Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо изтрихте линка към новия бълвоч на Преса? Фаст, ти ли си? Пълен потрес е тази песен, по-добре въобще да не я пуска. Какво точно ще рече "Мъжете кърти"?

Че е мъжемелачка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо изтрихте линка към новия бълвоч на Преса? Фаст, ти ли си? Пълен потрес е тази песен, по-добре въобще да не я пуска. Какво точно ще рече "Мъжете кърти"?

Ако наистина песенат е изтрита, това е недопустимо! За какво в крайна сметка е тоя форум, ако не за песни?

 

Нека всички свалили я да изпердашат теми!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо изтрихте линка към новия бълвоч на Преса? Фаст, ти ли си? Пълен потрес е тази песен, по-добре въобще да не я пуска. Какво точно ще рече "Мъжете кърти"?

 

Някой е изтрил линка от коментара ти :roll1:

Феновете на Прес убиват за нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой е изтрил линка от коментара ти :roll1:

Феновете на Прес убиват за нея!

Което е в разрез с принципите на форума, който тръгна като пиратски такъв и ежедневно в него изтичаха песни!

Но очевидно толкова е интересът къв творчеството преславово, след като никой не е свалил, коментирал и споделил песента отново! ЧЕСТИТ ПРОВАЛ, толбухинска бивша бухто, настоящ прилеп-отварачка на консерви!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което е в разрез с принципите на форума, който тръгна като пиратски такъв и ежедневно в него изтичаха песни!

Но очевидно толкова е интересът къв творчеството преславово, след като никой не е свалил, коментирал и споделил песента отново! ЧЕСТИТ ПРОВАЛ, толбухинска бивша бухто, настоящ прилеп-отварачка на консерви!

Виж ги, че се занасят. Нищо не е качвано. Злобеят предварително.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж ги, че се занасят. Нищо не е качвано. Злобеят предварително.

 

Хаххха..ще ме накарате да я пусна във всички теми. Обещах на Фаст да не го правя, но не ми лазете по нервите.

 

Песента е потресаваща. Бие на кючек, но от мазните и гадните. Напомня ми малко на "Първа шпага". Текстът е особено "оригинален" - мъжете кърти, жените мъртви, мъжете хахо, жените тихо....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко че изтече. Не можете да си държите устата затворена няколко часа. :feminist_en:

И тези от Пайнер са наистина зле. За пореден път се убеждавам. Защо са я заредили в онлайн магазините за днес, а не за утре например?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко че изтече. Не можете да си държите устата затворена няколко часа. :feminist_en:

И тези от Пайнер са наистина зле.

 

Със или бе изтичане тази песен ще е провал. Не мога да повярвам, че се е навила да я изпее и пусне с клип. Преса си плюе на що годе приличното творчество с подобни повърни. Клипът сигурно ще е нещо като "Аматьорка".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ще има краткотраен успех със сигурност, няма да остане незабелязана, но няма да е хит от ранга на "Да гори в любов".

Като цяло е стъпка надолу за нея. Припевът е зарибяващ, силен и има избухващ момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симеонова,тръпнем ли за утре? :Vishenka_05:

Ти какво празнуваш днес?Свети Валентин или Трифон Зарезан? :Vishenka_05:

Сега чух песента на Преси.Частта с "Ами ти изтрезняваш ли?" много зарибява :Vishenka_05:

Определено ще се слуша довечера,минимум 30 пъти :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти какво празнуваш днес?Свети Валентин или Трифон Зарезан? :Vishenka_05:

Сега чух песента на Преси.Частта с "Ами ти изтрезняваш ли?" много зарибява :Vishenka_05:

Определено ще се слуша довечера,минимум 30 пъти :3fdb8960598fa63e:

"Свети Валентин" естествено. :Vishenka_05:

Пропусна едната нула,отсега ми мирише на рекорд. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е добра идея да пускат няколко часа предварително песните в онлайн платформите за стрийминг. Така ще ги популяризират, пък хората ще си пуснат впоследствие да видят и клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Преслава само на мен ли на моменти ми бие на "Дай да вдигнем много шум"?

 

Припевът всъщност е много сходен на "Да ти го дам ли" - една от най-тъпите песни на Галена евър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...