Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Между другото Стелче,нали беше забранено говоренето на женски род на мъже както и на среден.Защо си затваряш очите? :3fdb8960598fa63e:

 

Защото не разбирам какво е женски и среден род, нали не съм от умните, както казваш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Този е таксиджия и ни взе 30 лева на мен и Филип и още едно момче, защото някой в колата каза,че ще има много мангали на концерта :roll1:

 

:roll1: :roll1:

 

Хит няма да види никога - ако ще и 300 лв да ни вземе! :dizzy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Този е таксиджия и ни взе 30 лева на мен и Филип и още едно момче, защото някой в колата каза,че ще има много мангали на концерта :roll1:

Това даже закъсня да го кажеш тук! Откакто го разбрахте все чаках коментара ти. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това даже закъсня да го кажеш тук! Откакто го разбрахте все чаках коментара ти. :3fdb8960598fa63e:

Лисано, догодина идваш ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Кой ще ходи на Миле и Галя в петъка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лисано, догодина идваш ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Кой ще ходи на Миле и Галя в петъка?

Даже няма да чакаме догодина :girl_witch:

 

Я отивай там да снимаш дуета и го качвай в канала ти, белким има гледанията на Шушана. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам питане към уважаемата модераторка. Преди известно време ми сложи незаслужен бан и след като казах на Фаст, а след това и на нея, че ако не се поправи аз и още 3-5 потребители ще пишем на Момо докато не вземе мерки, след което тя напълни гащите от страх, че ще и бъдат свалени правата, тя ми махна бана и каза АЗ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ВЛИЗАМ ВЪВ ФОРУМА. Та въпроса ми е :До кога ще ни тровиш с присъствието си Стелкв?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@PRESLAVA

 

Ако купиш гледания на още една своя песен, ще направя попфолк блог, ще вложа цялата си енергия да го популяризирам и ще те направя на създарма, скочубра долна!

Ахаххахаххахахаххахахахах😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Все едно някой ще чете глупостите ти и в някъв блог, достатъчно ни е че сме принудени и тук да те четем.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахаххахаххахахаххахахахах😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Все едно някой ще чете глупостите ти и в някъв блог, достатъчно ни е че сме принудени и тук да те четем.

Не и през следващите 2,3 дни :3fdb8960598fa63e:

 

Марчелис пак започна да трупа гледания, тази песен ще си остане във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле, извинявай, че ще се намеся, ама ти като нареждаш Глория - трябва ли да приемем, че вече не си ѝ фен? Или щото знаем, че си, твоето не се брои и е позволено, пък другите нямат право да си сменят мнението? За какво е цялата ви офанзива за Галена? Да не би да е пуснала рапсодия тая година? Кой е самостоятелният ѝ хит тази година? И да не забравяме, че наградите пропаднаха колкото заради Преслава тогава, толкова и заради нея. Щото ако Галена беше тая, която да е над нещата, за което претендира, щеше да мине без демонстрации и отсъствия. Не стига, че ѝ дадоха повечето награди тогава - ами и за Певица искаше. Хубаво, де, нейна си беше, ама като гледам не върна тая за Концертното присъствие, нали, а тя си беше за Глория, добре знаем защо.

 

Това също са несправедливости, ама щом е за Галена, е простено. Преса сме я правили на нищо, че е алчна, ехидна и не знам си още каква, но Галена не мисли, че е по-различна. Щом дори допуснаха да се изпокарат заради е такива неща... е ясно до къде им стига акълът. Поне да правеха сериозни песни, за които да има смисъл цялата тая одисея тук.

Сигурно за 20-ти път ще го кажа - уважавам теб и Кондомчо, но малко ми писна от Галена. Правите така, както прави Фокси с Камелия.

Като ѝ спрат кранчето на Галена, нали знаеш какво става... Няма да е зле с Янева малко да си траят, щото животът е колело. Не харесвам парадиране с финанси и надцакване. Това показва колко много са нямали в детството явно. Съсипаха жанра тия, дори Андреа не го съсипа така. И тя инвестираше, даже преди Галена, ама не така парвенюшката.

И според мен тези двете го съсипаха. Гслена не прави нищо заради феновете си. Всичко е от комплекси. Иска да си го мери с Преслава и всеки път по награди и концерти се прибира насрана. Видяхме я на 4ти просеща бис и неотразена дори от платената публика на дпс и нейната доведена агитка.

 

Феновете на Галена да се спрат малко. Не ми е приятно да се обиждат други потребители и да не се взима коректно отношение от модератор, когато трябва. Този форум не е ваш. Ние можем да си пишем по цели седмици срещу Галена. Слабост е да изпадаш в нервни кризи и да псуваш по потребителите.

 

Освен това ми е смешно как преди 4ти се надъхвахте, че Галена щяла да мачка на концерта и за закрива, а с3га коментирате как се представила по добре, от колкото сте очаквали. Очаквахте дс мачка, а тя дори след Шефката не успя да изпроси бис. Малко жалка изглежда. Сега коментирате Анелия как просила бис, ама Цура и Галоша бяха същите. Да не вадяжпостовете ви преди концерта. Поне лато сте насрани, млъкнете от себеуважение, ако не от друго.

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Zoopark Serbian version :3fdb8960598fa63e:

в

"Јер мало ми фали хаос да направим" - само тая част ми харесва. Не очаквах нищо повече от нея.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Секината версия повече ми харесва.

Стана ми много скучна тая песен, а Сека дано да се върне към стария си турбо стил иначе нищо от кариерата и

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахаххахаххахахаххахахахах😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Все едно някой ще чете глупостите ти и в някъв блог, достатъчно ни е че сме принудени и тук да те четем.

 

Неговите коментари поне са най-интересните във форума, а ти може само да си мечтаеш да пишеш такива "глупости", нали се сещаш. :1000 (20):

И според мен тези двете го съсипаха. Гслена не прави нищо заради феновете си. Всичко е от комплекси. Иска да си го мери с Преслава и всеки път по награди и концерти се прибира насрана. Видяхме я на 4ти просеща бис и неотразена дори от платената публика на дпс и нейната доведена агитка.

 

Феновете на Галена да се спрат малко. Не ми е приятно да се обиждат други потребители и да не се взима коректно отношение от модератор, когато трябва. Този форум не е ваш. Ние можем да си пишем по цели седмици срещу Галена. Слабост е да изпадаш в нервни кризи и да псуваш по потребителите.

 

Освен това ми е смешно как преди 4ти се надъхвахте, че Галена щяла да мачка на концерта и за закрива, а с3га коментирате как се представила по добре, от колкото сте очаквали. Очаквахте дс мачка, а тя дори след Шефката не успя да изпроси бис. Малко жалка изглежда. Сега коментирате Анелия как просила бис, ама Цура и Галоша бяха същите. Да не вадяжпостовете ви преди концерта. Поне лато сте насрани, млъкнете от себеуважение, ако не от друго.

 

Е ти все едно не си го правил никога. Освен това в коментара му не беше цитирано име, това че някой се е припознал е друга тема. Нали Фаст взе отношение, каква е драмата?

 

Коментара ми беше за "Дай ми любов", че приема беше по-добър от това, което очаквах, а не за цялостното представяне на Галена. Тя наистина трябваше да закрива, но както стана ясно е отказала. Приема на концерта си беше добре, казаха го всички присъствали в залата. Ти също си бил там, нали? Не се чувствам насрана за да си мълча. Ако имаше причина щях да го направя. Нещата, които не са ми допаднали в представянето й, аз гги казах, не съм спестила нищо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...