Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коя песен е по-голям хит на Деса? Две сърца или Казваш, че ме обичаш?

 

За мен е „Казваш, че ме обичаш".

 

Изчетох дискусията ви относно това коя била номер 1 за 2018-та, коя била певицата на 2018-та, коя е фолк идол и т.н.

Честно казано аз не искам Преслава да е нищо от това. Тя е много повече в моите очи, а и не само в моите.

Факт е, че тя е последният изпълнител по който имаше масова истерия, както и последният ясно изразен лидер в чалгата. След нейният пик – никоя друга не успя да триумфира по същия начин.

И Галена, и Емануела, и Джена, и Анелия ... и другите, които са актуални днес, само могат да сънуват и мечтаят за доминацията, която имаше Преслава над всички изпълнители в най-силните си години.

 

На мен, като неин фен, ми стига и това, че дори 10 години след тоталното й доминиране, Преслава продължава масово да вълнува и въобще да участва в спорове и дискусии затова коя е по-по-най за изминалата или текущата година.

Колкото и да са „силни" и успешни актуалните на деня – не могат и на 50% да се доближат до Преслава в най-силните й години.

Факт е и че към днешна дата продължава да е "в играта". Какво повече от това...

 

Тия две песнички са чукнали 2млн. Поздрав

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е „Казваш, че ме обичаш".

 

Изчетох дискусията ви относно това коя била номер 1 за 2018-та, коя била певицата на 2018-та, коя е фолк идол и т.н.

Честно казано аз не искам Преслава да е нищо от това. Тя е много повече в моите очи, а и не само в моите.

Факт е, че тя е последният изпълнител по който имаше масова истерия, както и последният ясно изразен лидер в чалгата. След нейният пик – никоя друга не успя да триумфира по същия начин.

И Галена, и Емануела, и Джена, и Анелия ... и другите, които са актуални днес, само могат да сънуват и мечтаят за доминацията, която имаше Преслава над всички изпълнители в най-силните си години.

 

На мен, като неин фен, ми стига и това, че дори 10 години след тоталното й доминиране, Преслава продължава масово да вълнува и въобще да участва в спорове и дискусии затова коя е по-по-най за изминалата или текущата година.

Колкото и да са „силни" и успешни актуалните на деня – не могат и на 50% да се доближат до Преслава в най-силните й години.

Факт е и че към днешна дата продължава да е "в играта". Какво повече от това...

 

Тия две песнички са чукнали 2млн. Поздрав

 

 

Това беше Андреа.

 

Дойченце,колкото и да злобееш пак си остават 8 санта.Попитай безушата за някой трик с фотошопа,че поне на снимки да му се радваш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше Андреа.

 

Дойченце,колкото и да злобееш пак си остават 8 санта.Попитай безушата за някой трик с фотошопа,че поне на снимки да му се радваш. :3fdb8960598fa63e:

 

Хаха

Още сега съм готов да кача доказателство и да докажа, че не е така. Виж ти ако страдаш от синдрома на малката пи*шка си е твой проблем!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм на същото мнение, но някои спорят с мен, че е обратното :3fdb8960598fa63e:

 

От голям град ли е спорещият? Пръскат с алуминий, барий и стронций, хората не знаят къде се намират. :wacko:

 

 

Камери в клуб Eleven са заснели, че е станало сбиване заради теб. Още преди 8 години Тони Староро видя това в съня си и ти посвети фраза в своя песен: "Вдигаш мъже на бой".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха

Още сега съм готов да кача доказателство и да докажа, че не е така. Виж ти ако страдаш от синдрома на малката пи*шка си е твой проблем!

Е,ти нали знаеш кои си размятат пишките наляво и надясно? :3fdb8960598fa63e: Доколкото си спомням и Янева сподели,че някои неща са обратнопропорционални при теб. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От голям град ли е спорещият? Пръскат с алуминий, барий и стронций, хората не знаят къде се намират. :wacko:

 

 

Камери в клуб Eleven са заснели, че е станало сбиване заради теб. Още преди 8 години Тони Староро видя това в съня си и ти посвети фраза в своя песен: "Вдигаш мъже на бой".

 

:1000 (29):

Всъщност живее на село. Затова бърка.

 

Не знам какво сбиване ще стане в тая тясна дупка Илевън.

Коментирай, че някои нови лидерки не знаят стойността на римските числа.

 

Screenshot-20190213-204722-Instagram.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Всъщност живее на село. Затова бърка.

 

Не знам какво сбиване ще стане в тая тясна дупка Илевън.

Коментирай, че някои нови лидерки не знаят стойността на римските числа.

 

Screenshot-20190213-204722-Instagram.jpg

 

Ужас, много е проста. :mf_surrender: Но изглежда добре на тая снимка, мамка й.

 

Считай, че ако човека, с който спориш не е бил на поне 9-13 години през 2000-2002 няма как да ти даде обективно мнение. Родените след 1994 не знам как биха имали адекватни наблюдения над това коя песен до каква степен е била масово популярна сред тийнове, по-големи хора и на събирания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз доскоро не знаех, че всъщност "Казваш, че ме обичаш" е самостоятелна песен на Деси от преди много години.

Признавам. :1000 (29):

 

При това не просто песен, а голям и разпознаваем хит. Все едно Преслава след 4-5 години да направи кавър на "Да гори в любов" с Азис - със същата мелодия и леко променен текст.

 

Но пък й се получи на Деса. Кавърът стана по-популярен от оригинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм харесвал Ванеса. Радвам се че най-после влезе в Пайнер.

 

Да-да, гледай сега да изяде хляба на Преслава и ще има "Ванесоо, майка ти шейба, пидалка долна, връщай се при Алисия, да та няма, маааа" :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса след 2 месеца става на 27 години. Тамън горе-долу на възрастта на Джула, когато стартира в "Пайнер". Фирмата отново ще опитва да създаде нова лидерка с почти 10 години по-дърта певица от възрастта, на която дебютираха Преслава, Галена, Андреа, Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май няма как да използва Ванеса, защото един вид принадлежи на Ара Мюзик.. (не съм сигурен)

 

Това, за което говори Константин в едно клипче, дето постнах наскоро - че и името "Преслава" е патентовано от Пайнер. Хитрушата от Толбухин затова побърза да се смени името по лична карта на "Преслава". И Джена направи същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да си сменя псевдонима?

Явно "Ара" държат правата над Ванеса. Както Деси Слава стана Десислава, когато напусна "Пайнер".

 

Това на Джулия не е грешка. В напъните си да стане лидерка, тя се е присъединила към илюминатите. Изписвайки "XI Eleven" тя всъщност напомня за събитията от 11-ти септември (9/11 изписано по американски стил) и заплашва, че това очаква Рамания, ако продължат да я наричат "Коя?".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да си сменя псевдонима?
Най-вероятно е патент на Касъмовите, ако не е нейно истинско име.

 

Пее много яко, но ми е леко безлична.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...