Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Джуджито какво го раздава толкова песимистично по отношение на мис Туризъм.

И след "Най-добрата" имаше две успешни песнички жената:

 

 

 

Тия двете си ги въртяха нормално по клубовете, а тази е тъжничка и меланхолична, което ме кефи, макар само Андреева да си я знае:

 

 

Все ще направи и тя читава песньовка някой ден, сега може и да няма мотивация и вдъхновение женичката. Ванча си имаше Теодора за утеха в тъжните години на излишните килограми, а тази си е самичка, кой знае какво изпитва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И каква стана тя сега - двете ми любимки с хитовете на зимата - "От тебе ток ме бие" и "Охраната не ни тараши". Няма Галин, няма Денис, нито Емануела. Докато за Галка го очаквах, то за Джени супер се радвам - без да се напъва жената е в топа отвсякъде. Кефът ми се допълва от факта, че от есенните предложения "Грешка беше" се затвърждава като по-големият хит от тъпотията на Преса, която трудно изтърпявам до края. Превъзнасянето на толбухинската в последните месеци ще го оставя без коментар, защото всички знаем, че ще е за кратко. Тези бръщолевици ги слушахме и след надутия (с финансова инжекция) балон "Не се изтриваш", която днес вече тъне в тотално забвение, съдейки по концерта. Иначе на него не отричам силния й прием, който обаче отдавам до голяма степен на стабилната й агитка в залата, излагацията на голяма част от тези преди нея и факта, че пя последна. Фокси е много прав, че Преса изглежда крайно изнервена напоследък и за това определено причината не е само Паола. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

3-та песен за годината, и то всички с клипове - Гери не е била толкова активна от поне петилетка. :D Пак поп парче се очертава, дано е нещо яко като "Ало, звъня ти" на Рокса. Хубаво е, че работи с различни автори. Иначе аз лично бих искал да направи песен от Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Нещо смешно ли казах? :scratch: Песента на Рокса също е дело на Невена, и за мен е яка. Чак в Бисерите си го пуснал - все по-малко забавни неща публикувате там напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо смешно ли казах? :scratch: Песента на Рокса също е дело на Невена, и за мен е яка. Чак в Бисерите си го пуснал - все по-малко забавни неща публикувате там напоследък.

Роксана и поп е като Гергана и хит - невъзможно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали?

Смятай колко е трагична щом копира хора без идентичност. :3fdb8960598fa63e:

Andrea-vs-Gergana.jpg

Не знам откъде е тая снимка на Гергана, но дори не е от клип. Андри още от началото се опита да изкопира моделът на кариера на Гергана - руси букли, балада за дебют, албум с топ композитора тогава Драганински... После мина на Камелия, куп визии изкопира от нея 1:1. Балетът на Малина открадна и какво ли още не. Бездарен ксерокс :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам откъде е тая снимка на Гергана, но дори не е от клип. Андри още от началото се опита да изкопира моделът на кариера на Гергана - руси букли, балада за дебют, албум с топ композитора тогава Драганински... После мина на Камелия, куп визии изкопира от нея 1:1. Балетът на Малина открадна и какво ли още не. Бездарен ксерокс :3fdb8960598fa63e:

Андреа за нищо не става вече, но поне е била огромна звезда за 4-5 години. Не е като кака си Гера, която освен "Губя те бавно" и първоизточника на Мис Пиги не остави след себе си. Сега е баба-археолог, който се завръща мащабно всяка година и се чекне под звуците на песни за война и смърт. Да не говорим че Андреа е с Кубрат и това винаги ще й носи добра репутация, а Гера сигурно си мечтае да си намери мъж, ама най-много някоя мумия от разкопките да я пожелае - поне ще си паснат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа за нищо не става вече, но поне е била огромна звезда за 4-5 години. Не е като кака си Гера, която освен "Губя те бавно" и първоизточника на Мис Пиги не остави след себе си. Сега е баба-археолог, който се завръща мащабно всяка година и се чекне под звуците на песни за война и смърт. Да не говорим че Андреа е с Кубрат и това винаги ще й носи добра репутация, а Гера сигурно си мечтае да си намери мъж, ама най-много някоя мумия от разкопките да я пожелае, поне ще си паснат. :1000 (29):

 

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа за нищо не става вече, но поне е била огромна звезда за 4-5 години. Не е като кака си Гера, която освен "Губя те бавно" и първоизточника на Мис Пиги не остави след себе си. Сега е баба-археолог, който се завръща мащабно всяка година и се чекне под звуците на песни за война и смърт. Да не говорим че Андреа е с Кубрат и това винаги ще й носи добра репутация, а Гера сигурно си мечтае да си намери мъж, ама най-много някоя мумия от разкопките да я пожелае - поне ще си паснат. :1000 (29):

Мда, вярно е супер смешно и голям минус, че за разлика от 90% от чалгарките Гера не е заслепена от славата, не се интересува от парцалки и награди и иска да се развива като личност, учейки в различна сфера. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, вярно е супер смешно и голям минус, че за разлика от 90% от чалгарките Гера не е заслепена от славата, не се интересува от парцалки и награди и иска да се развива като личност, учейки в различна сфера. :mf_surrender:

Да, понеже е толкова различна, идентична, личност и бла, бла беше типична перхидролена кифла от поредицата Кати-Камелия-тя-Андреа-Теди Александрова..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, понеже е толкова различна, идентична, личност и бла, бла беше типична перхидролена кифла от поредицата Кати-Камелия-тя-Андреа-Теди Александрова..

Щом казваш. Гергана обаче няма и 1 снимка с кифленска муцуна, докато "отворена уста тип секс кукла" е обичайната физиономия на Андри още открай време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

0000001293.jpg

Горкия, кой знае колко си търсил докато откриеш някоя подобна на кифленска снимка.Ако аз тръгна да изреждам, ще забие страницата, просто защото Андреа си е с duck face постоянно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горкия, кой знае колко си търсил докато откриеш някоя подобна на кифленска снимка.Ако аз тръгна да изреждам, ще забие страницата, просто защото Андреа си е с duck face постоянно.

Отнело ми е да я открия и да я постна точно 5 минути. :1000 (29):

А аз не знам какво коментираш Андреа. Толкова ли е безинтересна Гергана, че трябва да отклониш темата към нея?

Андреа е добре - похапва си, обработва си снимките и седмица след Гергана беше коментатор във същото предаване, но вместо да бъде безразлична на хората като кака си - успя да се превърне в най-коментирания човек в соц. мрежи. :1000 (30):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отнело ми е да я открия и да я постна точно 5 минути. :1000 (29):

А аз не знам какво коментираш Андреа. Толкова ли е безинтересна Гергана, че трябва да отклониш темата към нея?

Андреа е добре - похапва си, обработва си снимките и седмица след Гергана беше коментатор във същото предаване, но вместо да бъде безразлична на хората като кака си - успя да се превърне в най-коментирания човек в соц. мрежи. :1000 (30):

Вижда се колко си е добре Андреа, щом дори и тя самата не може да се понася и се мъчи неуспешно да залъже хората, че все още е с манекенски форми, както преди ги лъжеше, че пее. Сигурно с дни обработва всяка снимка преди да я качи. Жалко е. Такава реклама като Андреината хич не е за хвалба - всички да й се подиграват как от модел се е превърнала в подпухнала лелка, която на всичкото отгоре се опитва да излъже себе си, живеейки си в розов Инстаграмски свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...