Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Прилича на Андреа през 2009 в кестеняв вариант.Много грим,бавно и монотонно говорене с прекъсвания на мисълта и с травеститско лице.Жалко за баща й иначе.Тази Гала защо я гледа така злобно? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича на Андреа през 2009 в кестеняв вариант.Много грим,бавно и монотонно говорене с прекъсвания на мисълта и с травеститско лице.Жалко за баща й иначе.Тази Гала защо я гледа така злобно? :1000 (29):

 

На Гала са застреляли племенника й преди няколко дни, може да не знае къде се намира в момента. Иначе от 2-3 години ми е станала много дразнеща. Преди с удоволствие гледах предаването й, сега ми вкарва нерви и превключвам на онези двамата симпатяги по Btv.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера някакви си поръчваха Ралица по Фен Тв. Водещата ги пита коя Ралица - "е, как коя, дето пее Мома Ралица" :D :D :D

Не е тайна за никой, че макар и Яната да има хитове, като име не говори на никой нищо макар и да е 16 години на сцена вече...

Често ми се случва да питам хора, които не слушат чалга дали знаят коя е Яница, те да се пулят и да кръстят ръце... :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гала са застреляли племенника й преди няколко дни, може да не знае къде се намира в момента. Иначе от 2-3 години ми е станала много дразнеща. Преди с удоволствие гледах предаването й, сега ми вкарва нерви и превключвам на онези двамата симпатяги по Btv.

Доколкото успях да разбера са го застреляли при самозащита понеже е нападнал полицаите.Кой знае с какво е бил друсан. :mf_surrender: Иначе аз тия не ги гледам,нито лелката Гала,нито онези по btv

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гала ми е симпатична последните 2 години, но не я гледам.

Галена е красива, прави физиономиите на Луна, но излишно ръкомаха. Слаб изказ. Добре е, че дава по-рядко интервюта.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в това интервю пак що-годе добре й е изказа, личи си, че е по-спокойна. В разни други интервюта, като е по-притеснена или има неудобни въпроси, мисълта й е лагвала много по-сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в това интервю пак що-годе добре й е изказа, личи си, че е по-спокойна. В разни други интервюта, като е по-притеснена или има неудобни въпроси, мисълта й е лагвала много по-сериозно.

Да, много странно. Така е, откакто стана много успешна. Сякаш преди години беше по-освободена, а сега внимава какво говори, за да не се изложи ли, що ли, но прави впечатление, че бавно говори, понякога несвързано. Иначе не мисля, че е тъпа.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото успях да разбера са го застреляли при самозащита понеже е нападнал полицаите.Кой знае с какво е бил друсан. :mf_surrender: Иначе аз тия не ги гледам,нито лелката Гала,нито онези по btv

 

Лелката Гала преди 15 години имаше най-оборотното предаване в този часови пояс, а и в целия ефир изобщо. Спомням си, че дори някакви съученички, не идваха на училище, за да си останат вкъщи да я гледат. Самата тя на 35-40 изглеждаше умопомрачително яко. Сега пак не е зле за 50-годишна жена, но нещо невменяемо, лицемерно и престорено откривам в поведението й. Дразнещият й за много хора приповдигнат оптимизъм от преди години днес излгежда изкуствен и форсиран.

 

 

Мъжленцето й изчезна от небесклона на предаването след ВИП Брадър, някой знае ли какво е станало? Тьотка Гала да не е отритната?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много странно. Така е, откакто стана много успешна. Сякаш преди години беше по-освободена, а сега внимава какво говори, за да не се изложи ли, що ли, но прави впечатление, че бавно говори, понякога несвързано. Иначе не мисля, че е тъпа.

 

Нищо чудно Награди 2010 да са й оставили психическа травма до живот. :3fdb8960598fa63e: Причинителката ще плаща за своите грехове във вечността! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо чудно Награди 2010 да са й оставили психическа травма до живот. :3fdb8960598fa63e: Причинителката ще плаща за своите грехове във вечността! :Vishenka_05:

Все ще се случи нещо лошо с носа на Преса някой ден. Може и някой да я осъди за нанесена му телесна щета посредством обонятелния й орган. Стават инциденти. Не кълна, не! :3fdb8960598fa63e:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все ще се случи нещо лошо с носа на Преса някой ден. Може и някой да я осъди за нанесена му телесна щета посредством обонятелния й орган. Стават инциденти. Не кълна, не! :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

Да не вземе да изкара някое око, викаш.

 

 

Виж тук, това не е истинският й нос, бях помислил, че си е правила ринопластика, обаче след това се показа пак в оригиналния си вид. Дали тя е наредила да й го фотошопират....

 

PRESLAVA201810051_(1).jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Да не вземе да изкара някое око, викаш.

Виж тук, това не е истинският й нос, бях помислил, че си е правила ринопластика, обаче след това се показа пак в оригиналния си вид. Дали тя е наредила да й го фотошопират....

