Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво се случва с Константин? Още ли е в Пайнер?

 

Това, което с Галена, Галин и такива дето са по-оправни. Де юре са в Пайнер, де факто обаче отдавна ги няма там!

 

Сега, като се почне новото зомбиране на децата с Джулия, съвсем ще им загубим следите....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита всеки път ме изумява колко е тъпа. Всички виждат, че гледанията са фалшиви, тя чак си написала пост да се похвали с 1 милион. Кукуууу :mf_surrender:

7 милиона - Кайли Дженър да трепери.

 

Ма тя от Силистра. Там ги учат до 4-ти клас и после ги пласират в земеделието. Учени установили, че силистренските деца било все тая дали ще учат до 12-ти или до 4-ти клас, в крайна сметка научавали едно и също. Иначе е много красива. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да има над 200k на ден не е зацикляне. Дори и Боро и Тита не правят колкото нея, а парчето им и поведението им скандализират държавата.

 

Каквото и да си говорим, това с Трендинг отново не е нормално. Дори и Феноменален не се забави толкова, мисля. А за него бяхме вдигнали голяма врява тук... и от Пайнер сякаш тогава ни чуха. :D

 

Помня, че много нерви отидоха с този случай - мисля, че точно, като изтече второто денонощие след премиерата, песента влезе в Трендинга. Тоест всеки момент би трябвало да очакваме новата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте!

 

Галена много гледания на тази песен няма да направи. Все пак е самостоятелна. Няма Стораро, няма Янева.

 

Направо ме изумявате с елементарните си разсъждения, честно. При Феноменален кой й помогна, че стана хит, ами 15 годишната й кариера, сигурно я дължи на Янева или Стораро? Хапчетата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще започнат с клипчета, на които хората казват "Това е Стирка" ..

Криско пусна стори, в което обявява такъв #STIRKAchallenge

 

 

Така се прави. Криско определено знае как да създаде звезда и го прави много успешно.

Песента е най-обсъжданата за този месец и ще стане голям хит. Самият факт, че всички от нейната конкуренция се обърнаха срещу нея, говори достатъчно къде се намира и че е над тях!

Това момиче ще им срути психиката и това е само началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трепери от Дявола! Всеки, който не я харесва ще гори в ада.

 

В ада горят тези, които харесват дявола, а не обратното. А такива като Галош са горели на кладата едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тя от Силистра. Там ги учат до 4-ти клас и после ги пласират в земеделието. Учени установили, че силистренските деца било все тая дали ще учат до 12-ти или до 4-ти клас, в крайна сметка научавали едно и също. Иначе е много красива. :Vishenka_05:

За разлика от Смядово, където след 4-ти клас ги стоварват на магистралата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За разлика от Смядово, където след 4-ти клас ги стоварват на магистралата.

 

Не виждам какво само намесваш Галена?

 

Не я понася, а все за нея пише. Иди на психолог.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна ли да те зарибява? :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Промених си мнението от "положението е свинско" до "приятна и стойностна песен". Пускам си я често, не го правя насила, но не усещам и онази специална тръпка от яко Галеново парче.

 

И аз като Фиклена не я виждам като голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промених си мнението от "положението е свинско" до "приятна и стойностна песен". Пускам си я често, не го правя насила, но не усещам и онази специална тръпка от яко Галеново парче.

 

И аз като Фиклена не я виждам като голям хит.

 

На мен пък ми липсваше точно такава песен от Галена. Може да не стане голям хит, но според мен тя не е и правена с такава цел. Уникален и стойностен подарък за феновете е. Много силно ми въздейства и усещам страхотна емоция. Не мога да спра да я слушам. Текста е уникален, точно мой тип е. Абеее, доволна съм. Яко се зарибих. :ba:

 

Коя Галена ти харесва повече? Бялата или червената? (да видим дали ще гориш в ада... :3fdb8960598fa63e: ) На мен червената... обречена съм. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми липсваше точно такава песен от Галена. Може да не стане голям хит, но според мен тя не е и правена с такава цел. Уникален и стойностен подарък за феновете е. Много силно ми въздейства и усещам страхотна емоция. Не мога да спра да я слушам. Текста е уникален, точно мой тип е. Абеее, доволна съм. Яко се зарибих. :ba:

 

Коя Галена ти харесва повече? Бялата или червената? (да видим дали ще гориш в ада... :3fdb8960598fa63e: ) На мен червената... обречена съм. :1000 (29):

 

На мен бялата. Червената е твърде зловеща.

