Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво ли я е накарано да спре да иска да се занимава?

 

Доколкото знам се е подтиснала от това, че след Токича не й се получаваше толкова добре, само в първите 2-3 години заради инерцията. Не е вярвала в себе си, че може сама да подбира правилно песните си. А и покрай университета е видяла друг смисъл в живота си, не искала вече да се се занимава вече с чалга. Радвам се, че е размислила след като завърши.

 

Не мисля, че има хора, извън форума, които помнят коя е Гергана. Хората около мен си помислиха, че е някаква нова певица :D

Тъкмо може наново да завладее малките и да стане Топ звезда. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Доколкото знам се е подтиснала от това, че след Токича не й се получаваше толкова добре, само в първите 2-3 години заради инерцията. Не е вярвала в себе си, че може сама да подбира правилно песните си. А и покрай университета е видяла друг смисъл в живота си, не искаше вече да се занимава с чалга. Радвам се, че е размислила след като завърши.

Тъкмо може наново да завладее малките и да стане Топ звезда. :D

С такива песни няма шанс да завладее някого. Такива песни нямат живот дори 1 месец, много скучна :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото знам се е подтиснала от това, че след Токича не й се получаваше толкова добре, само в първите 2-3 години заради инерцията. Не е вярвала в себе си, че може сама да подбира правилно песните си. А и покрай университета е видяла друг смисъл в живота си, не искала вече да се се занимава вече с чалга. Радвам се, че е размислила след като завърши.

 

Ясно, беше свикнала друг да се грижи за нея и като е трябвало сама да се оправя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петък:

1. Криско и Слави 146К (+21%)

 

2. Денис Теофиков 130К (+14%)

 

3. Галена 116К (+15%)

 

4. Джена 111К (+15%)

 

5. Цветелина и Денис 97К (+14%)

 

Теофиков доста добре си задържа гледанията, въпреки меланхоличното ретро звучене на песента. Този, ако изкара едно ударно, модерно парче, ще сцепи мрака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Теофиков песента е страхотна, радвам се, че има успех. На мен ми харесва точно това звучене, текста, изпяването. Липсваше ми подобна песен, а на него му отива.

 

Дуета с Цура също държи стабилно ниво все още. Да не се окаже накрая по-голям хит от "Да гори в любов"? :derisive:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петък:

1. Криско и Слави 146К (+21%)

 

2. Денис Теофиков 130К (+14%)

 

3. Галена 116К (+15%)

 

4. Джена 111К (+15%)

 

5. Цветелина и Денис 97К (+14%)

 

Теофиков доста добре си задържа гледанията, въпреки меланхоличното ретро звучене на песента. Този, ако изкара едно ударно, модерно парче, ще сцепи мрака.

Тоя от сега ми е дразнещ,не знам как ще го търпя още няколко години. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуета с Цура също държи стабилно ниво все още. Да не се окаже накрая по-голям хит от "Да гори в любов"? :derisive:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

И да има масово страдание тук ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Накрая ще вземе да стане така, че и "Шефката", и "Грешка беше" ще бъдат с повече гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има хора, извън форума, които помнят коя е Гергана. Хората около мен си помислиха, че е някаква нова певица :D

 

На интересен ли се правиш, какво? По добре си затваряй устата и стига разправя вицове

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

И да има масово страдание тук ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Накрая ще вземе да стане така, че и "Шефката", и "Грешка беше" ще бъдат с повече гледания.

 

Че кой ги кара да страдат? :3fdb8960598fa63e:

 

Поздрав с още един по-голям хит на 2018:

 

 

И тя има повече гледания. Хит! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко което е с повече гледания от "Да гори в любов" е балон. :1000 (29):

 

Всичко, което по някакъв начин е свързано с фамилия Стораро или Галена, е зле за него.

 

А найш кое ще е най-големият майтап - "Зоопарк" да остане с повече гледания от "Да гори в любов". :helpsmilie:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнали да сравняват песен излязла в началото на годината с такава излязла в края.Стело,чупиш тъпометъра. :1000 (29):

 

Ти докога ще се обаждаш на всяка крачка след мен?

 

Така, господин "блестящ ум", я ми кажи, тогава защо сравнявате "Зоопарк" с "Шефката", щом ще гледаме кога са пуснати песните?

В края на годината, когато се пусне ГОДИШНАТА класация за най-гледаните песни на 2018 ще кажеш ли пак, че трябва да гледаме коя е излязла в началото на годината и коя в последните месеци? Много обичаш да се извърташ както ти изнася, особено когато трябва да намериш какво да кажеш срещу мен. Факт ли е, че в края на годината ще има други, по- гледани песни от "Да гори в любов"? Щом това не ви изнася се оправдаваме с месеците на излизане. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХИТ!