 

PRESLAVA201810051_(1).jpg

Наредила е! В някой лайв задължително да бъде попитана дали не се оперира само защото я е страх. Пари има, очевидно и комплекс от зурлата си, така че да си опича акъла пресиран! Сигурно колежките й умират от страх наистина, като си разменят целувки с нея. И каквато е злобна, си я представяч как би накълвала някого.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако в тоя видео материал наричаш тази близо 34-годишна жена "много състарена и уморена", аз просто не виждам как ще си намериш жена в тоя живот. Изглежда абсолютно нормално, да не кажа "добре", че явно не сме в благонастроен mode днес.

След 3:45 за тези, които искат да видят една много състарена и уморена българка:

 

33 годишна е още, има тамън 5 месеца, докат стане на 34 ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

33 годишна е още, има тамън 5 месеца, докат стане на 34 ...

 

Мастийска зодия е, знаешшшшш :3fdb8960598fa63e:

-----------

 

Нашият репортер докладва от Арена Армеец:

 

Залата е фул макс. Пее Шабан Шаулич. Подгрява Софи-Чапършък Маринова. Хората й се кефят стабилно. В публиката има и много млади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно е всички да сме вещи в този занаят, Джиго! Започвай като Кобилкина семинари из страната, на които да покзваш нагледно как се прави! :Vishenka_05:

Първия сеанс за теб ще е безплатен. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа колко съм доволен от доволен от Гергана. Песента й е доста по-комерсиална от предните и същевременно много приятна. Не е загубила себе си в нея.

Тази година взе, че издаде цели три доста добри парчета... От кога не е била така? 2010? :1000 (29): Браво, така се отбелязват 15 години на сцена. Не като Анелия предната година. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа колко съм доволен от доволен от Гергана. Песента й е доста по-комерсиална от предните и същевременно много приятна. Не е загубила себе си в нея.

Тази година взе, че издаде цели три доста добри парчета... От кога не е била така? 2010? :1000 (29): Браво, така се отбелязват 15 години на сцена. Не като Анелия предната година. :helpsmilie:

 

Дай Боже и Преси да отбележе своя юбилей през 2019 със сходна на Гери популярност на песните си 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай Боже и Преси да отбележе своя юбилей през 2019 със сходна на Гери популярност на песните си 1000%20(29).gif

Очаквайте албума на 2019: Преслава - Пинокио, с пилотен сингъл Гаргамел.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа колко съм доволен от доволен от Гергана. Песента й е доста по-комерсиална от предните и същевременно много приятна. Не е загубила себе си в нея.

Тази година взе, че издаде цели три доста добри парчета... От кога не е била така? 2010? :1000 (29): Браво, така се отбелязват 15 години на сцена. Не като Анелия предната година. :helpsmilie:

 

Майко мила :1000 (19): :gun_bandana: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майко мила :1000 (19): :gun_bandana: :mf_surrender:

 

Аз не разбрах какво има предвид?

 

Ана си гърмя над половин година с мегахита от края на предната година, а след това издаде други два успешни сингъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай Боже и Преси да отбележе своя юбилей през 2019 със сходна на Гери популярност на песните си 1000%20(29).gif

Кой говори за популярност? :1000 (29): Става въпрос за ниво на продукцията, която поднасяш на феновете послучай юбилея си. Анелия миналата година издивя като Десислава през настоящата, а и на нея също не й се открои някой тотален хит, който да направи 10-20 милиона. Единствено Дай ми още от предишната. А Гергана попринцип се беше оттеглила от музиката (знам го от сигурен източник), но явно все пак размисли и реши да пусне няколко приятни парчета. И да не са успешни, зарадвала е малкото си останали фенове, а и други, които я харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой говори за популярност? :1000 (29): Става въпрос за ниво на продукцията, която поднасяш на феновете послучай юбилея си. Анелия миналата година издивя като Десислава през настоящата, а и на нея също не й се открои някой тотален хит, който да направи 10-20 милиона. Единствено Дай ми още от предишната. А Гергана попринцип се беше оттеглила от музиката (знам го от сигурен източник), но явно все пак размисли и реши да пусне няколко приятни парчета. И да не са успешни, зарадвала е малкото си останали фенове, а и други, които я харесват.

 

Пишман станахме с завишените очаквания на Десови. Ниво на продукцията, браат, ще кажеш, че говорим за джаз или класическа музика. Това е кючекчийски жанр с преобладаващи мазни отсвири. Много й бяха добри и двете песни на Анелия през 2017. И не разбирам какво е това непременно правило, щом си голямо име, задължително да трябва да пуснеш по минимум 2 песни с над 10 млн. и по възможност поне една с над 20 млн. за конкретната година. Всеки си има и по-слаби периоди, то дори "С тебе ми е най" и "Кажи ми" не могат да се нарекат нито слаби, нито провали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...