ти си само осми клас", "Несподелена любов", "Кой живее в гаража", все хитове по време на съвместната му работа с Орфей, даваха го по кабеларките, по Фен, като се появи и Веселина ТВ го спукваха от въртене там и им гостуваше. Накрая покрай Райна започна да си сътрудничи с Пайнер 10- тина години, но той си беше изграден певец, който прилапаха наготово, както сега Емануела.

Да, аз му бях фен в оня период. И в Пайнер имаше някои забавни простотии, но после ми стана твърде сълзлив и тресящ глава.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин не е емблема на Пайнер. Когато дебютира с "Черна роза", която беше тотален хит, започнаха заедно с Лияна в Орфей Мюзик.

"Сбогом", "До Чикаго и назад", "Върни се", "Като сън", "Да те усещам", "Ти си само осми клас", "Несподелена любов", "Кой живее в гаража", все хитове по време на съвместната му работа с Орфей, даваха го по кабеларките, по Фен, като се появи и Веселина ТВ го спукваха от въртене там и им гостуваше. Накрая покрай Райна започна да си сътрудничи с Пайнер 10- тина години, но той си беше изграден певец, който прилапаха наготово, както сега Емануела.

Така е, съгласен съм, но никой не го знае като изпълнител на Орфей :dontknow: А и ако не бяха Райна и Пайнер, той нямаше да е това, което е сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...