Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Константин за какво напуска? Ако се отказва да пее, ok, има си бизнеса, но ако вади песни да ми се мести в Балканика? Не е добре...

 

То Balkanika и FEN са по-гледани от Планета :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кои бяха най-големите хитове на 2011? Сигурно бозавите песнички с изкопирани клипове на Галенче? :1000 (29): Стига глупости,"Докрай" и "Ох,ох" бяха най-големите хитове на Оцко за този период и съответно година.

 

Преслава - Как ти стои

Преслава - Мръсно и полека

Преслава - Като за финал

Преслава - От мен питието

Преслава - Помощ

 

Андреа - На екс

Андреа - Докрай

 

Анелия - Проба-грешка

 

Галена и Гъмзата - Неудобни въпроси

Галена - Диджеят ме издаде

Галена - След раздялата

 

Мисля, че само дотук станаха повече от 10 по-големи хита, а има още и още, и още.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2012- та цяло лято гърмяха "Пробвай се" и "Забранена любов", механично съм написал "Докрай" в един от предните си постове, имам предвид "Пробвай се". Преса дори и да се е слушала толкова, колкото твърдят някои, повечето й песни не са такива, които остават във времето като нещо стойностно и жегващо и звучат смешно, от всички 5 изброени до една са с просташки текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2012- та цяло лято гърмяха "Пробвай се" и "Забранена любов", механично съм написал "Докрай" в един от предните си постове, имам предвид "Пробвай се". Преса дори и да се е слушала толкова, колкото твърдят някои, нейните песни не са такива, които остават във времето като нещо стойностно и жегващо и звучат смешно, от всички изброени до една са с просташки текстове.

На Преса не остават, но на Лияна - да .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса не остават, но на Лияна - да .. :3fdb8960598fa63e:

Лияна има и забавни и закачливи песни, на Преслава е драма покрай чукане всичко, което съм чул от 5- те по - горе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса не остават, но на Лияна - да .. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

И забележи аргумент - на Преса били какво беше? Тъпи или с безмислени послания. Щото "Ох, ох" изобщо не е тъпа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - Как ти стои

Преслава - Мръсно и полека

Преслава - Като за финал

Преслава - От мен питието

Преслава - Помощ

 

Андреа - На екс

Андреа - Докрай

 

Анелия - Проба-грешка

 

Галена и Гъмзата - Неудобни въпроси

Галена - Диджеят ме издаде

Галена - След раздялата

 

Мисля, че само дотук станаха повече от 10 по-големи хита, а има още и още, и още.....

И кои освен "Докрай","Неудобни въпроси" и 1-2 от изброените на Преслава се слушат към днешна дата? Половината сигурно даже нямат гледанията на "Ох,ох" сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои освен "Докрай","Неудобни въпроси" и 1-2 от изброените на Преслава се слушат към днешна дата?

 

Абе стига простотии, бе човек! Поне един път се откажи с достойнство от спор, който е предварително загубен за теб. Високопарни изказвания правиш - "Ох, ох" била сред ТОП 2 на 2011, от воле ти цитирам 12 песни, които са били по-големи хитове в конкретната година. Само на 4 изпълнителки, като не съм включил Диапозон рекърдс дори с техните Алисии, Тони Стораро-та, Азисовци и т.н.

 

Хит беше - да. Среден някакъв, към то голям дори, но само дискотечен и от нея имаше стабилна цифра по-големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

И забележи аргумент - на Преса били какво беше? Тъпи или с безмислени послания. Щото "Ох, ох" изобщо не е тъпа.

Какво против текстове като "Пак лъжа", "Забранена любов", "Изневяра", "Избягай", "Боли ме", "И мъжете..." и други имаш? А "Ох, ох", "Кус- кус", "Забий ми ножа", "Дреме ли ми" са от забавните хитове. Като е драматична е такава, като е забавна- също. :) Преса цял живот драми, пиянства и любовни триъгълници. :3fdb8960598fa63e: Не ми е любим стил това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво против текстове като "Пак лъжа", "Забранена любов", "Изневяра", "Избягай", "Боли ме", "И мъжете..." и други имаш? А "Ох, ох", "Кус- кус", "Забий ми ножа", "Дреме ли ми" са от забавните хитове. Като е драматична е такава, като е забавна- също. :) Преса цял живот драми, пиянства и любовни триъгълници. :3fdb8960598fa63e: Не ми е любим стил това.

