Jump to content



Online: Денис Теофиков - Мило мое


Препоръчани коментари

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много голямо бъдеще има това момче. Най-сетне се появи ново име, което предизвиква интерес, млад е, т.е. може да завладее и тийн аудиторията съвсем спокойно. Има много добър глас.

Песента е онези поп-фолк песни, които спокойно стават тотални хитове. Пожелавам му много големи успехи и знам, че ще има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра музика. Текста не е точно моя и не ме грабва чак толкова, но песента в краен вариант е приятно да си я слушаш.

 

А това, че Ванеса участва в клипа, значи ли, че е следващото име в "каталога" на Пашев?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто страхотен, със заряда от "Грешка беше", продължението в "Оп-оп" и кулминацията на концерта, с тази песен вече прави заявка за наистина голяма звезда и сензация. Смислено парче, добро видео, всичко е напаснато да отговаря на това, което носи, чудесно изпълнение. Нямам никакви зебелжки, браво!

 

П.П. Любимата Ванеса дано е подписала с Пайнер, тя също има голямо бъдеще и не бива да чака повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер якия проект! Най-накрая новата сензация да внесе качество в жанра и със самостоятелна песен. Звучи ми като някоя от хубавите в ретро чалгата. И клипът е добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът не ме кефи, но истината е, че в сравнение с останалите мъже в Пайнер това е най-доброто. Галин и Фики да се махат, че не могат да се мерят с тоя симпатяга. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредния турчин-връзкар, на който майка му е науспяла чалгаджийка, а баща му е в оркестъра на Азис. :3fdb8960598fa63e:

Тоест отрочето на Венера и Атешкан от Веселина Бенд?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам момчето, радвам се че не се отнесе по актуалната вълна с рапирането и заложи на горе-долу музикантски проект. Мисля, че това е най-харизматичната нова чалга звезда от поне 10 години насам и много се надявам да не залитне в грешна посока и да пропилее големите възможности, които има пред себе си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен,страхотно изпълнение. Момчето има реален шанс да бъде една от големите звезди на жанра.

Участието на Ванеса във видеото означава, че е подписала с Пайнер, нека си стартира отново кариерата и да почва да мачка колежките с големи претенции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен песента и видеото са ми голямо клише. Има глас и харизма момчето, но това не е моята песен.

 

Можеше в клипа да включат някое младо момиче. Ванеса все пак е с 10 год. по-голяма. Всички каки сега ще гледат да се отъркат в свежия му имидж. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз харесвам страшно много Ванеса! Дано наистина вече да бъде в Пайнер, защото го заслужава! Има уникално добри песни, прекрасна визия, приятен глас и е прекалено скромна, но има голямо бъдеще! Това е най-впечатляващото нещо за мен в клипът, а именно нейното участие и добрата актьорска роля във видеото. Поздравления! Трябва да отбележа колко са ми любими "До стената", "Тест за самота", "Сам си го направи" и "Мога да си позволя". Надявам се ако е подписала, да има право да ги излъчват, защото са уникални.

Колкото до Теофиков, не ми харесва, но този проект му е доста приличен и хубав като видео, ненатрапчив като песен, нещо слушаемо и некомерсиално, тип дуета с Янева. Дано продължи така, защото няма смисъл от еднотипни неща.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест отрочето на Венера и Атешкан от Веселина Бенд?

Същият.

Песента не ми е топ, но е доста добре като за начало. Предизвиква голяма истерия това момче и има защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...