Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не разбирам за какво му е притрябвала музикална компания, като притежава толкова много фирми с големи капитали. Алчност отвсякъде. Според мен няма да се справи добре като продуцент. Не е за всеки.

Се едно му е изпотрябвало да се прави на продуцент. Фирмата е очевидно за да има къде да осчетоводява доходите от участия, ако някой друг иска да се възползва от същата услуга - добре дошъл.

 

Алчност от всякъде е да прибираш солиден процент от всички участия на изпълнители, които отдавнат нямат проблеми с намирането им в замяна на .... какво точно правят Кокошарника за изпълнители като Коцьо?

 

22303

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Когато Мира не насочваше всичките си усилия към ромските и турски сватби и правеше яка музика! :Vishenka_05:

 

А иначе битката между Фаст и Ноле е почти толкова интригуваща, колкото това да гледаш как Преси се хили ехидно, докато Галя е освиркана и аха да заплаче. :3fdb8960598fa63e: Предлагам да се върнат правата на Нолето и да гледаме война на световете! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Мира не насочваше всичките си усилия към ромските и турски сватби и правеше яка музика! :Vishenka_05:

Това хареса ли ти? Много ми е сладко.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това хареса ли ти? Много ми е сладко.

Нищо не харесвам на Мира, откакто е в Диапазон. За мен нейната кариера приключи в Съни мюзик.

 

Ново от Лияна:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Максим пак ще мачка. Кой да предположи, че песните му през 2018-2019 ще имат 5 пъти повече гледания от тези на Фики. Очевидно е желанието на голяма част от феновете за завръщане към по-мелодичните песни, изпълнени от качествени гласове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро: Фики си носи тежката корона, но искам да предпазя Емрах

 

След големия успех на Фики, сега и другият син на Тони Стораро – Емрах, вече дава заявка да се нареди сред новите звезди на попфолка.

 

„Ако успее да спечели симпатиите на публиката, както стана с брат му, ще се наложи по-лесно. За това трябва талант, много работа, малко късмет и малко помощ от Бог. Ще видим. Засега, съдейки по първата му издадена песен – дуета с Емилия, виждам, че хората го харесват. Песента стана хит“ – казва гордият баща пред „Шоу“.

 

Тони е доволен, че е доста близък със синовете си, с които разговаря по всякакви теме. По повод на твърденията в жълти издания, че Емрах е хванал за гадже дъщерята на Лияна – Дениз, бащата обяснява:

 

„И двамата ми сина си споделят всичко с мен. Ние сме на първо място приятели, но не бих си позволил да споделям факти от личния им живот. Те ще покажат и кажат каквото преценят. Специално за Емрах ми се иска възможно най-дълго да го предпазя от това медийно внимание – всяка негова стъпка да бъде следена. При Фики отдавна е така и той си носи тежката корона на славата, но Емо все още е доста малък за това“.

 

И двамата сина на именития певец поеха по неговия път и припознаха музиката за своя професия.

Toni-Fiki-Emrah-3.jpg

„Това е тяхно решение, но, разбира се, когато видях, че имат и талант, и желание, ги насърчих. Винаги съм казвал, че не бих позволил на нито един от синовете ми да стане певец, ако видя, че няма талант“ – подчертава Стораро.

 

Тони е сред малцината в жанра, които успяват да направят дуети с най-известните и обичани от публиката фолк звезди като Софи Маринова, Цветелина Янева, Галена, Преслава, Емилия, Анелия, Азис… Гилдия високо цени неговия талант.

 

„Аз никога не съм се занимавал с интриги. Уважавам всички колеги и те ме уважават. Виждаме се, чуваме се, срещаме се в студиото и те, дуетите често се раждат неусетно. С някого си си по-близък, с друг не чак толкова. То не е до професия, а до човек. Поне аз така мисля“ – казва легендарният певец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Максим пак ще мачка. Кой да предположи, че песните му през 2018-2019 ще имат 5 пъти повече гледания от тези на Фики. Очевидно е желанието на голяма част от феновете за завръщане към по-мелодичните песни, изпълнени от качествени гласове.
Бях изумена по колко пъти на вечер въртят "Мило мое" в Плаза. В началото не обърнах внимание на песента му, но в заведение звучи много зарибяващо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален глас :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Лияна е една от най- талантливите певици. :Vishenka_05: Вчера ми се дослуша точно тази песен, всичко е в 10- ката от изпяване до аранжимент, истински хит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лияна се е разделила с Цветан, ето защо пак почва да пее. :3fdb8960598fa63e:
Е, той не е давал да прави музика и да ходи по участия. Сега вече ги няма тези бариери, до следващия господин, който набара, за да живее в златната му клетка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лияна се е разделила с Цветан, ето защо пак почва да пее. :3fdb8960598fa63e:

Аз бях чел, че не било вярно това, че са се разделили. Дано е така, добре изглеждат като двойка. Според мен самата тя се спира в определени периоди от пеенето и се съсредоточава само върху личния живот, което за мен е грешка и се надявам вече да не го прави. Винаги е била хитова, обичана и е емблематично име. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях чел, че не било вярно това, че са се разделили. Дано е така, добре изглеждат като двойка. Според мен самата тя се спира в определени периоди от пеенето и се съсредоточава само върху личния живот, което за мен е грешка и се надявам вече да не го прави. Винаги е била хитова, обичана и е емблематично име. :Vishenka_05:

Тя каза в Папараци, че са се разделили

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо го изгледах, върхът е!!! Знаех, че е заредена с много творческа енергия, но ми надмина очакванията, макар, че винаги съм знаел колко по- различен човек е от това, което си мислят много от хората за нея! Истинска кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо го изгледах, върхът е!!! Знаех, че е заредена с много творческа енергия, но ми надмина очакванията, макар, че винаги съм знаел колко по- различен човек е от това, което си мислят много от хората за нея! Истинска кралица!

Типична Дева. И аз виждам в нея това, което на хората им убягва. Изглежда им глупава, повърхностна и инфантилна, а всъщност е обратното...

Радвам се за завръщането и. :th_up:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Типична Дева. И аз виждам в нея това, което на хората им убягва. Изглежда им глупава, повърхностна и инфантилна, а всъщност е обратното...

 

Вярно е определението. И какво от това? В крайна сметка си остава зодията-служител, създадена да се подвизава като фон на силните на деня, запратена някъде там след първите 15 (20?) на жанра. Кога е била лидерка, кога е вълнувала истински десетки хиляди хора, кога е имала масов хит, който да тресе държавата? В някой друг живот. В този ще търка петите на разни турски богаташи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е определението. И какво от това? В крайна сметка си остава зодията-служител, създадена да се подвизава като фон на силните на деня, запратена някъде там след първите 15 (20?) на жанра. Кога е била лидерка, кога е вълнувала истински десетки хиляди хора, кога е имала масов хит, който да тресе държавата? В някой друг живот. В този ще търка петите на разни турски богаташи.

+ 1-2 златни хита.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...