Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Оф,вече ми е досадно да споря цял ден за едно и също.Добре,Андреа е дебела,залязла,самотна жена,която никъде не се пуска.Дори Мира има по-големи хитове от нея.
Реагираш като малко дете, наистина много голямо фенче, което едва ли не изпитва лично страдание от неуспехите на любимата певица.

Все едно аз да бях тръгнала да споря, че в "Уличник", примерно, Ивана не изглежда ужасно, или че "Душ или направо" не е зверски тъпа песен и гаф в нейния репертоар и да си бях повтаряла колко си е добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реагираш като малко дете, наистина много голямо фенче, което едва ли не изпитва лично страдание от неуспехите на любимата певица.

Все едно аз да бях тръгнала да споря, че в "Уличник", примерно, Ивана не изглежда ужасно, или че "Душ или направо" не е зверски тъпа песен и гаф в нейния репертоар и да си бях повтаряла колко си е добре.

Честити 30млн на този скандален балкански хит!

Лятото бяха 28. :3fdb8960598fa63e:

2млн. за 6 месеца, на песен от 2010, коя друга може да се похвали? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето съм го признала обаче. В 8:00 и нещо сутринта си легна след участие в София и в 16:00 и нещо е буден, как се наспа, не знам. И в момента е онлайн.

 

А аз още съм изморена след снощи 2-ра смяна и днес 1-ва, а утре целодневна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реагираш като малко дете, наистина много голямо фенче, което едва ли не изпитва лично страдание от неуспехите на любимата певица.

Все едно аз да бях тръгнала да споря, че в "Уличник", примерно, Ивана не изглежда ужасно, или че "Душ или направо" не е зверски тъпа песен и гаф в нейния репертоар и да си бях повтаряла колко си е добре.

Не,просто ми омръзна цял ден да споря с хора,които ни приемат,ни предават.Не смятам да си хабя повече от енергията за глупости. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бруталните тракове на Андри са "С теб да бъдем пак", "Неблагодарен" и "Дай ми всичко" - яко гърмеха на времето!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя клип също има 5млн, а няма целувка и е качен 3 години след появата на проекта. Тая песен съм я чувал в Гърция, без базик.

 

А това са й вечните хитове.

Всичките тези правят по милион-милион и нещо на година,но иначе са тотално забравени според Рамания. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не,просто ми омръзна цял ден да споря с хора,които ни приемат,ни предават.Не смятам да си хабя повече от енергията за глупости. :1000 (29):
Ами не смятам, че "ни приемам, ни предавам". Може би просто трябва да си по-критичен към нея.

 

 

Бруталните тракове на Андри са "С теб да бъдем пак", "Неблагодарен" и "Дай ми всичко" - яко гърмеха на времето!
Навремето - така беше. Но то навремето всичко нейно гърмеше. Нещо с "Искам, искам" и "Лош герой" започнах да надушвам, че при нея предстои погром. И не закъсня.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не смятам, че "ни приемам, ни предавам". Може би просто трябва да си по-критичен към нея.

Достатъчно критичен съм.Сега съм на 98% сигурен,че ако пусне песента от Оцко ще е провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достатъчно критичен съм.Сега съм на 98% сигурен,че ако пусне песента от Оцко ще е провал.
Това не е критичност, а просто прогноза.

Например, критичността ми по отношение на Ивана /въпреки моето обожание/ е в албума, колкото да отбие номера (8 песни), глупостта да ознаменува 20 години на сцена само в някакъв си пловдивски клуб, ненужно дългата пауза между "Твое копие" и "Едно обичам те". Това само напоследък. Да не говорим на какво съм я правила за други тъпотии през годините. И колко пъти съм питала Венци как е възможно все да я защитава, все да я оправдава, все да харесва всичко и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А щом се чудите за рекордите на дебелото Анди, сега ще ви изредя на прима виста.

- Най-гледаният бг клип на жена като цяло - Употребена - 47млн.

