Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Естествено,че и парите са важни,но стига да знаеш за какво да ги влагаш.На Мара или Цура защо не им се получава винаги особено на първата като харизмата не е важна колкото парите? Дори самата Преслава започна да влага повече,най-пресния пример за това е "Не се изтриваш".

И коя песен на Галин от тази година има 8 милиона като "Над закона" или 10 като "Фотошоп"?Пък и гледанията не са голям фактор,песните на гореспоменатите може да имат по-малко или почти колкото гледанията на Галин,но са много по-популярни от на мъжката ковра.

Не съм казал, че харизмата не е важна. Нещо си се объркал.

Вметнах просто, че примера ти с Галя и Андреа е неточен, защото те не са успели с харизма.

 

Галин няма песен с 8млн тая година, но "112" определено е хит. Да, не е от ранга на най-големите "Зоопарк", "Да гори", "Грешка беше" и т.н, но е хит. То и "Недей" на Дара няма 6млн, но това не променя факта, че се знае масово.

 

Да, точно. Ако беше нещо уау, щеше досега да е направила по-сериозно впечатление. Ако иска големи хитове - да се обади на мен и Стела - ще наложим песента й срещу възнаграждение. :3fdb8960598fa63e: Но като цяло съм "ЗА" да се маха заедно с видоизменения си wannabe продуцент. Него бих го търпял още поне 5 години при положение, че се опомни и спре да се прави на Криско в пезивенски вариант.

 

Как по-точно да ти направи впечатление на теб? Едва ли гледаш тийн сериали в нета и едва ли следиш някакви влогъри, в чиито клипове Десита е участвала. Не се обиждай, но предвид възрастта ти е нормално да не си запознат. За справка - ти сигурно не знаеш и кой е Балан...или пък Стан, или Симона...и много други популярни хора в нета.

Как очакваш Десита да ти е направила впечатление? И къде? :1000 (29):

 

Като й излезе песента ще видим дали ще направи по-сериозно впечатление.

Да се маха вика. :roll1:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Десита си е продукт точно за таргет 9-19. Галин много правилно усети, че това е опразнена ниша, но се забави и Теофиков се намести там. Не мисля, че това ще е проблем за Десита, ако песните са хубави.

Аз я знам от него, после ми попадна в Инстаграм и в последствие забелязах ютуб клиповете, в които участва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

https://www.facebook.com/pop.folk.news/vide...02170333177862/

 

Тотя - върхът на силейнджърството.

Деса: :roll1: :roll1: Уникална неадекватница.

 

Ваня: Напусни с това облекло, ма! :yelling:

Парад на тъпи и грозни парцали, издокарани като травестити. Ужас :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че харизмата не е важна. Нещо си се объркал.

Вметнах просто, че примера ти с Галя и Андреа е неточен, защото те не са успели с харизма.

 

Галин няма песен с 8млн тая година, но "112" определено е хит. Да, не е от ранга на най-големите "Зоопарк", "Да гори", "Грешка беше" и т.н, но е хит. То и "Недей" на Дара няма 6млн, но това не променя факта, че се знае масово.

Пак ти казвам,че нямаш ли харизма и усет за нещата няма как да се получи нещо дори да изхарчиш всички пари на света за хитачки. Галена и Андреа са много добър пример даже за неособено талантливи,но достатъчно хитри и успели.Немалко певици са инвестирали в песни с Кости,Оцко и сие,добри клипове и тн,но никога не са имали успехи сравнени с техните и по-точно тези на Андреа.

Песньовката на Галин мина и замина за 2 седмици.Истинските хитове на лятото смятам,че е пределно чии са.Последният истински хит на този беше Ме густа,от там насетне е тотал щета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита си е продукт точно за таргет 9-19. Галин много правилно усети, че това е опразнена ниша, но се забави и Теофиков се намести там. Не мисля, че това ще е проблем за Десита, ако песните са хубави.

Аз я знам от него, после ми попадна в Инстаграм и в последствие забелязах ютуб клиповете, в които участва.

Точно. Аз пък разбрах за нея от сестра ми, която е малко по-малка от мен.

Тоя таргет 9-19 трябва да се запълни за да върви жанра напред и да се развива. Със старите и износени гуми не става, защото виждаме, че започват да буксуват и се получава отлив от чалгата. Трябва да се подменят. Не може едно нещо да се експлоатира в продължение на много години и да очакваш, че то ще ти върши същата работа, както в начало. И че няма да се появи проблем... както в случая поп изпълнителите отмъкнаха най-малките фенове. ;)

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как по-точно да ти направи впечатление на теб? Едва ли гледаш тийн сериали в нета и едва ли следиш някакви влогъри, в чиито клипове Десита е участвала. Не се обиждай, но предвид възрастта ти е нормално да не си запознат. За справка - ти сигурно не знаеш и кой е Балан...или пък Стан, или Симона...и много други популярни хора в нета.

