Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена е с хита на зимата. Песен, която държи рекорда за най-голям дебют на 2018. Тези данни обезмислят казаното от теб.

 

Нищо и никога не обезмисля нищо казано от мен в този форум, а тази пролет ще е гореща, защото чичо Митко сменя поколенията. :1000 (19):

 

Това е разликата да си тук от 2007-ма или от 2016-та... :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Конди, а какво ще кажеш за Мария и това, че взе една от любимите ни песни? :yelling:

 

:roll1: :roll1:

 

Пълна идиотка! И колко тъпо звучи не е истина, нищо общо с магическия хитов заряд на сръбската версия.

 

Мария трябва да я изолират в някой психодиспансер. Това нейното не е нормално. Нова песен всеки месец, все кавъри и все ги осира. Коя от тях стана голям хит, коя от тях се наложи... Защо го прави?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този мегахит е подгонил 5 милиона гледания :3fdb8960598fa63e:

 

Отдавна не е мегахит, но за да го разбереш трябва да се ходи и на участия на Пресли. И на нея броенето няма да помогне. :dontknow:

 

Всички чакат Джулия, колкото и да не си го признават... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не е мегахит, но за да го разбереш трябва да се ходи и на участия на Пресли. И на нея броенето няма да помогне. :dontknow:

 

Всички чакат Джулия, колкото и да не си го признават... :1000 (19):

Тц, видяхме акапелният отговор на публиката на концерта в Арена, мило. :Vishenka_05:

 

Никой не чака Джулия, освен теб и фена на Деса, който я лансира неуспешно от две години.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, разсъжденията са на база познания на структурата и работата на чалгата. В тази връзка ще ти кажа нещо, което няма значение къде го е казала Камелия, важен е смисъла. Запомни го добре, толкова е простичко и толкова лесно се разбира, дори не е заяждане, щото и тя е минала по този път. Та онази каза така:

 

- Когато си във вихъра на кариерата си, когато си в топа и дори безспорен №1 не се налага да правиш нищо особено, за да става всяко твое нещо хит. Няма значение дали е песен, клип за 2,50 без ДДС, изказване или интервю. На гребена на вълната ли си, ти си най-горе, всички те виждат и всички те обожават. (Маркери: "Залеза и зората" и "Тихо ми пази"). Когато обаче те изместят оттам, дори да наливаш всичките пари на света в автори, екип, логистика, дестинации, реклама, да залееш медиите със себе си, никога няма да постигнеш резултат както, когато си на гребена на вълната.

 

И днес гледаме новия клип на Галена, а в него виждаме супер дестинации, чудни дрехи, супер токчета, никак не лоша балада, въобще пакет почти без забележки..... но той не се продава така, както в периода 2010-2014. Нито ще стане близо до ония и хитове, нито има ефекта "Уау", нито децата се впечатляват особено, нито нищо, като от "Знам диагнозата" до "Моро му". Това е положението, а броенето няма да помогне....

 

Така е! Доста добре казано. Иначе за Дяволско желание не си прав според мен. В Златния фонд на чалгата си е отвсякъде :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не е мегахит, но за да го разбереш трябва да се ходи и на участия на Пресли. И на нея броенето няма да помогне. :dontknow:

 

Всички чакат Джулия, колкото и да не си го признават... :1000 (19):

 

А Джулия чака Галена... :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички чакат Джулия, колкото и да не си го признават... :1000 (19):

 

Пич, това да не сме ти аз и Стела да налагаме изпълнители и песни, стартирали като флопове?

 

3 години и половина минаха от дебюта й. Нито я заобича масово народа, нито е разпознаваема, а тя самата се излага като негодница по концертите с фалшиво крякане и масивни балдъри, чиито движения не може да координира.

 

Оттук нататък ще я наричаш "Коя?". Видя ли още веднъж думата "Джулия", получваш бан.

 

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тц, видяхме акапелният отговор на публиката на концерта в Арена, мило. :Vishenka_05:

 

Никой не чака Джулия, освен теб и фена на Деса, който я лансира неуспешно от две години.

 

Да, видяхме как Преслава без никой да и иска а`капели и да я моли с бисове пя цели 4 свои песни (сигурен рекорд) след края на микса си, а слезе бясна от сцената. Оставих ви тогава да го премислите, да се съвземете, защото и тя и вие усещате, че часовникът цъка, а времето и в топа свършва. Радвайте се и вие заедно с "смядовските", че няма да има награди с концерт, че Джулия ще ги занули всичките набедени за топ изпълнители.

 

Джулия чакаше до миналата година, сега не чака никой. Влезте в сайта на Пайнер и вижте участията. Скоро ще ги подмине като пътни знаци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, видяхме как Преслава без никой да и иска а`капели и да я моли с бисове пя цели 4 свои песни (сигурен рекорд) след края на микса си, а слезе бясна от сцената. Оставих ви тогава да го премислите, да се съвземете, защото и тя и вие усещате, че часовникът цъка, а времето и в топа свършва. Радвайте се и вие заедно с "смядовските", че няма да има награди с концерт, че Джулия ще ги занули всичките набедени за топ изпълнители.

 

Джулия чакаше до миналата година, сега не чака никой. Влезте в сайта на Пайнер и вижте участията. Скоро ще ги подмине като пътни знаци.

Първо - имаше бис. Второ - как разбра, че е слязла бясна от сцената? Да не би да беше зад кулисите? ;) Спри с твоите фантасмагории.

