Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кой говори за популярност? :1000 (29): Става въпрос за ниво на продукцията, която поднасяш на феновете послучай юбилея си. Анелия миналата година издивя като Десислава през настоящата, а и на нея също не й се открои някой тотален хит, който да направи 10-20 милиона. Единствено Дай ми още от предишната. А Гергана попринцип се беше оттеглила от музиката (знам го от сигурен източник), но явно все пак размисли и реши да пусне няколко приятни парчета. И да не са успешни, зарадвала е малкото си останали фенове, а и други, които я харесват.

 

То пък щото нивото на продукция на Гергана е много високо. Стига глупости. Изкара 2 клипа за по левче и айде сега.. така се празнувало 15 годишен юбилей? Wtf?

Голяма отпразнуване удари, направо и Beyonce й завидя.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

То пък щото нивото на продукция на Гергана е много високо. Стига глупости. Изкара 2 клипа за по левче и айде сега.. така се празнувало 15 годишен юбилей? Wtf?

Голяма отпразнуване удари, направо и Beyonce й завидя.

 

Някакви детски сантименти изпитват тук няколко потребителя. Сякаш се начишкват, само като й се спомене името. Не знам..може да са били фенове на куклата Барби едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пишман станахме с завишените очаквания на Десови. Ниво на продукцията, браат, ще кажеш, че говорим за джаз или класическа музика. Това е кючекчийски жанр с преобладаващи мазни отсвири. Много й бяха добри и двете песни на Анелия през 2017. И не разбирам какво е това непременно правило, щом си голямо име, задължително да трябва да пуснеш по минимум 2 песни с над 10 млн. и по възможност поне една с над 20 млн. за конкретната година. Всеки си има и по-слаби периоди, то дори "С тебе ми е най" и "Кажи ми" не могат да се нарекат нито слаби, нито провали.

Де да бяха само Кажи ми и С тебе ми е най. :1000 (29):

За патрона

На Маями

Коктейл

И ромска песен с Гринго и Софка направи, но тя си е яка. И турската версия на Дай ми още е добра, също и Мило мое. Но ще се съгласиш, че подобна разбъркана година изобщо не прилича на отбелязване на творчески юбилей, особено като го сравним с онзи от 10 години. А на Гергана нека са й неуспешни проектите- нито е свалила нивото с тях, нито нищо, само е зарадвала хората, които я харесват, но си мислеха че повече няма да пее. Пак казвам- не говоря за това коя какъв хит е имала през годината, а как се е отнесла към идеята за юбилея си и с какви проекти го е отбелязала.

 

То пък щото нивото на продукция на Гергана е много високо. Стига глупости. Изкара 2 клипа за по левче и айде сега.. така се празнувало 15 годишен юбилей? Wtf?

Голяма отпразнуване удари, направо и Beyonce й завидя.

Цялосто погледната продукцията й от 2018 е по-добра от цялостно погледната продукция на Анелия от 2017- факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и текстовете й следват едновремешната по-лигаво тийнейджърска линия. Глътка свежест е, на фона на другите песни сега, но се надявам да не мисли, че ще прокопса с тези песни. Иначе са сладки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де да бяха само Кажи ми и С тебе ми е най. :1000 (29):

За патрона

На Маями

Коктейл

И ромска песен с Гринго и Софка направи, но тя си е яка. И турската версия на Дай ми още е добра, също и Мило мое. Но ще се съгласиш, че подобна разбъркана година изобщо не прилича на отбелязване на творчески юбилей, особено като го сравним с онзи от 10 години. А на Гергана нека са й неуспешни проектите- нито е свалила нивото с тях, нито нищо, само е зарадвала хората, които я харесват, но си мислеха че повече няма да пее. Пак казвам- не говоря за това коя какъв хит е имала през годината, а как се е отнесла към идеята за юбилея си и с какви проекти го е отбелязала.

