Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

През 2014 идва при мене да й правя муски за добър прием на Докрай.

 

Ето го резилът от 2011 преди муските:

 

Единственото интересно на това клипче е музиката на интрото /някой знае ли дали е от някоя песен?/ и зърното й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не харесвам новата ви любимка... :1000 (29):

 

Да, само ти, Стеле, защото не разбираш какво е класа и стил от село Воден, Елховско. Сори!

 

В Елхово съм бил и хората там са мечтатели. Всеки мечтае да се махне оттам по най-бързия начин.

 

edit: Обърках го с Етрополе. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, само ти, Стеле, защото не разбираш какво е класа и стил от село Воден, Елховско. Сори!

 

В Елхово съм бил и хората там са мечтатели. Всеки мечтае да се махне оттам по най-бързия начин.

 

Щом не си бил във Воден, не се брои. Там явно е различно.

 

Кога ще те водя в бар Рио? :cheers:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото интересно на това клипче е музиката на интрото /някой знае ли дали е от някоя песен?/ и зърното й.

 

Андреа не е новаторка що се отнася до показване на зърна. :naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом не си бил във Воден, не се брои. Там явно е различно.

 

Кога ще те водя в бар Рио? :cheers:

 

Да се стопли малко времето, да понаизлязат хората от канавките и ще ме водиш. Може да направим влог от бар Рио, ще взимаме интервюта от хората, имали щастието някога да слушат Клейя на живо. На тръгване ще им подпалим бара. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова ли имаше прием на ниво "Мамасита" - Татяна на концерта за РД на Планета?

 

Още в самото лято на 2011 Анелия я мачкаше с гледния в тубата.

Ай стига си сипвал на любимата на целия форум краварка само щото не си е поръчвала муска за хубав слот на концерта. Впредвид къде беше забутана м/у някви дори по треторазрядни от нея, Мамасита имаше страхотен прием.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай стига си сипвал на любимата на целия форум краварка само щото не си е поръчвала муска за хубав слот на концерта. Впредвид къде беше забутана м/у някви дори по треторазрядни от нея, Мамасита имаше страхотен прием.

 

Искаш ли да почна да издигам в култ Татяна заради теб? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ако и тя е вътре. Искам да има драма. :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :roll1:

 

И ще снимаме как оранжевата й коса цялата гори в пламъци, Клея крещи на умряло, а ние ехидно се провикваме "Видя ли, мааа, видя ли кво става, кат блокираш Докето?" :yucky:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :roll1:

 

И ще снимаме как оранжевата й коса цялата гори в пламъци, Клея крещи на умряло, а ние ехидно се провикваме "Видя ли, мааа, видя ли кво става, кат блокираш Докето?" :yucky:

 

:roll1: :roll1:

 

Тя може да го отблокира сега. Ама пак ще й отмъстим. Първо ще и свием личната карта да видим все пак коя зодия е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека показва жената,какво лошо има? И аз да имам цици и аз ще ги развявам наляво надясно. :1000 (6):

 

Ама още не си е показала други части на тялото като една нейна колежка... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Тя може да го отблокира сега. Ама пак ще й отмъстим. Първо ще и свием личната карта да видим все пак коя зодия е.

 

Залагам на земна зодия. Излъчва ми посредствена селяния - не от на Татяна мазната селяндурщина, а някъв много basic провинциализъм. Сигурно обича да й подаряват евтини обеци и герданчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама още не си е показала други части на тялото като една нейна колежка... :1000 (29):

Е,то при вас жените май не е като при нас мъжете-всеки с различна чурка.Щеше да си е минджа като минджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залагам на земна зодия. Излъчва ми посредствена селяния - не от на Татяна мазната селяндурщина, а някъв много basic провинциализъм. Сигурно обича да й подаряват евтини обеци и герданчета.

 

Дева?

 

Аз се чудя кой изобщо слуша тази песен. Гледанията не мърдат почти и то ги правят наши хора от рама. Много ретро вид има и маниери. Според мен дори с много финанси не би се променила кой знае колко. Нали знаеш, че има такъв тип селяни, дето не можеш да извадиш това излъчване от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,то при вас жените май не е като при нас мъжете-всеки с различна чурка.Щеше да си е минджа като минджа.

 

Затова повечето мъже предпочитат да гледат гърди.

 

 

Страхотна песен! Андреа колко още ще спи?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова повечето мъже предпочитат да гледат гърди.

 

 

Страхотна песен! Андреа колко още ще спи?

Нали знаеш или до лятото или до Коледните празници.

Тази повече ме кефи

На тая снимка е мега яка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...