Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Отдавна съм спрял да гласувам за награди.

Безинтересни са. Винаги е Преслава/Галена.

Иначе интересно е, че този път е Емануела.

 

Според мен Пайнера яко си я налага, щото му е една от най-оборотните певачки. И Бог знае къв процент отчита, за да я вземе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добри резултати при наградите на Сигнал, браво. Топ 5 почти съвпада с моя възглед. Жалко, че не искат да направят церемония с награждаване, в тези години им е шанса да изпъкнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До злобарчетата, които съсипаха Обратно в играта: Само да посмеете да си играете с новата песен на Преслава, всичко това ще се изсипе за негативи на Галчето, милички!

9503503.jpg

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добри резултати при наградите на Сигнал, браво. Топ 5 почти съвпада с моя възглед. Жалко, че не искат да направят церемония с награждаване, в тези години им е шанса да изпъкнат.
Аз гласувах така:

 

1. Джена

2. Анелия

3. Цветелина Янева

 

Тези трите са ми единствените симпатични в достигналите до финалното допитване.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До злобарчетата, които съсипаха Обратно в играта: Само да посмеете да си играете с новата песен на Преслава, всичко това ще се изсипе за негативи на Галчето, милички!

9503503.jpg

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Това вече е психопатско и неадекватно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До злобарчетата, които съсипаха Обратно в играта: Само да посмеете да си играете с новата песен на Преслава, всичко това ще се изсипе за негативи на Галчето, милички!

9503503.jpg

 

Ние пари за глупости няма да даваме. Нещата ги постигаме по друг начин. Вчера правих муски да не й върви в кариерата, днес е извън ТОП 3 в класацията за Идол 2018. Какво да кажа повече.. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

До злобарчетата, които съсипаха Обратно в играта: Само да посмеете да си играете с новата песен на Преслава, всичко това ще се изсипе за негативи на Галчето, милички!

9503503.jpg

 

Психиатрии в Сърбия няма ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние пари за глупости няма да даваме. Нещата ги постигаме по друг начин. Вчера правих муски да не й върви в кариерата, днес е извън ТОП 3 в класацията за Идол 2018. Какво да кажа повече.. :1000 (19):

Всички много добре знаем какво сте правили вие, че фиклена чак и скрийн направи и постна тук, но го изтри после

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички много добре знаем какво сте правили вие, че фиклена чак и скрийн направи и постна тук, но го изтри после

 

Много .... парче си.

 

Скрийнът беше за "Да гори в любов", там нищо нередно нямаше. Дислайковете бяха за "Обратно в играта", 8 месеца по-рано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гласувах така:

 

1. Джена

2. Анелия

3. Цветелина Янева

 

Тези трите са ми единствените симпатични в достигналите до финалното допитване.

Аз дори не съм гласувал, но пък неведнъж съм подмятал, че моят Топ 5 е:

1.Емануела

2.Анелия

3.Галена

4.Преслава

5.Джулия

 

Като наскоро се разколебах за второто място на Анелия, така че като се разменят с Галка е Топ.

 

Честит бърз половин милион на секси Иви, много съм доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние пари за глупости няма да даваме. Нещата ги постигаме по друг начин. Вчера правих муски да не й върви в кариерата, днес е извън ТОП 3 в класацията за Идол 2018. Какво да кажа повече.. :1000 (19):

Направи ми муцки за пари.

Ако са успешни, ще платя по някое милионче на Галена и Марая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелето твърдеше, че дори в дългосрочен план нямала да ги направи... :3fdb8960598fa63e:

Ами двете с Глорче много бавно и тромаво ги правят попринцип, но този път Ивито разби. :3fdb8960598fa63e: Ужас, Глория вече категорично е на дъното при четирите големи. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами двете с Глорче много бавно и тромаво ги правят попринцип, но този път Ивито разби. :3fdb8960598fa63e: Ужас, Глория вече категорично е на дъното при четирите големи. :girl_cry2:
Още с "Твое копие" щеше да ги направи много бързо, ако не бяха неуредиците с клипа и временното му премахване малко след премиерата.

 

Иначе аз все още имам надежда, че Глория ще прогледне!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още с "Твое копие" щеше да ги направи много бързо, ако не бяха неуредиците с клипа и временното му премахване малко след премиерата.

 

Иначе аз все още имам надежда, че Глория ще прогледне!

Копието вече щеше да има поне 4-5 милиона ако не беше гафа. Това си е тотален успех като за име от старата генерация.

 

Аз вече не знам дали си струва да имам надежди за Глория, но кой знае... Никога не съм очаквал, че онази Глория от детството ми ще е в такова положение четвърт век по-късно. Да се събужда наистина.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копието вече щеше да има поне 4-5 милиона ако не беше гафа. Това си е тотален успех като за име от старата генерация.

 

Аз вече не знам дали си струва да имам надежди за Глория, но кой знае... Никога не съм очаквал, че онази Глория от детството ми ще е в такова положение четвърт век по-късно. Да се събужда наистина.

"Твое копие" е най-успешната на Ивана от "Остави ме" насам. Минаха бая годинки...

 

А Глория я обожавам - красива, елегантна, с този интересен и хубав глас (може би единствено на Деса гласа обожавам една идея повече), с осанка, ефектна... Защо е толкова ината, конска пац! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...