 

Хаха, да. Всички песни в ТОП 10 са нагоре с по 15% за вчера, само тази пада с 30% надолу. Поредна издънка от Яница. До дни сигурно ще падне под "Въртележка".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, беше свикнала друг да се грижи за нея и като е трябвало сама да се оправя.

Вчера може би не се изразих съвсем правилно. Депресията й не е започнала веднага след Токича, защото тя реално се справяше добре в началото. След 2010-2011 започна зациклянето и точно тогава е спряла да вярва в себе си. А може би не е трябвало, защото повечето песни, които предлагаше в следващите години също бяха много добри, просто спада на нейната активност направи самата нея не-актуално име. Да не говорим, че тя е изпълнителка с лирична насоченост и с това трудно можеше да пробие в някои конкретни години. А да излиза от рамките на 'себе си' някак не й отиваше, макар и да имаше и успешни предложения- визирам Фейсбук.

 

Иначе конкретно за тази година финалната класция на гледанията определено няма да отговаря на реалната хитовост. Зоопарк за жалост се оказа сезонен хит (но пък най-големия сезонен хит за годината), но въпреки това ще завърши над истинските големи хитове Грешка беше, Шефката, Да гори в любов, Купих ти сърце, По такива си падам и т.н. Парчето на Преслава също ще завърши с повече от Грешка беше, въпреки че лично за мен втората е по-успешната цялостно.

 

Коя друга попфолк песен тази година е правила 11 милиона за няма и 3 месеца?

"Грешка беше" устремено върви натам, със сигурност ще завърши годината с над 10. Ясно се вижда, че се задържа по-добре, просто в началото не избухна с някакви огромни цифри и от там идва разликата. Но според мен е по-добре една песен да се слуша повече във времето, а не главно в началото. Не че "Да гори в любов" не се слуша, хит си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти докога ще се обаждаш на всяка крачка след мен?

 

Така, господин "блестящ ум", я ми кажи, тогава защо сравнявате "Зоопарк" с "Шефката", щом ще гледаме кога са пуснати песните?

В края на годината, когато се пусне ГОДИШНАТА класация за най-гледаните песни на 2018 ще кажеш ли пак, че трябва да гледаме коя е излязла в началото на годината и коя в последните месеци? Много обичаш да се извърташ както ти изнася, особено когато трябва да намериш какво да кажеш срещу мен. Факт ли е, че в края на годината ще има други, по- гледани песни от "Да гори в любов"? Щом това не ви изнася се оправдаваме с месеците на излизане. :1000 (29):

Вие гласите Шефката за хит на годината,при положение,че отдавна се доказа,че не е така.Сравнението със "Зоопарк" идва от там,че Анелия с комерс хитчето си има повече гледания от така наречения от вас "хит на годината".А и разликата във времето на излизане на Шефката и Зоопарк не е толкова голямо колкото "Да гори в любов" и "По такива си падам".Втората даже е с купени гледания.

Никой и не отрича,че Грешка беше след време ще изпревари сигурно Да гори в любов,защото не е от песните,които омръзват бързо.

Като за завършек искам да кажа,че най-гледаната чалга песен за тази година е "Луда по тебе". Понеже знам,че няма как да ме обориш и ще кажеш,че песента е на 15-20 години,ще ти кажа,че тия 20 милиона ги навъртя през 2018,така че дерзай :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие гласите Шефката за хит на годината,при положение,че отдавна се доказа,че не е така.

 

 

Шушана-та на 2018:

 

- Звучи във всеки град от колите и градинките

- Говорят за нея в най-гледаните и обсъждани предавания по телевизията

- Оркестрите я налапаха да я свирят по кръчмите, хората играят хоро на нея

- 16 милиона общи гледания за 6 месеца в рамките на 2018

- Най-големият хит на Тони Стараро в ерата на youtube

- Една от най-силните колаборации за Галена в цялата й кариера

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Празнично интервю на Петра за списание "Story"

Sy3be0R.jpg

oq9HQBY.jpg

Интересно интервю, но се изкьорих да го прочета! 1000%20(29).gif

Радвам се, че Петра се чувства добре и реализирана след чалгата. Някак си показва, че има и живот след поп-фолка. Все пак сме свидетели вече на какво се случва, като поп-фолк певица се оттегли. Брей, остаряхме! :baaasmiley:

В момента цяла българия тръпне да прочете какво става в кухнята. Да видим коя ще превари да пусне първа книга. Петра, Камелия или Глория.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Галена тая година са ми на кантар. И двете имат по един дует, който флопна ( Не слагай от отровата и Маракеш) , имат по една сравнително популярна песничка с 5 млн. ( Диагноза Ти и Дай ми любов). В момента имат и по една актуална песен ( Яко ми е и Феноменален) , Галя има и дуета с Тони, а Джена- Хулиган.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...