Как очакваш Десита да ти е направила впечатление? И къде? :1000 (29):

 

Като й излезе песента ще видим дали ще направи по-сериозно впечатление.

Да се маха вика. :roll1:

Да ти кажа - предвид възрастта ти и ти не си много-много за малоумни тийн сериалчета, но явно нещо те влече към тях. :)

 

Десита знам коя е, нали се появи с Галин на концерта. Една смугла невзрачница и толкова.

 

Да се маха.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога излизат номинациите на форума, годината все пак ще бъде запомнена добре въпреки най-слабото лято в историята? Има много истински песни и големи хитове, интересно ми е кои ще са първите 5 във всяка от категориите. За мен няма лидер или победител точен в повечето от тях, така че още в номинациите ще се видят победителите тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита си е продукт точно за таргет 9-19. Галин много правилно усети, че това е опразнена ниша, но се забави и Теофиков се намести там. Не мисля, че това ще е проблем за Десита, ако песните са хубави.

Аз я знам от него, после ми попадна в Инстаграм и в последствие забелязах ютуб клиповете, в които участва.

 

Междудругото, чудесен отговор, на тоя продукт начи страхотно му приляга новото заглавие Какво?

 

И все още предлагам Коя? и Какво? да се хванат за ръчички и да се загубят някъде по пътя напът за студиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На това Десита ако е решило да става певачка, най би тичал артистичния псевдоним Коя?, но за съжаление вече е зает. То не че има няква разлика, те и без тва са взаимно заменими бездарници, та може да ползват общо заглавие и репертоар, даже може да засили интересе към никому неизвестните им особи.

Предлагам псевдонима "Коя, бе!?". Но твоята идея е по-практична. Така и двете могат да обикалят с общо заглавие - като на едната й се спи, отива другата. После делкат припечеленото

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам псевдонима "Коя, бе!?". Но твоята идея е по-практична. Така и двете могат да обикалят с общо заглавие - като на едната й се спи, отива другата. После делкат припечеленото

 

Както се оказа, Какво? , не била певачка, била продукт. Дори няма да отварям темата дали не е някъф фалшификат просто, като млечния продукт с растителни мазнини дето пробутваха като сирене доскоро. То и без тва, с това залгавие си личи отдалече, че е някво менте - Десита? Знаем всички че новите оригинални, истински певачки, поради липсата на свободни женски имена, са със заглавия завършващи на - ция, като Лоренция, Емануелция и прочее. Та тая тряяше да е Десиция, Деситиция, Десиславция или нещо от сорта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както се оказа, Какво? , не била певачка, била продукт. Дори няма да отварям темата дали не е някъф фалшификат просто, като млечния продукт с растителни мазнини дето пробутваха като сирене доскоро. То и без тва, с това залгавие си личи отдалече, че е някво менте - Десита? Знаем всички че новите оригинални, истински певачки, поради липсата на свободни женски имена, са със заглавия завършващи на - ция, като Лоренция, Емануелция и прочее. Та тая тряяше да е Десиция, Деситиция, Десиславция или нещо от сорта.

Десита имаше пpеди години в Аpa. Може да се е пpеpодила или да й е щеpка, която иска да отмъсти за пpовала на майка си (безуспешно).

 

Да очакваме ли да дебютиpа и Що?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита имаше пpеди години в Аpa. Може да се е пpеpодила или да й е щеpка, която иска да отмъсти за пpовала на майка си (безуспешно).

 

Да очакваме ли да дебютиpа и Що?

 

Сигурен съм, че в обозримото бъдеще ще видим дебюта на всички въпросителни местоимения ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа - предвид възрастта ти и ти не си много-много за малоумни тийн сериалчета, но явно нещо те влече към тях. :)

 

Десита знам коя е, нали се появи с Галин на концерта. Една смугла невзрачница и толкова.

 

Да се маха.

 

Не гледам вече малоумни тийн сериалчета, но сестра ми гледа. Случвало се е и аз да попадна на някой епизод. Също така от време на време гледам и видеа на различни влогъри. Общувам както с мои връстници, така и с по-малки. Имам и доста различни интереси от чалгата.