 

Какво да й гледаме участията? Има в пайнерски клуб и в две редовни дискотеки. Нищо по-различно от останалите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не е мегахит, но за да го разбереш трябва да се ходи и на участия на Пресли. И на нея броенето няма да помогне. :dontknow:

 

Всички чакат Джулия, колкото и да не си го признават... :1000 (19):

Заради този ЗЛАТЕН хит първите фенове на Преслава в Сърбия полудяха по нея

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да й гледаме участията? Има в пайнерски клуб и в две редовни дискотеки. Нищо по-различно от останалите.

А може би това, че не е нищо по-различно от останалите би трябвало да подсказва, че най-малкото вече се върти около нивото на останалите и че тепърва има накъде да върви?

Джулия си е доволно популярно име извън Рамания. Само тук мненията се базират на спомените какви бяха новите звезди до преди 10-15 години и съответно се отричат успехите й само защото тя е Топ име в доста по-различни времена за жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А може би това, че не е нищо по-различно от останалите би трябвало да подсказва, че най-малкото вече се върти около нивото на останалите и че тепърва има накъде да върви?

Джулия си е доволно популярно име извън Рамания. Само тук мненията се базират на спомените какви бяха новите звезди до преди 10-15 години и съответно се отричат успехите й само защото тя е Топ име в доста по-различни времена за жанра.

Никой не отрича, че е в топ 10, но е някъде между осмо и десето място, а вие я гласите за лидерка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не отрича, че е в топ 10, но е някъде между осмо и десето място, а вие я гласите за лидерка.

И аз на моменти се чудя дали не е така, но истината е, че в този форум си живеем с представата за постигнатото от по-дългогодишните имена в предишни години (а то е много повече от на Джулия) и се заслепяваме какви са реално фактите. Никой освен Емануела и Анелия няма повече на брой хитове от Джулия за годината. Най-много и Галена да споменем, благодарение на Шефката. Със сигурност е много подценявана само защото не е от 'онези' големи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз на моменти се чудя дали не е така, но истината е, че в този форум си живеем с представата за постигнатото от по-дългогодишните имена в предишни години (а то е много повече от на Джулия) и се заслепяваме какви са реално фактите. Никой освен Емануела и Анелия няма повече на брой хитове от Джулия за годината. Най-много и Галена да споменем, благодарение на Шефката. Със сигурност е много подценявана само защото не е от 'онези' големи.

Ами не. Въпросът не е само до хитовете. Просто тя е една от всички, няма стил, няма индивидуалност, няма песни които да са отличителни и да знаеш че са нейни. Освен това е некоординирана и без присъствие на голямата сцена. И в лице не е кой знае колко разпознаваема. Може ние чалгарите да си я знаем, но масовият фен не я различава от останалите. Няма как такава певица да е лидерка. :mf_surrender:

 

Какви успехи има тя? На концерти минава вяло, и най-важното - не знам да има почитатели които да са само нейни, а не на още 20 чалгарки?

 

Сори, но Яница е по-разпознаваема и индивидуална, без да се налага да участва в двеста фийчъринги.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не. Въпросът не е само до хитовете. Просто тя е една от всички, няма стил, няма индивидуалност, няма песни които да са отличителни и да знаеш че са нейни. Освен това е некоординирана и без присъствие на голямата сцена. И в лице не е кой знае колко разпознаваема. Може ние чалгарите да си я знаем, но масовият фен не я различава от останалите. Няма как такава певица да е лидерка. :mf_surrender:

 

Какви успехи има тя? На концерти минава вяло, и най-важното - не знам да има почитатели които да са само нейни, а не на още 20 чалгарки?

 

Сори, но Яница е по-разпознаваема и индивидуална, без да се налага да участва в двеста фийчъринги.

На нея 'върхът' на кариерата й досега е в две от най-слабите години за жанра евър, в които дори и някои от големите имена изглеждат обезличени, макар и в някои периоди да се правят успешни опити за нещо различно. Тук трябва да си зададем въпроса дали някое от вече познатите ни имена щеше да изпъква като едно време ако му се беше налагало да се развива в тази ера? Ами не мисля, най-много някои като Галена и Цветелина Янева, които са по-разнообразни. Тъй че това коя излъчвала звездност е относително- другите просто си носят тяхната от предишни години.

На концертите изобщо не минава вяло. Пусни си тези от 2017 и 2018 и ще чуеш, че хората си пеят с нея, особено на последния. А и песните й през 2018 значително задобряха, доста се отличават една от друга, а и от други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нея 'върхът' на кариерата й досега е в две от най-слабите години за жанра евър, в които дори и някои от големите имена изглеждат обезличени, макар и в някои периоди да се правят успешни опити за нещо различно. Тук трябва да си зададем въпроса дали някое от вече познатите ни имена щеше да изпъква като едно време ако му се беше налагало да се развива в тази ера? Ами не мисля, най-много някои като Галена и Цветелина Янева, които са по-разнообразни. Тъй че това коя излъчвала звездност е относително- другите просто си носят тяхната от предишни години.

На концертите изобщо не минава вяло. Пусни си тези от 2017 и 2018 и ще чуеш, че хората си пеят с нея, особено на последния. А и песните й през 2018 значително задобряха, доста се отличават една от друга, а и от други.

Ами не, напротив. Ти сам казваш в какви времена пробива - когато няма дебютанти, когато старите имена са вече изчерпани и т.н. и въпреки това пак не се получава много добре. Да ти напомня ли дългогодишните лидерки като Анелия, Галена и Преслава в какви времена пробиваха? Когато имаше по пет-шест дебютанти годишно, награди, турнета, отделно че в началото се бореха с тогавашните терминаторки - ГИК, и въобще беше в пъти по-силна конкуренцията. Но въпреки това устояха толкова години. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...