Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нали знаеш или до лятото или до Коледните празници.

Тази повече ме кефи

На тая снимка е мега яка. :Vishenka_05:

 

На мен не ми харесва тази песен. Даже я бях забравила. Гласа и звучи ужасно тук.

 

А това беше хит и я слушам и до днес:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва тази песен. Даже я бях забравила. Гласа и звучи ужасно тук.

 

А това беше хит и я слушам и до днес:

 

Жалко,че Андреа е изтрила другия клип,а той имаше много гледания,май бяха към 10 милиона. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер губи Константин, не съм го очаквала, колко жалко. Но пък Коцето печели както каза той от цялата работа. Колко ли е бесен Пайнера, че губи най-якия си изпълнител сред мъжете и такова голямо име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер губи Константин, не съм го очаквала, колко жалко. Но пък Коцето печели както каза той от цялата работа. Колко ли е бесен Пайнера, че губи най-якия си изпълнител сред мъжете и такова голямо име.

Ами, правилно постъпва. Аз не се сещам за една основателна причина доказаните имена да стоят в кокошарника. Нито им се помага с нещо, нито им се осигурява концертна дейност. Неведнъж изпълнители са казвали, че плащат песни и клипове с лични средства. Пенсионерът знае само да им обира половината от хонорара от участия, които предвид известността им, ще могат и сами да си намират, ако напуснат.

 

Единственият реален плюс за повечето е достъпа до Ютуб канала, откъдето получават повече гледания и популярност на новите проекти. Но виждаме, че дори и от фенски канали една песен може да стане хит - пресни примери са "Шефката" и "Името ти".

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не харесвам новата ви любимка... :1000 (29):

И ти я харесваш, но не си признаваш.

 

Да, само ти, Стеле, защото не разбираш какво е класа и стил от село Воден, Елховско. Сори!

 

В Елхово съм бил и хората там са мечтатели. Всеки мечтае да се махне оттам по най-бързия начин.

 

edit: Обърках го с Етрополе. :roll1:

От Етрополе май е Софка :D

 

Щом не си бил във Воден, не се брои. Там явно е различно.

 

Кога ще те водя в бар Рио? :cheers:

Мен няма ли да заведеш? :(

 

Да се стопли малко времето, да понаизлязат хората от канавките и ще ме водиш. Може да направим влог от бар Рио, ще взимаме интервюта от хората, имали щастието някога да слушат Клейя :1000 (29): на живо. На тръгване ще им подпалим бара. :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:roll1: :roll1:

 

Тя може да го отблокира сега. Ама пак ще й отмъстим. Първо ще и свием личната карта да видим все пак коя зодия е.

Клеа няма лична карта!

 

Залагам на земна зодия. Излъчва ми посредствена селяния - не от на Татяна мазната селяндурщина, а някъв много basic провинциализъм. Сигурно обича да й подаряват евтини обеци и герданчета.

Според мен е водолей или риби.

 

Пайнер губи Константин, не съм го очаквала, колко жалко. Но пък Коцето печели както каза той от цялата работа. Колко ли е бесен Пайнера, че губи най-якия си изпълнител сред мъжете и такова голямо име.

Отдавна трябваше да се махне. Мечтата ми е Галена да бие шута на потъващия кораб.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият реален плюс за повечето е достъпа до Ютуб канала, откъдето получават повече гледания и популярност на новите проекти. Но виждаме, че дори и от фенски канали една песен може да стане хит - пресни примери са "Шефката" и "Името ти".

 

Чай да разгледаме цифричките кат си казал канала та канала. Използвам случая, щото колко били на далавера от тва го слушаме от години, та нека направим елементарна справка, не се заяждам с теб конкретно.

 

Весо Маринов няма и 10К на последната си песен за месец. За него знаем, че реално не е в кокошарника, ма не забелязвам да си качва песни другаде, поне не с просто око.

Гергана има 290К за 1 месец

Дует на Нелина има 91К за 1 месец.

Денис, който преди правеше милиони на разни Китайки и Мороката, има 160К за 1 месец.

Трио Сопрано имат 47К за 1 месец, ма те май са по междудругото в Пайнер като Весо Маринов.

Екстрата и Весела имат 59К за 1 месец.

Не знам какво или защо са Дамян Попов и Миа, но имат няма и 40К за 2 месеца.

Бай Милкан има 92К за 2 месеца.

