Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вместо нея, сложи Галена и всичко ще си дойде на мястото. :3fdb8960598fa63e:

 

Харесвам нейни песни, както и на Преслава,но изброените са ми по любими

 

Искам такава песен от Галена. На времето времето тая песен я харесвах повече от песните на Камелия! Много любима

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би... Срамота! :feminist_en:

 

 

Айде да те зарадвам. Когато пенсионираха Ивана на ГМН и направиха Преса певица се разревах от яд. Ивана ми беше ТОП след Кама, ама с времето отиде назад в класацията

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да те зарадвам. Когато пенсионираха Ивана на ГМН и направиха Преса певица се разревах от яд. Ивана ми беше ТОП след Кама, ама с времето отиде назад в класацията

 

Ще я върнем много бързо в топа, разкарвайки бездарни Емануели и Алисии, в името на богиня Калуда!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy

 

@Lelqtian

 

@Stela

 

@Blueberry

 

Да се гледа:

 

 

България става членка на НАТО през 2004.

 

Имайки предвид че действията върху хората отнемат по-дълго време да се проявят, защото тези вещества изискват да се акумулират по бавен и хроничен начин, мисля, че някъде към 2007-2009 ефектите върху нацията са били на лице. И само ще продължат да се засилват.

 

Има български блогове посветени на това нещо със снимков материал от небето над големите градове в специално подбрани дати. Не пръскат всеки ден. Избират по-пролетни и топли дни, в които хората са излезнали на разходка. Но това няма голямо значение, защото и да не си навън, тези вещества така или иначе ще попаднат в почвите и водите, оттам във всички зеленчуци, плодове и зърнени култури, оттам знаете къде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я върнем много бързо в топа, разкарвайки бездарни Емануели и Алисии, в името на богиня Калуда!

 

Ами Ася Дойчева е една идея пред нея ама Емилия Цветкова трудно ще бъде изместена!!!

 

 

Старо, златно и мнооооогоооо любимо. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Ася Дойчева е една идея пред нея ама Емилия Цветкова трудно ще бъде изместена!!!

 

 

Старо, златно и мнооооогоооо любимо. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

От Емилия Цветкова не става чеп за зеле на сцена - ти забавляваш ли се на нейните свръх тъпи участия?

Виж, на Ваня Калудова е друго нещо, особено ако е на кеф съответната вечер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото ги счупи с "Обратно в играта" ли? Ако съдим по това, че след "Не се изтриваш" и бума по нея, следващата песен не постигна същия успех, то и сега след "Да гори в любов" новата няма да и повтори успеха. Като прибавим наглеенето ви и очакване за хит, значи няма да стане. :3fdb8960598fa63e:

От къде толкова сигурност при положение,че дори не си чула песента?

И дори да не повтори успеха какво толкова?Не може всички песни до една да са мега успешни.

Последните дни само Преслава ви е в устата.Явно добре си върши работата.

На някои от сега им трябват успокоителните :3fdb8960598fa63e:

Предложение към феновете на Галена и тези, които не харесват Преслава:

 

На 14-ти Февруари, когато излязят двете песни да слушаме тази на Галин и Лидия, за да може те да влязат в тренда. Мерси.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Емилия Цветкова не става чеп за зеле на сцена - ти забавляваш ли се на нейните свръх тъпи участия?

Виж, на Ваня Калудова е друго нещо, особено ако е на кеф съответната вечер.

 

Ами това лято бях 2 пъти на нейно участие в Слънчев Бряг, а на Калудка последно съм бил 2013 на мини турнето и, където представи "Обяснения не давам" на площада в Панагюрище през октомври. Даже се и разболях тогава и падаха дрехи и задръжки, а тя беше много мила като ме покани на сцената и през цялото време ме насърчаваше... Беше паметно. Тогава си спомням бях и в Панагюрските новини. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това лято бях 2 пъти на нейно участие в Слънчев Бряг, а на Калудка последно съм бил 2013 на мини турнето и, където представи "Обяснения не давам" на площада в Панагюрище през октомври. Даже се и разболях тогава и падаха дрехи и задръжки, а тя беше много мила като ме покани на сцената и през цялото време ме насърчаваше... Беше паметно. Тогава си спомням бях и в Панагюрските новини. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Какво мислиш за този трак и тв версия? :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за този трак и тв версия? :Vishenka_05:

 

