Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

+ 1-2 златни хита.

 

Тази песен беше дискотечен хит, но в никакъв случай не е тресяла държавата. Ако беше, нямаше да има едва 200К гледания за 5 години. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен беше дискотечен хит, но в никакъв случай не е тресяла държавата. Ако беше, нямаше да има едва 200К гледания за 5 години. :3fdb8960598fa63e:

Тази песен беше дискотечен хит, но в никакъв случай не е тресяла държавата. Ако беше, нямаше да има едва 200К гледания за 5 години. :3fdb8960598fa63e:

Напротив,много хора я знаят и я слушаха,иначе то понятието "дискотечен хит" се отнася и за "Шефката" ама на.. :3fdb8960598fa63e: Иначе имаше клип с 2+ милиона,но или са го изтрили или не ми излиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив,много хора я знаят и я слушаха,иначе то понятието "дискотечен хит" се отнася и за "Шефката" ама на.. :3fdb8960598fa63e: Иначе имаше клип с 2+ милиона,но или са го изтрили или не ми излиза.

 

Много хора от твоето обкръжение в никакъв случай не означава, че песента се е знаела масово от населението на държавата. Въпросът, че може да преувеличаваш нарочно, защото обичаш да спориш за спорта, е отделен. Единственото верно определение за "Ох, ох" е "дискотечен хит със срок на годност 3-4 месеца, пореден и забравен отдавна". Тази песен дори не беше сред 10-те най-големи хитове на 2011. И в последните 15 години това й е пика на въпросната певица, известна повече в обществото като любовница на турски бизнесмен, отколкото с песните си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен много ме кефи Лияна. Има харизма и е разпознаваема. Като големи нейни хитове на прима виста се сещам за "Каменно сърце", "Забранена любов", "Изневяра", "Ох-ох", като последните 3 бяха супер въртяни за мое огромно учудване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хора от твоето обкръжение в никакъв случай не означава, че песента се е знаела масово от населението на държавата. Въпросът, че може да преувеличаваш нарочно, защото обичаш да спориш за спорта, е отделен. Единственото верно определение за "Ох, ох" е "дискотечен хит със срок на годност 3-4 месеца, пореден и забравен отдавна". Тази песен дори не беше сред 10-те най-големи хитове на 2011. И в последните 15 години това й е пика на въпросната певица, известна повече в обществото като любовница на турски бизнесмен, отколкото с песните си.

А кои бяха най-големите хитове на 2011? Сигурно бозавите песнички с изкопирани клипове на Галенче? :1000 (29): Стига глупости,"Докрай" и "Ох,ох" бяха най-големите хитове на Оцко за този период и съответно година.За друга по-разпознаваема и незабравена от тази година не се сещам,може би някой от кючеците на Азис.Лияна сама си е виновна,че пуска песни 1-2 години и след това 5-не,но това не променя факта,че е една от ТОП певиците извън Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кои бяха най-големите хитове на 2011? Сигурно бозавите песнички с изкопирани клипове на Галенче? :1000 (29): Стига глупости,"Докрай" и "Ох,ох" бяха най-големите хитове на Оцко за този период и съответно година.За друга по-разпознаваема и незабравена от тази година не се сещам,може би някой от кючеците на Азис.Лияна сама си е виновна,че пуска песни 1-2 години и след това 5-не,но това не променя факта,че е една от ТОП певиците извън Пайнер.
"Ох, ох" не е на Оцко, а на Мартин Биолчев.

 

Лила има нещо чаровно в себе си, но е много слаба певица, с никакво сценично присъствие, доста е скована и гледа като риба на сухо, като се качи на сцената. Иначе е красива. Беше се завърнала в дискотеките с "Като вещица", после и "Лошите момичета" доста пускаха, а вече с "Ох, ох" и "Забий ми ножа" си беше стабилна, една "Изневяра" и тя се пускаше доста. Но е несериозна, непостоянна, а липсата на харизма я лишава от някаква сериозна позиция в жанра.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ох, ох" не е на Оцко, а на Мартин Биолчев.

 

Лила има нещо чаровно в себе си, но е много слаба певица, с никакво сценично присъствие, доста е скована и гледа като риба на сухо, като се качи на сцената. Иначе е красива. Беше се завърнала в дискотеките с "Като вещица", после и "Лошите момичета" доста пускаха, а вече с "Ох, ох" и "Забий ми ножа" си беше стабилна, една "Изневяра" и тя се пускаше доста. Но е несериозна, непостоянна, а липсата на харизма я лишава от някаква сериозна позиция в жанра.

Може,останал съм със спомен,че е на Оцко,както и да е.С последното изречение не съм напълно съгласен,да,несериозна и непостоянна е,но не мисля,ченако нямаше харизма песните й щяха да се забелязват така и без голяма компания зад гърба й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може,останал съм със спомен,че е на Оцко,както и да е.С последното изречение не съм напълно съгласен,да,несериозна и непостоянна е,но не мисля,ченако нямаше харизма песните й щяха да се забелязват така и без голяма компания зад гърба й.
Виждал ли си я на сцена? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив,много хора я знаят и я слушаха,иначе то понятието "дискотечен хит" се отнася и за "Шефката" ама на.. :3fdb8960598fa63e: Иначе имаше клип с 2+ милиона,но или са го изтрили или не ми излиза.

 

Ето го клипа

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкри се истината за променения вот на Western. Не е бил Фаст, нито някой друг от модераторите. Приятел на Western си е направил шега с него и е редактирал коментара му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои ли Пайнерци ще го последват?

 

Надявам се да не си изгуби песните, които има в Пайнер. Лично ми е писал днес като го питах докато съм била на работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е определението. И какво от това? В крайна сметка си остава зодията-служител, създадена да се подвизава като фон на силните на деня, запратена някъде там след първите 15 (20?) на жанра. Кога е била лидерка, кога е вълнувала истински десетки хиляди хора, кога е имала масов хит, който да тресе държавата? В някой друг живот. В този ще търка петите на разни турски богаташи.

Още с дебютния си клип "Каменно сърце" се изтреля сред любимките на хората, тотален хит беше и още е! "Мили мой" също. Макар и кавъри, са въздействащи колкото оригиналите, а те бяха на много високо ниво и сред най- големите турски хитове от 90- те. Турците даже харесват "Мили мой" и я хвалят в Ютюб. "Платинена жена", "Смотан мъж", дуетът с Нел "Тази нощ", "Не ми харесва", "Бързай, бързай", "Като вещица" дори да не са сред най- големите й хитове пак са ударни яки песни и всички ги знаят. А "Ох, ох", "Кус, кус", "Забранена любов", "Изневяра" са поредица хитове, с които мачкаше! 2012- та беше годината на "Забранена любов" и "Докрай", а и не беше толкова отдавна и би трябвало да си спомняш, но коментираш и налагаш от името на всички личното си мнение, което бих уважил, ако не беше толкова необективно. Дори ми се струва, че е написано с някаква злоба, което не разбирам. И ти ли искаш да търкаш някои турски работи? Докето не те ли задоволи добре през лятото на 2017 година, за което самият той сподели тук вчера и ти се покри сякаш засрамен без да изкоментираш? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам,има даже почти 3 милиона,иначе била "дискотечен хит". :1000 (29):

А песента излезе през 2010- та, доколкото се сещам, когато още не се слушаше толкова масово от Ютуб и се гледаха още телевизиите. Иначе щеше да има още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...