Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Колко време остава до края на този махленски цирк ВИП-а? Ако е седмица до 10 дни и е щяла да спечели, Мани наистина затвърждава реномето си на изявена малоумница.

 

Мисля, че свършва следващия петък. При положение, че е сигурен победител и тя много добре го знае, защото през вечер е навън, има само една логика. Брадърът не е развързал достатъчно кесията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Колко време остава до края на този махленски цирк ВИП-а? Ако е седмица до 10 дни и е щяла да спечели, Мани наистина затвърждава реномето си на изявена малоумница.

По-ско,о е в.яз.ал за да си покаже гаджето и да нат,ият носа на бившата му

Па,ите си ги е взе.а до,и и да не е победите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-доброто от Чукурка е преди Пайнер!

 

Този текст могат да го разберат само жените, а аз мога и да ревна, ако седна по-сериозно да я слушам:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга звезда никога не е била такъв масов фаворит какъвто беше Емануела. Потресен съм!

Единствените чалга победители мъж и жена също бяха масови фаворити. :3fdb8960598fa63e:

 

Това не е Рени еклера, че да има нужда от допълнителен ПР, за да получи популярност даден проект. И без реклами, си остава в ТОП 3 за годината и с най-големите хитове.

Не Топ 3, ами даже номер 1. Не знам дали тази година Пайнер й помогнаха да си изгради стратегия или тя самата е хитра, но е факт, че си е по-заслужила от всякога. До средата на годината- три тотални комерс хита (един от които Пайнерския хит на лятото), сега пусна още един комерс с хитов потенциал, а за да не може да я пипне някой че е бездарна певица без стойностни песни представи и сравнително успешна балада, в която пее страхотно и с чувство. И за да се затвърди лидерството й стана тотален фаворит във Випа и излезе с позитивен имидж от него. Каквото и да си говорим, друга толкова успешна тази година няма- факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е Рени еклера, че да има нужда от допълнителен ПР, за да получи популярност даден проект. И без реклами, си остава в ТОП 3 за годината и с най-големите хитове.

Пиперка, Рени пусна песен 8 месеца след участието си там. Нямаше и прясна песен на влизане. Имай в предвид и това, че Емануела смята за нужно да участва там в пика на кариерата си, а Рени го прави в обратното положение. Не е имала нужда в пика си от такива сеири. А Емануела явно не е сигурна, че ще може да предизвика бум без тази реклама.

За да не може да я пипне някой че е бездарна певица без стойностни песни представи и сравнително успешна балада, в която пее страхотно и с чувство.

И смяташ ли, че с една балада може да промени факта, че има прещипано гласче? Тя не може да я изпее на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиперка, Рени пусна песен 8 месеца след участието си там. Нямаше и прясна песен на влизане. Имай в предвид и това, че Емануела смята за нужно да участва там в пика на кариерата си, а Рени го прави в обратното положение. Не е имала нужда в пика си от такива сеири. А Емануела явно не е сигурна, че ще може да предизвика бум без тази реклама.
Ама ти още ли не можеш да превъзмогнеш Брадъра от 2016 година? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не Топ 3, ами даже номер 1. Не знам дали тази година Пайнер й помогнаха да си изгради стратегия или тя самата е хитра, но е факт, че си е по-заслужила от всякога. До средата на годината- три тотални комерс хита (един от които Пайнерския хит на лятото), сега пусна още един комерс с хитов потенциал, а за да не може да я пипне някой че е бездарна певица без стойностни песни представи и сравнително успешна балада, в която пее страхотно и с чувство. И за да се затвърди лидерството й стана тотален фаворит във Випа и излезе с позитивен имидж от него. Каквото и да си говорим, друга толкова успешна тази година няма- факт.

 

За първи път съм съгласен с теб. И това ли трябваше да преживея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга звезда никога не е била такъв масов фаворит какъвто беше Емануела. Потресен съм!

Да, Константин и Десислава спечелиха, но никоя чалга звезда не е била фаворит :1000 (29): :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не Топ 3, ами даже номер 1. Не знам дали тази година Пайнер й помогнаха да си изгради стратегия или тя самата е хитра, но е факт, че си е по-заслужила от всякога. До средата на годината- три тотални комерс хита (един от които Пайнерския хит на лятото), сега пусна още един комерс с хитов потенциал, а за да не може да я пипне някой че е бездарна певица без стойностни песни представи и сравнително успешна балада, в която пее страхотно и с чувство. И за да се затвърди лидерството й стана тотален фаворит във Випа и излезе с позитивен имидж от него. Каквото и да си говорим, друга толкова успешна тази година няма- факт.

