Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Galena & Silver / Coming soon/

28827436_10156072933936276_872402064786943777_o.jpg

 

555565-143-880x509-3-696x403.png

 

Силвър отсече! Нарече Галена кралица!

http://green-news.bg/silver-otseche-nareche-galena-kralica/

Дъно голямо е тая. Все повече и повече пропада.Боклук! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъно голямо е тая. Все повече и повече пропада.Боклук! :1000 (29):

 

Напиши статия до някоя медия, че е боклук и да видим дали ще я публикуват. Мен някой, като ме дразни, така правя. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напиши статия до някоя медия, че е боклук и да видим дали ще я публикуват. Мен някой, като ме дразни, така правя. :3fdb8960598fa63e:

Зает съм да мисля номинациите си за наградите. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как що? Само мангалите могат да я спасят от пропадане. Все пак, мангал й подаде ръка навремето.

 

 

Ти я отписваш от над 2 години, тя кърти по над 100К на самостоятелно свое парче в мъртви дни, което е на месец и половина. Изпревари и Анелии, и Емануели, и Джени, и Емилии, скоро и малки Теофикчета. Що си толкоз рус, ве брааат. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти я отписваш от над 2 години, тя кърти по над 100К на самостоятелно свое парче в мъртви дни, което е на месец и половина. Изпревари и Анелии, и Емануели, и Джени, и Емилии, скоро и малки Теофикчета. Що си толкоз рус, ве брааат. :girl_witch:

 

 

От две години точно не я отписвам. Но пък видяхме Шефката, че не е хитът на годината. Това ми беше напълно достатъчно. Даже Феноменален е по-здрав хит. И също така видяхме мъртвилото при Дай ми любов и Маракеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам тази песен, беееееееееее! :Vishenka_05:

 

На мен пък ми е една от най-дразнещите песни на Преса. Много ми е постна, не носи заряд. Така и не разбрах истерията по нея тогава тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е една от най-дразнещите песни на Преса. Много ми е постна, не носи заряд. Така и не разбрах истерията по нея тогава тук.

Напротив, доста хейтвана беше тук - аз пък не разбрах защо тогава... Има нещо много сладко и симпатично в тая песен, много е лятна и мелодична. Разбира се, не е "Не съм ангел" или нещо подобно, ама ми е много яка. Аз имам доста такива гилти плежърс.

Освен това Преса в клипа е супер щастлива. :Vishenka_05:

А и лични спомени от лято 2003. :3fdb8960598fa63e:

Всеки с вкуса си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо че съм фен на Галена, след концерта на Миле за пореден път се убеждавам че Моро му е пайнерският хит на 2017 и една от класиките на Галена. Жалко че не я пя на рождения ден!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-любимата ми песен на Милко скоро ще навърши 20 години.Сигурно никой по-малък от мен няма да я знае. :helpsmilie:

 

Любимата ми негова песен. Много готин хит беше навремето и мисля, че дори и днешните малки, запалени по чалгата я знаят. Трябва да я изпее на някой концерт.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми негова песен. Много готин хит беше навремето и мисля, че дори и днешните малки, запалени по чалгата я знаят. Трябва да я изпее на някой концерт.

Някаква меланхолия ми носи на мен, нищо, че съм бил на 6-7 години като е излязла.Отдавна трябваше да се сети за нея и да ни я припомни на някой от сборните концерти, ама явно и той самия не си спомня за нея.По-важно му е да вика гнусарите Наско Ментата, Аркан и сие и с тях да обезличава едни от най-стойностните си хитове. :gun_bandana:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че Преслава се съвзе. По едно време хич не ми харесваха как вървят нещата при нея (кариерно, визуално, морално и т.н.) - точно периодът с наградата за "Режим Неприлична".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Преслава наистина изкара мегахит, някакви оркестри са превърнали "Да гори в любов" в хороводна китка и хоратат танцуват народни танци на нея:

 

https://streamable.com/9dcyv

 

Голям хит е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...