 

Нямам против, някои от тези текстове са много добри дори.

 

Имам против да се говорят неистини от рода на:

 

- "Докрай" и "Ох, ох" са най-големите хитове на 2011

- На Преслава песните не са останали във времето, на Лияна - да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

- "Докрай" и "Ох, ох" са най-големите хитове на 2011

- На Преслава песните не са останали във времето, на Лияна - да.

Защо да не са? Аз например не съм казал, че са само те, но са сред хитовете на годината. Така бих го уточнил да са доволни всички. :3fdb8960598fa63e: "Забий ми ножа" също е от тогава и мачкаше с него. :3fdb8960598fa63e:

На Преслава ЗА МЕН повечето от останалите песни във времето са отпреди повече от 10 години, от последното десетилетие се сещам за "Моето слабо място", "Като за финал" и "Пиши го неуспешно". За тях бих казал, че са хубави и стойностни песни, които могат да се слушат без да звучат смешно, остарявайки. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе стига простотии, бе човек! Поне един път се откажи с достойнство от спор, който е предварително загубен за теб. Високопарни изказвания правиш - "Ох, ох" била сред ТОП 2 на 2011, от воле ти цитирам 12 песни, които са били по-големи хитове в конкретната година. Само на 4 изпълнителки, като не съм включил Диапозон рекърдс дори с техните Алисии, Тони Стораро-та, Азисовци и т.н.

 

Хит беше - да. Среден някакъв, към то голям дори, но само дискотечен и от нея имаше стабилна цифра по-големи хитове.

По-скоро ти трябва да се откажеш.Поне трима човека ти казаха,че "Ох,ох" е бил огромен хит,който все още се пуска по дискотеките,а ти пак си знаеш твоето,че било "дискотечен хит.Да,някои от песните може да са били големи хитове през 2011,но към днешна дата са забравени.

 

И да,Докрай беше най-големия хит на 2011 наравно със "Сен тропе". Не цялата чалга се върти около Преслава и Галс. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кокайн снима новата балада другата седмица, за какво напускане говорите? ;d

Напуснал Пайнер. Чак сега заговорихте тук във форума за това, а го пишеше отпреди 3-4 месеца в Блиц, Пик и останалите медии. Тогава тук някои твърдяха, че не било вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, нека попитаме човека, който през последната една година е ходил най-много на дискотека (в различни големи градове на страната) от всички тук:

 

@Danger.

 

Колко пъти за последната една година си чул да пускат "Ох, ох" на Лияна в нощен клуб? Каква беше реакцията на хората?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напуснал Пайнер. Чак сега заговорихте тук във форума за това, а го пишеше отпреди 3-4 месеца в Блиц, Пик и останалите медии. Тогава тук някои твърдяха, че не било вярно.

 

въртят си му песните, рекламират си му участията... едва ли е напуснал. А пък и колко зор беше Райна да го създаде и да го вкара в Пайнер, без тях си остава само дилър и шеф на кръчма :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напуснал Пайнер. Чак сега заговорихте тук във форума за това, а го пишеше отпреди 3-4 месеца в Блиц, Пик и останалите медии. Тогава тук някои твърдяха, че не било вярно.

Блиц е лайнарник. Нормално е хората да нямат доверие на този сайт. Пък и Константин фигурираше в списъка с хонорарите до последно и въртяха спотове за участията му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важно е и да отбележим,че не аз казах,че се пуска още по дискотеките.Аз лично не съм я чувал,но го приемам като възможност да я въртят след 3-4.

 

Ти не си го казал, но го повтаряш и потретваш.

 

Всъщност мога да открия преден твой пост, в който твърдиш, че най-големите хитове на 2011 били "Докрай" на Андреа и "Ох, ох" на Лияна. Това не отговаря на истината.

 

Сега ще видим клубният терминатор какво ще каже относно твърденията, че на Лияна продължава да се ротира по дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...