Тони Дачева има 120К за 4 месеца. и 160 за 4.

 

Честно казано с тия цифри, тия хора, че и не само, по добре да качват в собствени канали, че направо се губят в масовката.

 

Файда от толкоз милион и полвина абонати не виждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клеа няма лична карта!

Според мен е водолей или риби.

Отдавна трябваше да се махне. Мечтата ми е Галена да бие шута на потъващия кораб.

 

На мен мечтата ми е Преса да отлети от пробития кокошарник, и искам снимков матрял на момента в който го сервира на Митьо ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че съм купувала. Най-хубавите му клипове са тука

 

9494040G.jpg

 

По Фен ТВ дават Андреа много често с нейни песни както в момента сега, и Крум въртят там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чай да разгледаме цифричките кат си казал канала та канала. Използвам случая, щото колко били на далавера от тва го слушаме от години, та нека направим елементарна справка, не се заяждам с теб конкретно.

 

Весо Маринов няма и 10К на последната си песен за месец. За него знаем, че реално не е в кокошарника, ма не забелязвам да си качва песни другаде, поне не с просто око.

Гергана има 290К за 1 месец

Дует на Нелина има 91К за 1 месец.

Денис, който преди правеше милиони на разни Китайки и Мороката, има 160К за 1 месец.

Трио Сопрано имат 47К за 1 месец, ма те май са по междудругото в Пайнер като Весо Маринов.

Екстрата и Весела имат 59К за 1 месец.

Не знам какво или защо са Дамян Попов и Миа, но имат няма и 40К за 2 месеца.

Бай Милкан има 92К за 2 месеца.

Тони Дачева има 120К за 4 месеца. и 160 за 4.

 

Честно казано с тия цифри, тия хора, че и не само, по добре да качват в собствени канали, че направо се губят в масовката.

 

Файда от толкоз милион и полвина абонати не виждат.

Абсолютно. Екстрата на предните песни 150 хил правеше, сега вече на много хора забиха гледанията - Нини, Нелини, Дениси... Няма файда от тоя канал. Звънят им за участия така или иначе, а невинаги успяват да се договорят, защото някои лица и дискотеки не желаят да работят с фирма Пайнер.

 

А фолклорният им канал е трагедия, провалиха всички нови фолклорни проекти, откакто разделиха каналите. Даже прехвалената Поли Паскова с концерт в Арена не събира 10 хилки за месец.

 

На мен мечтата ми е Преса да отлети от пробития кокошарник, и искам снимков матрял на момента в който го сервира на Митьо ;)

Това би било върховно! Но не колкото, ако ЛУНА закупи фирмата и я подари на мангал.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Екстрата на предните песни 150 хил правеше, сега вече на много хора забиха гледанията - Нини, Нелини, Дениси... Няма файда от тоя канал. Звънят им за участия така или иначе, а невинаги успяват да се договорят, защото някои лица и дискотеки не желаят да работят с фирма Пайнер.

 

А фолклорният им канал е трагедия, провалиха всички нови фолклорни проекти, откакто разделиха каналите. Даже прехвалената Поли Паскова с концерт в Арена не събира 10 хилки за месец.

Това би било върховно! Но не колкото, ако ЛУНА закупи фирмата и я подари на мангал.

 

Мдам, с толкоз качване песните се губят и ако не си сред 15ната изпълнителя, за които канала работи - плащат ли си и за какво точно - останалите просто се губят в морето от ъплоуди.

 

Най-върховно ще е ако шефката от с. Воден закупи фирмата :D и смени програмната схема на Планета на 24/7 Шефът и шефката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето ми каза сега, ако му трябва нещо, ще разчита на мен. :P

Аз мисля, че те гласи за ПР-ка. Голям нюх ще се окаже, че има Коцето! Смятам, че Рики трябва да ти праща седмично поне 5 бона за популяризирането му в България.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, с толкоз качване песните се губят и ако не си сред 15ната изпълнителя, за които канала работи - плащат ли си и за какво точно - останалите просто се губят в морето от ъплоуди.

 

Най-върховно ще е ако шефката от с. Воден закупи фирмата :D и смени програмната схема на Планета на 24/7 Шефът и шефката!

Иска ми се, но ми изглежда прекалено добра и незаинтересована. В Луна ми е надеждата.

Представяш ли си ги в дует? :) Шефката и Президента!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че те гласи за ПР-ка. Голям нюх ще се окаже, че има Коцето! Смятам, че Рики трябва да ти праща седмично поне 5 бона за популяризирането му в България.

