Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Меле, как ще коментираш, че Ванча вече мина тези 500,000, които твърдеше, че едва ще направи в дългосрочен план?

 

 

Явно и старците ползват Ютуб вече! :roll1: :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да-да, гледай сега да изяде хляба на Преслава и ще има "Ванесоо, майка ти шейба, пидалка долна, връщай се при Алисия, да та няма, маааа" :gun_bandana:

Ние не се чувстваме застрашени от дебютантите, за разлика от вас които плюете Джулия постоянно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

При това не просто песен, а голям и разпознаваем хит. Все едно Преслава след 4-5 години да направи кавър на "Да гори в любов" с Азис - със същата мелодия и леко променен текст.

 

Но пък й се получи на Деса. Кавърът стана по-популярен от оригинала.

 

Това ме подсеща и за "Ледена кралица" на Глория. Нали Азис изпя и нея. И май също стана по-популярна от оригинала. Аз лично я свързвам тая песен повече с Азис, отколкото с Глория. :1000 (29):

 

Преси да възроди "От добрите момичета". Страхотна. :Vishenka_05:

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е патент на Касъмовите, ако не е нейно истинско име.

 

Пее много яко, но ми е леко безлична.

 

Тази песен съм я чувал в Истанбул. Азис никога!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

мммм.. имам малък проблем :3fdb8960598fa63e:

 

Хахахаха точно щях да я постна с цитата " имам малък проблем с верността, явно от теб хванах това ммм" :1000 (29):

 

В лайв чат Лидия каза, че няма нищо с "Пайнер". Да не би песента й с Галин да я качат в канала на алфа мюзик?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаха точно щях да я постна с цитата " имам малък проблем с верността, явно от теб хванах това ммм" :1000 (29):

 

Да, ти си роден в съвпад със Сашо, Starboy и Blueberry, където имам две планети включително и тази на мисълта и интелекта. Жалко, че теб те мразя. :im-watching-you-smiley-emoticon

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ти си роден в съвпад със Сашо, Starboy и Blueberry, където имам две планети включително и тази на мисълта и интелекта. Жалко, че теб те мразя. :im-watching-you-smiley-emoticon

 

:1000 (29):

За вас двамата съм решила, че ще ви правя BFF. :whistling: Ще ви банвам, ако се плюете, за да се усмирите и да насочите злобата към мен и взаимно да се обикнете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За вас двамата съм решила, че ще ви правя BFF. :whistling: Ще ви банвам, ако се плюете, за да се усмирите и да насочите злобата към мен и взаимно да се обикнете.

 

Той никога не обижда. Винаги е много премерен, служи си с намеци. Мен ме банвай, когато сметнеш за нужно. Няма да се сърдя. :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не ми пука!

 

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Brian днес с този хит вдигнах квартала в 12 часа като станах. Извикаха полиция. Добре, че единият ми е приятел и се разминах с предупреждение :mf_surrender: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ти си роден в съвпад със Сашо, Starboy и Blueberry, където имам две планети включително и тази на мисълта и интелекта. Жалко, че теб те мразя. :im-watching-you-smiley-emoticon

 

:1000 (29):

Аз пък не мразя нищо и никой. Омразата състарява.

Но нямам проблем да витае около мен де - мрази. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен съм я чувал в Истанбул. Азис никога!

 

Е аз съм чувала Азис в Истанбул на 2 места, както и на други места в Турция. За моя изненада в един магазин за сувенири в Кушадасъ бяха пуснали Преслава даже. После се запознах с патрона, оказа се че е българин и си обясних нещата.

 

Аз пък не мразя нищо и никой. Омразата състарява.

Но нямам проблем да витае около мен де - мрази. :1000 (29):

 

Защо лъжеш? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...