Цялосто погледната продукцията й от 2018 е на по-добра от цялостно погледната продукция на Анелия от 2017- факт.

Супер си й беше годината на Аня. А това с юбилеите е само в нашите глави. Някои гледат да изкретат годината, други дори не знаят коя година е. Склонен съм да мисля, че Анелия си живее в безвремие, без пространство. Все пак помним изцепкикато "Здравейте, Плевен" ли беше, или Враца, и "Честит рожден ден, Коце" :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и текстовете й следват едновремешната по-лигаво тийнейджърска линия. Глътка свежест е, на фона на другите песни сега, но се надявам да не мисли, че ще прокопса с тези песни. Иначе са сладки.

 

Да, с пудра захар, ефирна коприна и мини гребенче, с което да решем русите кичури на Барби. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де да бяха само Кажи ми и С тебе ми е най. :1000 (29):

За патрона

На Маями

Коктейл

И ромска песен с Гринго и Софка направи, но тя си е яка. И турската версия на Дай ми още е добра, също и Мило мое. Но ще се съгласиш, че подобна разбъркана година изобщо не прилича на отбелязване на творчески юбилей, особено като го сравним с онзи от 10 години. А на Гергана нека са й неуспешни проектите- нито е свалила нивото с тях, нито нищо, само е зарадвала хората, които я харесват, но си мислеха че повече няма да пее. Пак казвам- не говоря за това коя какъв хит е имала през годината, а как се е отнесла към идеята за юбилея си и с какви проекти го е отбелязала.

Анелия е толкова дементна, че може и да не е разбрала, че има юбилей. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакви детски сантименти изпитват тук няколко потребителя. Сякаш се начишкват, само като й се спомене името. Не знам..може да са били фенове на куклата Барби едно време.

 

Ми имало едно време едно барби (което вече не е никакво барби) - то вкарало силикона, екстейшъните, изкустветните мигли и т.н в поп-фолка. После се появило още едно барби (което вече е барби само по снимките в Instagram) и обвинили него за всичко което Барби 1 направило и му лепнали етикета кифла и бездарница.

От двете кифло-барбита вече почти не остана нищо.

 

Край. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е толкова дементна, че може и да не е разбрала, че има юбилей. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Знае си тя юбилейте, в едно интервю беше казала, че няма да прави концерт за 15 години, но за 20 ще направи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и текстовете й следват едновремешната по-лигаво тийнейджърска линия. Глътка свежест е, на фона на другите песни сега, но се надявам да не мисли, че ще прокопса с тези песни. Иначе са сладки.

Това искам да кажа- предложи песни в свой си стил, с какъвто феновете й щяха да я харесат и при дебюта й преди 15 години. Анелия обаче предложи диви песни и дуети с всеки, който я помоли, и няколко по-добри парчета за цвят. Но цялостно погледнато това е тотален спад спрямо нивото й от преди 15 години, тоест юбилея не е отбелязан съвсем добре.

Поне настоящата година й е доста по-добре подредена и силна, макар и в нея да се отрича мястото й в Топ 2, където си е стабилно.

 

Супер си й беше годината на Аня. А това с юбилеите е само в нашите глави. Някои гледат да изкретата годината, други дори не знаят коя година е. Склонен съм да мисля, че Анелия си живее в безвремие, без пространство. Все пак помним гафове като "Здравейте, Плевен" ли беше, или Враца, и "Честит рожден ден, Коце" :D

За мен не е много Ок да си звезда с толкова дълъг стаж и да отбележиш една кръгла годишнина с 50% продукция, за която навярно и сам да не знаеш защо си се навил. :1000 (29): Но може би наистина гледам през призмата на Десов, който беше повече от доволен от нейното отбелязване на 20-тата годишнина, преди и тя също да изтрещи и да реши, че няма нужда да пази същото ниво.