 

Едва ли. Писах на склада на Пайнер. Дано имат албума на Коцето от 2010.Имат го. Поръчах го.От склада на Пайнер са ме запомнили и ми пишат дали този ми е адреса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли. Писах на склада на Пайнер. Дано имат албума на Коцето от 2010.Имат го. Поръчах го.От склада на Пайнер са ме запомнили и ми пишат дали този ми е адреса.

Покрай теб Коцето ми става симпатичен.

Черпя те с това любимо мое парче:

 

 

Кажи му да му направи слайдшоу в новия си канал или да излъже хората, че е нова песен направо!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрай теб Коцето ми става симпатичен.

Черпя те с това любимо мое парче:

 

 

Кажи му да му направи слайдшоу в новия си канал или да излъже хората, че е нова песен направо!

 

Мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ми се, но ми изглежда прекалено добра и незаинтересована. В Луна ми е надеждата.

Представяш ли си ги в дует? :) Шефката и Президента!

Звучи прекалено хубаво :)

 

Танче, естествено че ще те помнят в склада на Пайнер, то сигурно само ти си им клиентка напоследък, толкоз поръчваш. И 5 бона са прекалено малко, ти толкова популяризираш Рики, трябва да се разписваш срещу поне 50. Кажи на Коцето да те зима за пиарка или поне експерт по соц мрежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чай да разгледаме цифричките кат си казал канала та канала. Използвам случая, щото колко били на далавера от тва го слушаме от години, та нека направим елементарна справка, не се заяждам с теб конкретно.

 

Весо Маринов няма и 10К на последната си песен за месец. За него знаем, че реално не е в кокошарника, ма не забелязвам да си качва песни другаде, поне не с просто око.

Гергана има 290К за 1 месец

Дует на Нелина има 91К за 1 месец.

Денис, който преди правеше милиони на разни Китайки и Мороката, има 160К за 1 месец.

Трио Сопрано имат 47К за 1 месец, ма те май са по междудругото в Пайнер като Весо Маринов.

Екстрата и Весела имат 59К за 1 месец.

Не знам какво или защо са Дамян Попов и Миа, но имат няма и 40К за 2 месеца.

Бай Милкан има 92К за 2 месеца.

Тони Дачева има 120К за 4 месеца. и 160 за 4.

 

Честно казано с тия цифри, тия хора, че и не само, по добре да качват в собствени канали, че направо се губят в масовката.

 

Файда от толкоз милион и полвина абонати не виждат.

Изброяваш изпълнители, към които по принцип интересът не е висок. Ако са в други канали песните им - и толкова няма да направят.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи прекалено хубаво :)

 

Танче, естествено че ще те помнят в склада на Пайнер, то сигурно само ти си им клиентка напоследък, толкоз поръчваш. И 5 бона са прекалено малко, ти толкова популяризираш Рики, трябва да се разписваш срещу поне 50. Кажи на Коцето да те зима за пиарка или поне експерт по соц мрежи.

Клеа има респект от Луна и не би дръзнала да й предложи. Луна със сигурност не познава никого, освен себе си. Как да ги срещнем?

 

Гледах наскоро продажбите на албуми за последните месеци - имаше стар албум на Татяна в Топ 5, така че явно 1-2 бройки са достатъчни, за да влезеш и да се докоснеш почти до върха.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изброяваш изпълнители, към които по принцип интересът не е висок. Ако са в други канали песните им - и толкова няма да направят.

Ама работа пак ще си имат, така че каква им е файдата да кесят у канало?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи прекалено хубаво :)

 

Танче, естествено че ще те помнят в склада на Пайнер, то сигурно само ти си им клиентка напоследък, толкоз поръчваш. И 5 бона са прекалено малко, ти толкова популяризираш Рики, трябва да се разписваш срещу поне 50. Кажи на Коцето да те зима за пиарка или поне експерт по соц мрежи.

 

Не поръчвам често. Просто са ме запомнили дето поръчах новите албуми на Райна и Борис Дали.

Откъде мога да поръчам тези албуми ама на дискове:

1999 - "Черна роза"

2001 - "Върни се"

2003 - "Като сън"

 

Аз поръчвам, защото единственият музикален магазин в Бургас е в центъра и нямат това, което ми трябва. а от склада на Пайнер всичко имат, което искам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...