Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Употребена" няколко години даже беше без аудио,но това не й попречи на гледанията.Пормо версията на "Бягай" от самото начало е с ограничение,но това не й попречи за няколко месеца да прави по много гледания.

 

Боже Господи! Пич, ти сам градиш тези, които после самият ти подкопаваш. Значи Андреа държи рекорда за най-гледана попфолк песен от жена, обаче години наред въпросното музикално произведение е било без звук! :1000 (29): :1000 (29): Страшен хит, страшни гледания! Какво точно са й слушали на тази песен хората? :1000 (23):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки, който през 2009, е бил над 12, знае, че тази песен не беше хит. Беше интересна, защото Николета тогава беше супер актуална, Андреа също, а това двете да се целуват беше скандално. Но песента мина и замина. На мен много ми харесва и точно заради това знам, че много малко хора я харесваха.

А многото гледания са и защото тогава почти нищо не се качваше в YouTube, vbox все още беше популярен. Българите в чужбина обаче нямат достъп до него и предполагам, че като напишеш "bulgarian chalga" или "bulgarian music" е била сред първите, които излизат.

Не са купени, но и песента не е била хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки, който през 2009, е бил над 12, знае, че тази песен не беше хит. Беше интересна, защото Николета тогава беше супер актуална, Андреа също, а това двете да се целуват беше скандално. Но песента мина и замина. На мен много ми харесва и точно заради това знам, че много малко хора я харесваха.

А многото гледания са и защото тогава почти нищо не се качваше в YouTube, vbox все още беше популярен. Българите в чужбина обаче нямат достъп до него и предполагам, че като напишеш "bulgarian chalga" или "bulgarian music" е била сред първите, които излизат.

Не са купени, но и песента не е била хит.

 

Според моите наблюдения беше хит, немалък при това, но в никакъв случай сред 5-те най-големи на 2009. Двете най-големи истерии на годината бяха "За да те забравя" (Калайджиев) и "Влез" (Цв. Янева). Неклипираната "Зле разпределени" предизвика един своебразен файтун в ранното лято. Есента чак мои приятели, неслушащи чалга, пък въздишаха по "Феномен". В края на годината мегахит беше и "Не ми пречи".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже Господи! Пич, ти сам градиш тези, които после самият ти подкопаваш. Значи Андреа държи рекорда за най-гледана попфолк песен от жена, обаче години наред въпросното музикално произведение е било без звук! :1000 (29): :1000 (29): Страшен хит, страшни гледания! Какво точно са й слушали на тази песен хората? :1000 (23):

Продължаваш да ми извърташ думите.Къде казах,че Употребена е била хит? Хотът на Андреа за 2009 беше "Дай ми всичко".Иначе не приемаш възможността,че много хора са си я пуснали,защото са любопитни защо това парче има толкова гледания.Казах ти,по-добре си хаби енергията в това да мислиш нови рекорди за Галена,отколкото да омаложаваш успехите на Андреа и на челна стойка да застенете ти и Галена не можете да ги минете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължаваш да ми извърташ думите.Къде казах,че Употребена е била хит? Обаче не приемаш възможността,че много хора са си я пуснали,защото са любопитни защо това парче има толкова гледания.Казах ти,по-добре си хаби енергията в това да мислиш нови рекорди за Галена,отколкото да омаложаваш успехите на Андреа и на челна стойка да застенете ти и Галена не можете да ги минете.

 

Какъв успех е това да се тупаш в гърдите за рекорд на песен, която няколко години дори е нямала звук? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв успех е това да се тупаш в гърдите за рекорд на песен, която няколко години дори е нямала звук? :roll1:

Има ли почти 42 милиона? Има.Прави ли повече гледания от песни на Галена на 1-2 години?? Прави.Знаеш какво да правиш,не ме карай да се преповтарям.С или без аудио,с или без лесби целувки фактите са си факти

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според моите наблюдения беше хит, немалък при това, но в никакъв случай сред 5-те най-големи на 2009. Двете най-големи истерии на годината бяха "За да те забравя" (Калайджиев) и "Влез" (Цв. Янева). Неклипираната "Зле разпределени" предизвика един своебразен файтун в ранното лято. Есента чак мои приятели, неслушащи чалга, пък въздишаха по "Феномен". В края на годината мегахит беше и "Не ми пречи".

Да, така казано, да. Но визирах, че имаше песни като "Тупалка", "За да те забравя", "Влез", "Нищо не знаеш", "Имаме ли връзка", "Късам ти нервите", "Луд ме правиш", които бяха безапелационни хитове. "Излъжи ме" беше по-стабилен хит от Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли почти 42 милиона? Има.Прави ли повече гледания от песни на Галена на 1-2 години?? Прави.Знаеш какво да правиш,не ме карай да се преповтарям.С или без аудио,с или без лесби целувки фактите са си факти

 

Даваш вид на по-умен, когато мълчиш. :derisive:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така казано, да. Но визирах, че имаше песни като "Тупалка", "За да те забравя", "Влез", "Нищо не знаеш", "Имаме ли връзка", "Късам ти нервите", "Луд ме правиш", които бяха безапелационни хитове. "Излъжи ме" беше по-стабилен хит от Андреа.