 

:mf_surrender: :gun_bandana:Анелия е толкова дементна, че може и да не е разбрала, че има юбилей. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

При нея нищо не се знае, неслучайно прави компания на другата най-неадекватна в Топ 3 на анкетата по въпроса. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е тотална неадекватница, следователно няма как да не я харесвам! А и времената се менят, била е успешна преди 15 години с едни песни, сега с други. Иска, може, прави го.

 

Деса пък как е отбелязала годишнината си, концерт ли е имала?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е тотална неадекватница, следователно няма как да не я харесвам! А и времената се менят, била е успешна преди 15 години с едни песни, сега с други. Иска, може, прави го.

 

Деса пък как е отбелязала годишнината си, концерт ли е имала?

Ясно е, че в днешните времена трудно можеш да отбележиш успешно годишнина с нивото, с което си стартирал. Но на Анелия контраста между година 1 и година 15 е не просто малък, а главоломен. :1000 (29):

Де да имаше и концерт Деса през 2016, тогава щеше да е ненадмината. Но поне добре се компенсира за поредните лъжи чрез добри парчета и една от възможно най-силните години след върха в кариерата си.

 

Не, забременя. :3fdb8960598fa63e:

 

Забременя през следващата година. :3fdb8960598fa63e: Която също й беше по-добра от настоящата, само Ангелите плачат издухва десеторно всичко, с което напоследък се опитва да е вървежна. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че в днешните времена трудно можеш да отбележиш успешно годишнина с нивото, с което си стартирал. Но на Анелия контраста между година 1 и година 15 е не просто малък, а главоломен. :1000 (29):

Де да имаше и концерт Деса през 2016, тогава щеше да е ненадмината. Но поне добре се компенсира за поредните лъжи чрез добри парчета и една от възможно най-силните години след върха в кариерата си.

Забременя през следващата година. :3fdb8960598fa63e: Която също й беше по-добра от настоящата, само Ангелите плачат издухва десеторно всичко, с което напоследък се опитва да е вървежна. :helpsmilie:

Анелия ако не се съобразяваше с времето, в което работи, щеше да е изпаднала като Гергана :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия ако не се съобразяваше с времето, в което работи, щеше да е изпаднала като Гергана :(

 

Ами значи добре, че се съобразява. И Гергана ако не беше изпуснала момента можеше да е успешна, но тя предпочете да учи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия ако не се съобразяваше с времето, в което работи, щеше да е изпаднала като Гергана :(

И пак стигаме до въпроса коя каква продукция има- едната вече не-актуална и просто за удоволствие пуска някакви приятни песни, от които я се получило, я не се получило нещо... а другата- актуалната- кючек след кючек, ненужен дует след ненужен дует. :1000 (29):

 

А точно аз много добре знам какво е да се съобразяваш с времето, все пак любимката ми го правеше успешно и не толкова натрапчиво до миналата година. :1000 (29):

 

Ами значи добре, че се съобразява. И Гергана ако не беше изпуснала момента можеше да е успешна, но тя предпочете да учи.

На Гергана и възгледите й като цяло за живота се промениха много, тя изобщо не искаше да е певица вече. Или поне до миналата година беше така, за настоящата явно е размислила.

 

Аз преди 15 години мразех Анелия, сега ми е любимка! Искам дует с Мира!

Ааа не, Мира сме я резервирали първо за Деси Слава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или трио да правят, или някак да си разделят Мирето!

Направо квартет с Назмилер. Но и там всъщност са няколко човека, та не знам вече каква цифра ще стане. Важното е да предложат гореща песен за душата. :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гергана и възгледите й като цяло за живота се промениха много, тя изобщо не искаше да е певица вече. Или поне до миналата година беше така, за настоящата явно е размислила.

 

Какво ли я е накарано да спре да иска да се занимава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз препоръчвам на всеки, който има този образ на сръбската певица като гаден травестит с кръчмарски глас, да влиза и да слуша новата Цеца. Нашите с 300 да бягат, не могат да я стигнат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...