И исках да ти кажа, че ти – като представител на съвсем различно поколение, е нормално да имаш друга среда и по-различни занимания и интереси. От това, примерно, да знаеш коя е Десита и останалите интернет “звезди". Камо ли да се вълнуваш от тях. :D

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Фики вече трупа толкова много малко гледания ? А преди как беше. :1000 (21):
Защото песните му са безобразно глупави. Особено последната. Добре, че още го въртят с "Пате" и чат-пат с "Аз измръзнах", че иначе...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Фики вече трупа толкова много малко гледания ? А преди как беше. :1000 (21):

 

Защото вече не си плаща както преди, понеже няма награди и няма смисъл да гони вятъра. Но когато обяснявах това пред 5-6 години, тук се смееха.

 

п.п. Да свърша малко работа и се заемам с модераторите. Момо вече е известен, че ще се прави сезонна профилактика на 3-то поколение безсмъртни.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да попринцип е така.. той и Галин вече не става за нищо.. освен модел с това тяло.

И двамата се отпуснаха много .. много тъпи песни правят. От мъжете вече няма никой стабилен,който да прави хубави песни, няма при тях конкуренция.. освен само Тони Стораро и Константин от време на време имат хубави попадения.

Галин пък станал толкова високомерен,че се мисли за нещо голямо,а което не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото вече не си плаща както преди, понеже няма награди и няма смисъл да гони вятъра. Но когато обяснявах това пред 5-6 години, тук се смееха.

 

п.п. Да свърша малко работа и се заемам с модераторите. Момо вече е известен, че ще се прави сезонна профилактика на 3-то поколение безсмъртни.....

КОЙ МАХНА БАННА НА ФОКСИ ??????????????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бунт в „Пайнер” за подновяване на турнето! На звездите им омръзнало да пеят само по кръчмите

bunt-v-painer-za-podnoviavane-na-turneto-na-zvezdite-im-omraznalo-da-peiat-samo-po-krachmite-1.png

Бунт се задава в „Пайнер”, а в повод се превърна състоялия се наскоро фирмен концерт в зала „Арена Армеец”. Фолк звездите си припомниха вълненията покрай летните турнета и една по една започнаха да намекват за подновяване на традицията, дочу HotArena. Шефът им инж. Митко Димитров засега отклонява намеците, вероятно заради трудностите около намирането на солидни спонсори, но с това не секва мераците на изпълнителите си.

 

Наскоро своите издаде Емилия, която откри концерта в началото на декември: „Рожденият ден на „Планета” мисля, че беше отбелязан доста бляскаво. Направихме заслуженото и дадохме уважението на това, че телевизия „Планета” ни е направила това, което сме, за да можем да достигнем до хората. И мисля, че заслужаваше такова начало. Бих откривала всеки един концерт на телевизия „Планета”, каза тя. Изпълнителката на „Само тебе искам” изтъкна, че досега не е правила такова мащабно откриване, а и не е танцувала толкова. С това певицата създаде впечатление у почитателите си, че желае по-често да има такива изяви, а не само веднъж в годината, както е сега, на концерт за рождения ден на „Планета”.

 

Колежката й Галена също се изказа по темата, при това доста по-смело. Изпълнителката на „Мама Ураган” директно заяви, че иска да се поднови традицията през лятото фирмата да организира турне из страната. Галена призна, че винаги се вълнува, когато излиза на голяма сцена, пред няколко хилядна публика, но неувереността й вече я нямало, по-сигурна е. Наслаждавала се на овациите, защото виждала, че трудът й е оценен, че почитателите очакват представянето й с нетърпение. „Виждайки, че си постигнал нещо, е като да обереш плодовете”, сподели Галена и допълни, че ще е хубаво, ако по-често има такива концерти. И за да не остане съмнение какво има предвид, хитовата пайнерка изтъкна, че ще е добре „турнето да се завърне следващото лято”. „Защото, да, клубовете са едно, но голямата сцена е нещо друго и тогава наистина усещаш на какво ниво си”, каза Галена.

 

Тя и Емилия не са единствените, които периодично отварят темата пред шефа си инж. Митко Димитров. В чалга компанията миналото лято дори имаше подписка от над 15 певици с искане да се възобновят турнетата. Звездите на компанията са готови да пеят и без пари по стадионите. Дали обаче шефът на „Пайнер” ще се поддаде на натиска на изпълнителите и ще поднови традицията с летните турнета, предстои да се разбере, пише "Уикенд".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...