 

Оо, и "Тупалка", да, как можах да я забравя. :3fdb8960598fa63e:

 

Алисии, Емануели и те мачкаха.

 

Това обаче няма значение към днешна дата - рекордът в чалгата се държи от парчето на mute.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, и "Тупакла", да, как можах да я забравя. :3fdb8960598fa63e:

 

Алисии, Емнауели и те мачкаха.

 

Това обаче няма значение към днешна дата - рекодът в чалгата си държи от парчето на mute.

Няма лошо, но го броим като видеорекорд, не музикален. Както е в световен мащаб, примерно "Chantaje" е най-гледаният клип от 2016, обаче най-големите хитове бяха при The Weeknd, Бийбър, Дрейк, Адел, The Chainsmokers...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, и "Тупакла", да, как можах да я забравя. :3fdb8960598fa63e:

 

Алисии, Емануели и те мачкаха.

 

Това обаче няма значение към днешна дата - рекодът в чалгата си държи от парчето на mute.

 

Интересно. Рекорда в чалгата се държи от парчето без звук от певицата незнаеща от кой край да пее на микрофона.

 

Може да закриваме форума, чалгата и държавата мисля, точно в този ред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно. Рекорда в чалгата се държи от парчето без звук от певицата незнаеща от кой край да пее на микрофона.

Може да закриваме форума, чалгата и държавата мисля, точно в този ред.

 

:roll1: :roll1:

 

Която веднъж на изпя цяла песен на живо на голям концерт. Не знам изобщо дали в световен мащаб има такъв куриоз в музикално отношение. Рекордьорката без звук и глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Която веднъж на изпя цяла песен на живо на голям концерт. Не знам изобщо дали в световен мащаб има такъв куриоз в музикално отношение. Рекордьорката без звук и глас.

Мили Ванили? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето отношение към Андрето е крайно негативно, заради липсата на вокал, но не мога да си изкривя душата и да кажа, че имаше период, в който властваше в клубовете и над Преслава, Галена, Азис и Паришева, примерно (която тогава също доста вървеше). Помня, че нямаше нейна песен, дори неклипирана, която да не се завърти. "Предложи ми" даже съм чувала, "Искам теб", "Моята порода", "Променям те", "Мен си търсил", "Върху мен", "Не ги прави тия работи", "Най-велик", "Късай етикета" - никакви песни към днешна дата, но тогава гърмяха. Да, просто не останаха във времето, както и "Употребена".

 

 

 

 

Може би единствената певица, която тогава звучеше с по 5-6 песни минимум на вечер, по едно време тя така бълваше, че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнал фен на Галена да ми говори кой нямал глас.Кой да очаква,че 42 милиона са толкова пагубни за психиката на феновете на Галена a.k.a вечната втора. :whistling:

 

 

Ти подскачаш като ощипан с алергичен шок при всеки успех на Галена, така че не знам чия психика има нужда от леко подпомагане. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето отношение към Андрето е крайно негативно, заради липсата на вокал, но не мога да си изкривя душата и да кажа, че имаше период, в който властваше в клубовете и над Преслава, Галена, Азис и Паришева, примерно (която тогава също доста вървеше). Помня, че нямаше нейна песен, дори неклипирана, която да не се завърти. "Предложи ми" даже съм чувала, "Искам теб", "Моята порода", "Променям те", "Мен си търсил", "Върху мен", "Не ги прави тия работи", "Най-велик", "Късай етикета" - никакви песни към днешна дата, но тогава гърмяха. Да, просто не останаха във времето, както и "Употребена".

 

 

 

 

Може би единствената певица, която тогава звучеше с по 5-6 песни минимум на вечер, по едно време тя така бълваше, че...

Последните 3 останаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти подскачаш като ощипан с алергичен шок при всеки успех на Галена, така че не знам чия психика има нужда от леко подпомагане. :3fdb8960598fa63e:

Честно ли? Дори защитавах Галена за успеха на "Сърце".Когато има за какво я хваля,а когато са измислици няма как да си мълча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно ли? Дори защитавах Галена за успеха на "Сърце".Когато има за какво я хваля,а когато са измислици няма как да си мълча.

 

Кое му е измислицата на това, че има 7 песни в ТОП 100? Кой е имал повече песни от това? Кое е измислицата, питам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните 3 останаха.
Със сигурност не са останали - вече никъде не ги пускат, но в онзи период Андреа със сигурност беше над Преслава и Галена в клубовете. Че тя сигурно е забравила за съществуването на "Любовник" и "Лъжа го с тебе", а на тях каква истерия беше. "Предай се" с Борис Солтарийски и тя се харесваше. Нали, не коментираме "Дай ми всичко", "Само мой" и "Излъжи ме" - тотални хитове бяха, както и "С теб да бъдем пак". Но и те някак минаха и заминаха. Не си ги отгледа тя, все бързаше да избълва ново и ново. Докато Галя и Преса си съхраниха няколко парчета за пенсионен фонд.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...