 

Ма тя не е толкова бездарна простачката, добре пее, просто изобщо не го прави често наживо. Иначе можеше да е още по-успешна. Колкото има нюх за хитове, толкова е и проста в други отношения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиперка, Рени пусна песен 8 месеца след участието си там. Нямаше и прясна песен на влизане. Имай в предвид и това, че Емануела смята за нужно да участва там в пика на кариерата си, а Рени го прави в обратното положение. Не е имала нужда в пика си от такива сеири. А Емануела явно не е сигурна, че ще може да предизвика бум без тази реклама.

 

Срам ме е от себе си, че дори в момента пиша за Рени, така че, спирам и продължавай сам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

… пада тихо в моя дом, в двете ми ръце

и изгубва се във тишината…

Тя е онзи болен стон, тя е без сърце…

Тя е в мен и тя е самотата.

Чуваш ли я как шепти? Чуваш ли плачът

щом се върна чужда във дома ни?

Чуваш ли сподавен вик, който всеки път

глъхне в опетнените ми длани?

 

И зная, че лъжата малка смърт е

щом на прага нежно ме прегърнеш,

невидял танцувалите пръсти върху косите ми…

Зная, че измамно побелели

щяха да са чуждите постели,

във които не мъжете търся – а себе си.

 

И танцува онзи страх в двете ми очи,

че с ръце по теб бродирам рани.

Тя е там при всеки грях – в устните кърви,

тя е в мен и тя е съвестта ми.

Можеш ли да ми простиш цялата вина,

че заспиваш в блудните ми скути?

И дали изобщо спиш без да си разбрал,

че съм тук… а вътрешно съм мъртва…

 

Разкошен текст на Чукурка. Вие изневерявали ли сте и после как сте със съвестта? За една приятелка питам... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля така. Просто си афектиран, че днес ти скочи малко от никъде. След това ти му отговори остро и сега витае енергейшън негативейшън между вас. Ще мине.

 

Той беше прав за някои от нещата, които каза btw, просто ги каза малко грубо. И аз съм те бъзвал за някои от тях. :3fdb8960598fa63e:

Ти можеш да ми казваш много неща, защото ме познаваш, но този няма право и името да ми произнася.

 

Кели, това не беше ли същия Ванчо, който постваше снимки, на които беше гримиран в един форум?

Ха, ти да видиш! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти можеш да ми казваш много неща, защото ме познаваш, но този няма право и името да ми произнася.
И аз не те познавам, но сладкото обръщение Джудженка ти заспа направо! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиперка, Рени пусна песен 8 месеца след участието си там. Нямаше и прясна песен на влизане. Имай в предвид и това, че Емануела смята за нужно да участва там в пика на кариерата си, а Рени го прави в обратното положение. Не е имала нужда в пика си от такива сеири. А Емануела явно не е сигурна, че ще може да предизвика бум без тази реклама.

 

И смяташ ли, че с една балада може да промени факта, че има прещипано гласче? Тя не може да я изпее на живо.

Президента влезе в Брадъра 10 месеца след последната си песен, а нова пусна едва година по-късно. А кай нещо ся!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срам ме е от себе си, че дори в момента пиша за Рени, така че, спирам и продължавай сам.

Щом те е срам да пишеш за жена с нормална кариера и личен живот, а не те е срам да величаеш друга, която се напи и влезе в тоалетната със зает мъж, по-добре спри, наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, дано тоя чукундур се държи на ниво и забие новата песен Преслава. Страхотница :3fdb8960598fa63e:

 

Оф, тя затова отива шебечката, иска да си вдигне гледанията! Аман от нейните номера. :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Разкошен текст на Чукурка. Вие изневерявали ли сте и после как сте със съвестта? За една приятелка питам... :3fdb8960598fa63e:

 

Много добре сме със съвестта. Стигне ли се до изневяра - или го пиши "бегал", или във връзката нещо ти липсва...

 

Ами, като липсва нещо, защо да не си го набавиш от другаде? То иначе ще липсва и ще чувстваш някаква празнота, пък макар и малка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре сме със съвестта. Стигне ли се до изневяра - или го пиши "бегал", или във връзката нещо ти липсва...

 

Ами, като липсва нещо, защо да не си го набавиш от другаде? То иначе ще липсва и ще чувстваш някаква празнота, пък макар и малка.

А когато нямаш връзка, в която да не си прибегнал до изневяра... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела пусна най-тъпата си песен от както е в Пайнер, нормално да иска голяма реклама. Клетвите са й силата на вещицата.

 

Дори да пусне най-тъпата песен, пак получава супер голямо внимание във всеки един проект, добри гледания, ротация. Просто има нещо в нея, което кара хората да я харесват и слушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...