- Втория най-гледан поп фолк клип - Хайде, опа - 30млн

- Първия български изпълнител във Cat Music, Roton Music и IDJ

- Първата бг звезда имала честа да има песен със световна звезда - Шаги

- Първата и единствена българска певица със поп песен, която има 17млн.

- Единствената изпълнителка, която има над 10млн. на песните си от 2008,2009 и 2010.

- Най-слушаната чалга певица в Spotify и в момента.

- Единствената поп фолк певица с личен канал в Ютуб, който има 140К абоната.

- Не е рекорд, но след Прес и Галс е следващата най-следвана изпълнителка във Инстаграм и Фейсбук.

- Директно може да се нареди в топ 3 по най-добрите клипове в чалгата евър, дори в момента да не е активна.

- Единствената българска изпълнителка с толкова много отличия на вън.

 

Това се сетих за около 10тина минути. Не ми се мъдри повече, който иска ще схване и от това. Андреа е в топ 10 на чалгата евър, без значение че в момента не е там.

 

Поздравете се с този хит, който стартира ерата на една истинска кралица! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Неблагодарен" няма омръзване. За мен е най-големият хит на Андреа. В нета има страшно много клипчета, на хора от цял свят, които танцуват на нея.

 

Последните й три англоезични проекта ( vitamin, heart beating hard, miss california) са топ. Много ми харесват и си ги слушам от време на време.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е критичност.

Например, критичността ми по отношение на Ивана /въпреки моето обожание/ е в албума, колкото да отбие номера (8 песни), глупостта да ознаменува 20 години на сцена само в някакъв си пловдивски клуб, ненужно дългата пауза между "Твое копие" и "Едно обичам те". Това само напоследък. Да не говорим на какво съм я правила за други тъпотии през годините. И колко пъти съм питала Венци как е възможно все да я защитава, все да я оправдава, все да харесва всичко и т.н.

Е,аз какво да направя? Да отида до Тайланд и да я удавя някъде ли? :1000 (29): Сигурно и самата тя знае,че Оцко не върви вече,но просто не й се занимава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,аз какво да направя? Да отида до Тайланд и да я удавя някъде ли? :1000 (29): Сигурно и самата тя знае,че Оцко не върви вече,но просто не й се занимава

"Мило мое" на Максим е Оцкова май, а се радва на интерес и успех в клубовете. Но Андреа не може да изпее песен с толкова емоция и глас, за да се получи подобен ефект поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мило мое" на Максим е Оцкова май, а се радва на интерес и успех в клубовете. Но Андреа не може да изпее песен с толкова емоция и глас, за да се получи подобен ефект поне.

Да,Оцкова е,но за изминалата година Оцко има само 1 хит,по-миналата бяха 2 "Пате" на Фики и още някоя,но я забравих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,Оцкова е,но за изминалата година Оцко има само 1 хит,по-миналата бяха 2 "Пате" на Фики и още някоя,но я забравих.
И все пак, не е невъзможно. Разбира се, много е важен и текстът, защото "Кво те бърка", примерно, с нещо по-читаво като думи можеше и да не е чак такъв провал. Да дерзае Андрюш, аз ще се радвам на нейно ударно завръщане и натриване на носа на монголидния Кубрат Пульото! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Неблагодарен" няма омръзване. За мен е най-големият хит на Андреа. В нета има страшно много клипчета, на хора от цял свят, които танцуват на нея.

 

Последните й три англоезични проекта ( vitamin, heart beating hard, miss california) са топ. Много ми харесват и си ги слушам от време на време.

Слушай Калифорнията в тази версия. Много по-яка е. :3fdb8960598fa63e:

 

Може да го включа в рекордите, като най-гледан ремикс на песен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, не е невъзможно. Разбира се, много е важен и текстът, защото "Кво те бърка", примерно, с нещо по-читаво като думи можеше и да не е чак такъв провал. Да дерзае Андрюш, аз ще се радвам на нейно ударно завръщане и натриване на носа на монголидния Кубрат Пульото! :feminist_en:

Хайде дано,че разни смядовски селянки много си повярваха. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...