Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кели, помниш ли когато този трак се яви на бял свят и всички бяхме втрещени, шокирани и объркани?

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, помниш ли когато този трак се яви на бял свят и всички бяхме втрещени, шокирани и объркани?

 

Защо? Хареса се на всички. Е, Преси е кльощава и мяса на съсухрен прилеп, но всичко останало е бомба. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? Хареса се на всички. Е, Преси е кльощава и мяса на съсухрен прилеп, но всичко останало е бомба. :Vishenka_05:

 

Защото беше с революционно звучене и текст! Ние сме свикнали само на блъскане, чупене, унижаване и мачкане като една дреха на пода!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото беше с революционно звучене и текст! Ние сме свикнали само на блъскане, чупене, унижаване и мачкане като една дреха на пода!!!

Когато пусна "Ако утре ме губиш", шокът беше още по-силен.

Все още потръпвам на фразата - "И нас промени проклетото време", а ти? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато пусна "Ако утре ме губиш", шокът беше още по-силен.

Все още потръпвам на фразата - "И нас промени проклетото време", а ти? :3fdb8960598fa63e:

 

Прав си, тогава шокът беше пълен и разкъртващ! Помня, че гледах онлайн и беше ясно, че ще изпълни нов трак, но мислех, че ще е поредния кючек и като запя само първите строфи .... потръпнах и не знаех на кой свят се намирам!

 

Нека си припомним това iconic изпълнение и момент ...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си, тогава шокът беше пълен и разкъртващ! Помня, че гледах онлайн и беше ясно, че ще изпълни нов трак, но мислех, че ще е поредния кючек и като запя само първите строфи .... потръпнах и не знаех на кой свят се намирам!

 

Нека си припомним това iconic изпълнение и момент ...

 

Аз изтръпнах още на припева като извика "Ще мачкаш ли сърцето ми пак" :Vishenka_05:

Кажи какво очакваш от новия трак?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз изтръпнах още на припева като извика "Ще мачкаш ли сърцето ми пак" :Vishenka_05:

Кажи какво очакваш от новия трак?

 

"Ако утре ме губиш" докосна всяка фибра в тялото ми и разрази торнадо от емоции!

 

От новият трак не очаквам нищо, само се надявам да остана приятно сюрпризиран! Искам да бъде нещо скандално, различно и интересно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ако утре ме губиш" докосна всяка фибра в тялото ми и разрази торнадо от емоции!

 

От новият трак не очаквам нищо, само се надявам да остана приятно сюрпризиран! Искам да бъде нещо скандално, различно и интересно.

Аз ще запаля свещ в църквата да направи 500 хил. за 24 часа. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ако утре ме губиш" докосна всяка фибра в тялото ми и разрази торнадо от емоции!

Точно същия ефект имаше и върху мен! Даже тия дни пак се присетих за тази песен. Уникална, брутален текст - каквото и да кажа, ще е малко! :notworthy: Дано Преси някога пак направи парче, което да се доближи до тази върховна балада!

 

Успех с новата песен, ако наистина се казва "Десерт" би било яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси ще чупи пак рекорди , на много хора ще им трябват успокоителни!

 

Колкото ги счупи с "Обратно в играта" ли? Ако съдим по това, че след "Не се изтриваш" и бума по нея, следващата песен не постигна същия успех, то и сега след "Да гори в любов" новата няма да и повтори успеха. Като прибавим наглеенето ви и очакване за хит, значи няма да стане. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото ги счупи с "Обратно в играта" ли? Ако съдим по това, че след "Не се изтриваш" и бума по нея, следващата песен не постигна същия успех, то и сега след "Да гори в любов" новата няма да и повтори успеха. Като прибавим наглеенето ви и очакване за хит, значи няма да стане. :3fdb8960598fa63e:
този път трябва да стане ако трябва групово заклинание ще направим :1000 (29):

 

 

Доке за коя симпатизираш като изключим Камелия

Кажи го наглас

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото ги счупи с "Обратно в играта" ли? Ако съдим по това, че след "Не се изтриваш" и бума по нея, следващата песен не постигна същия успех, то и сега след "Да гори в любов" новата няма да и повтори успеха. Като прибавим наглеенето ви и очакване за хит, значи няма да стане. :3fdb8960598fa63e:

"Обратно в играта" е прекрасна песен - № 10 по гледания за 2018 г. и невероятен текст! Обожавам песни с три куплета!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" е прекрасна песен - № 10 по гледания за 2018 г. и невероятен текст! Обожавам песни с три куплета!

 

И аз я харесвам много, като излезе не съм я спирала. Но е факт, че нямаше успеха на "Не се изтриваш". Това го знаете и вие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

този път трябва да стане ако трябва групово заклинание ще направим :1000 (29):

Доке за коя симпатизираш като изключим Камелия

Кажи го наглас

 

Мария, Алисия, Цвети Янева, Анелия и Емануела

 

На другите харесвам някой песни. Може би и Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...