Истинска императрица! Хиената ми тя :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Мисля, че няма нужда да коментираме звезди от нейния ранг. Сегашните "кукли" срещу нея да бягат не могат да я стигнат

 

 

Паметен трак! Помня, че когато пристигнах тая година в Несебър само нея слушах. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Кажи речи все едно е писана за мен тая песен :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинска императрица! Хиената ми тя :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Мисля, че няма нужда да коментираме звезди от нейния ранг. Сегашните "кукли" срещу нея да бягат не могат да я стигнат

 

 

Паметен трак! Помня, че когато пристигнах тая година в Несебър само нея слушах. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Кажи речи все едно е писана за мен тая песен :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Невероятен текст!

 

Вдясно от Несебър - на Слънчев бряг, братле. Там забих си гадже готин депутат, киха ми мангизи вече съм рахат.

 

И с теб ли се случи това? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен текст!

 

Вдясно от Несебър - на Слънчев бряг, братле. Там забих си гадже готин депутат, киха ми мангизи вече съм рахат.

 

И с теб ли се случи това? :3fdb8960598fa63e:

Да! И за сееееекс играчки, най- вече! :naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да! И за сееееекс играчки, най- вече! :naked:

Мачкаш!

Какво мислиш за гердана от чушки, с който се е накичила в клипа? Трябваше и ти да си сложиш такъв докато омайваш политици. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкаш!

Какво мислиш за гердана от чушки, с който се е накичила в клипа? Трябваше и ти да си сложиш такъв докато омайваш политици. :3fdb8960598fa63e:

 

Обичам чушки! Аз имам други оръжия за омайване! :Vishenka_05: Питай Калудка фен тч ги е виждала :roll1:

 

СКАНДАААААЛ! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy

 

@Lelqtian

 

@Stela

 

@Blueberry

 

Да се гледа:

 

 

България става членка на НАТО през 2004.

 

Имайки предвид че действията върху хората отнемат по-дълго време да се проявят, защото тези вещества изискват да се акумулират по бавен и хроничен начин, мисля, че някъде към 2007-2009 ефектите върху нацията са били на лице. И само ще продължат да се засилват.

 

Има български блогове посветени на това нещо със снимков материал от небето над големите градове в специално подбрани дати. Не пръскат всеки ден. Избират по-пролетни и топли дни, в които хората са излезнали на разходка. Но това няма голямо значение, защото и да не си навън, тези вещества така или иначе ще попаднат в почвите и водите, оттам във всички зеленчуци, плодове и зърнени култури, оттам знаете къде.

 

Това се знае от много време. Чела съм доста публикации по темата. Даже ти бях пратила една преди време. Изгледах клипа и се потресох съвсем. Положението е много по-страшно дори. От години ядем отровна храна. Дори да подбираме и да си мислим, че се храним здравословно, пак сме в заблуда. После искаме да сме здрави, да не сме напрегнати психически и да не сме нервни. Всичко е ясно, тровят ни яко. Те обаче се пазят. Когато идвал президента не пръскали..... Въпроса е защо, след като обществото ги знае тези неща, никой не прави нищо по въпроса? Ние мълчим и търпим, доброволно позваляваме да продължават да ни тровят и контролират животите ни. Темата е много обширна и интересна. Клипа трябва да се види от повече хора. Аз лично не си спомням да съм виждала тези следи, но може би не съм обръщала внимание. Ти виждал ли си? Какво мислиш, че можем да направим и можем ли да го спрем?

Почнали са да ни тровят след като България стана членка на НАТО, така излиза...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде толкова сигурност при положение,че дори не си чула песента?

И дори да не повтори успеха какво толкова?Не може всички песни до една да са мега успешни.

Последните дни само Преслава ви е в устата.Явно добре си върши работата.

На някои от сега им трябват успокоителните :3fdb8960598fa63e:

 

 

8:31, е реакцията ми за целият ти пост и пребиваването ти в този форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Преслава е по музика на Даниел Ганев и текст на Анастасия Мавродиева и Росен Димитров.

 

Шокирани сме. Решила е да експериментира и да заложи на нещо различно. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокирани сме. Решила е да експериментира и да заложи на нещо различно. Браво!

 

Експериментира? С кое? С Ганев, Мавродиева или Росен?

 

Относно режисьора, едва ли му е платила кой знае колко, за да й направи хубав клип.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...