 

Песента не е правена с цел "хит", то си и личи. :Vishenka_05:

 

Добре. Просто свикнах да ги гърчим денонощно :3fdb8960598fa63e:

 

Willy заостри вниманието върху следния факт: Лайковете за първия ден и гледанията за първия час еднакви с тези на "Не се изтриваш", но за 24 часа "Сърце" прави 345К, а Преслава 500К. :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ме изумявате с елементарните си разсъждения, честно. При Феноменален кой й помогна, че стана хит, ами 15 годишната й кариера, сигурно я дължи на Янева или Стораро? Хапчетата!

 

Напротив, разсъжденията са на база познания на структурата и работата на чалгата. В тази връзка ще ти кажа нещо, което няма значение къде го е казала Камелия, важен е смисъла. Запомни го добре, толкова е простичко и толкова лесно се разбира, дори не е заяждане, щото и тя е минала по този път. Та онази каза така:

 

- Когато си във вихъра на кариерата си, когато си в топа и дори безспорен №1 не се налага да правиш нищо особено, за да става всяко твое нещо хит. Няма значение дали е песен, клип за 2,50 без ДДС, изказване или интервю. На гребена на вълната ли си, ти си най-горе, всички те виждат и всички те обожават. (Маркери: "Залеза и зората" и "Тихо ми пази"). Когато обаче те изместят оттам, дори да наливаш всичките пари на света в автори, екип, логистика, дестинации, реклама, да залееш медиите със себе си, никога няма да постигнеш резултат както, когато си на гребена на вълната.

 

И днес гледаме новия клип на Галена, а в него виждаме супер дестинации, чудни дрехи, супер токчета, никак не лоша балада, въобще пакет почти без забележки..... но той не се продава така, както в периода 2010-2014. Нито ще стане близо до ония и хитове, нито има ефекта "Уау", нито децата се впечатляват особено, нито нищо, като от "Знам диагнозата" до "Моро му". Това е положението, а броенето няма да помогне....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, разсъжденията са на база познания на структурата и работата на чалгата. В тази връзка ще ти кажа нещо, което няма значение къде го е казала Камелия, важен е смисъла. Запомни го добре, толкова е простичко и толкова лесно се разбира, дори не е заяждане, щото и тя е минала по този път. Та онази каза така:

 

- Когато си във вихъра на кариерата си, когато си в топа и дори безспорен №1 не се налага да правиш нищо особено, за да става всяко твое нещо хит. Няма значение дали е песен, клип за 2,50 без ДДС, изказване или интервю. На гребена на вълната ли си, ти си най-горе, всички те виждат и всички те обожават. (Маркери: "Залеза и зората" и "Тихо ми пази"). Когато обаче те изместят оттам, дори да наливаш всичките пари на света в автори, екип, логистика, дестинации, реклама, да залееш медиите със себе си, никога няма да постигнеш резултат както, когато си на гребена на вълната.

 

И днес гледаме новия клип на Галена, а в него виждаме супер дестинации, чудни дрехи, супер токчета, никак не лоша балада, въобще пакет почти без забележки..... но той не се продава така, както в периода 2010-2014. Нито ще стане близо до ония и хитове, нито има ефекта "Уау", нито децата се впечатляват особено, нито нищо, като от "Знам диагнозата" до "Моро му". Това е положението, а броенето няма да помогне....

Пресито прави огромни хитове и без скъпи вложения. При нея винаги се получава! Кралица!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, разсъжденията са на база познания на структурата и работата на чалгата. В тази връзка ще ти кажа нещо, което няма значение къде го е казала Камелия, важен е смисъла. Запомни го добре, толкова е простичко и толкова лесно се разбира, дори не е заяждане, щото и тя е минала по този път. Та онази каза така:

 

- Когато си във вихъра на кариерата си, когато си в топа и дори безспорен №1 не се налага да правиш нищо особено, за да става всяко твое нещо хит. Няма значение дали е песен, клип за 2,50 без ДДС, изказване или интервю. На гребена на вълната ли си, ти си най-горе, всички те виждат и всички те обожават. (Маркери: "Залеза и зората" и "Тихо ми пази"). Когато обаче те изместят оттам, дори да наливаш всичките пари на света в автори, екип, логистика, дестинации, реклама, да залееш медиите със себе си, никога няма да постигнеш резултат както, когато си на гребена на вълната.

 

И днес гледаме новия клип на Галена, а в него виждаме супер дестинации, чудни дрехи, супер токчета, никак не лоша балада, въобще пакет почти без забележки..... но той не се продава така, както в периода 2010-2014. Нито ще стане близо до ония и хитове, нито има ефекта "Уау", нито децата се впечатляват особено, нито нищо, като от "Знам диагнозата" до ""Моро му". Това е положението, а броенето няма да помогне....

 

 

Галена е с хита на зимата. Песен, която държи рекорда за най-голям дебют на 2018. Тези данни обезмислят казаното от теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...