Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Андреа да се осъзнае? Прасе със съзнание виждала ли си? 4 години мисля, че са достатъчни да я чакам. Не съм виждал никога в чалгата певица след такъв застой да е направила нещо, пък камоли Мис Пиги.

 

И ся гледаш става чудо: Андреа отслабва, завръща се с гръм и трясък със супер яки хитове, ти пак почваш да я боготвориш и Vancho се връща в Рама да ти каже, че си мениш често мненията. :roll1: :roll1:

 

Топ си-моп си! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И ся гледаш става чудо: Андреа отслабва, завръща се с гръм и трясък със супер яки хитове, ти пак почваш да я боготвориш и Vancho се връща в Рама да ти каже, че си мениш често мненията. :roll1: :roll1:

 

Топ си-моп си! :3fdb8960598fa63e:

Да бе, по-възможно е да ми хареса "Шефката". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа да се осъзнае? Прасе със съзнание виждала ли си? 4 години мисля, че са достатъчни да я чакам. Не съм виждал никога в чалгата певица след такъв застой да е направила нещо, пък камоли Мис Пиги.

 

Аааа, не си я чакал 4 години чак. До скоро и се кефеше. :3fdb8960598fa63e:

 

Според мен си и набрал заради тези неща и затова говориш така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа, не си я чакал 4 години чак. До скоро и се кефеше. :3fdb8960598fa63e:

 

Според мен си и набрал заради тези неща и затова говориш така.

Аз се кефя заради стари песни, а последната която й харесвам е "Най-добрата". Чаках я, да се осъзнае, да се размърда, да се вкара в ред, но тя се е закопала и в личен и в професионален план. Да отиде на психолог, диетолог и по-добър хирург и отново ще ми стане симпатична. До тогава да радва привържениците на свинското, аз не го обичам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, по-възможно е да ми хареса "Шефката". :3fdb8960598fa63e:

 

Не съм загубил надежда за Андра. Ивана влезе във форма след 10 години. 10 години лутане, диети, проби-грешки, грухтене.

 

Андалусия е Бог на амбицията, само да открие начина, ще се завърне да мачка като луда.

 

В живота на хората са ставали къде-къде по-изненадващи обрати. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм загубил надежда за Андра. Ивана влезе във форма след 10 години. 10 години лутане, диети, проби-грешки, грухтене.

 

Андалусия е Бог на амбицията, само да открие начина, ще се завърне да мачка като луда.

 

В живота на хората са ставали къде-къде по-изненадващи обрати. ;)

Заради това няма как да не ти дам +. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се кефя заради стари песни, а последната която й харесвам е "Най-добрата". Чаках я, да се осъзнае, да се размърда, да се вкара в ред, но тя се е закопала и в личен и в професионален план. Да отиде на психолог, диетолог и по-добър хирург и отново ще ми стане симпатична. До тогава да радва привържениците на свинското, аз не го обичам.

Последният й истински мегахит! Тогава проблемът вече беше на лице, но въпреки това държеше ниво.

 

За ендокринолог е тя, но като знам масово в България какви лекари са останали и изобщо как функционира традиционната медицина... :mf_surrender:

 

Поредна демонстрация на гордост обаче продължава да прави, заявявайки, че тя проблем нямала, била здрава, всичко било наред. Като ще излизаш пред обществото и е видно за всички, поне признай, за да не ставаш за смях. Ако искаш никой да не го прави на въпрос, стой си у вас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се кефя заради стари песни, а последната която й харесвам е "Най-добрата". Чаках я, да се осъзнае, да се размърда, да се вкара в ред, но тя се е закопала и в личен и в професионален план. Да отиде на психолог, диетолог и по-добър хирург и отново ще ми стане симпатична. До тогава да радва привържениците на свинското, аз не го обичам.

 

Рано или късно пак ще направи такива песни. Не мисля, че вечно ще залага на сегашният си стил. Пишете й коментари, лс-та и ще видим. Пък и нали подготвя чалга песен, може да е в стила на "Най-добрата". Килограмите могат да се оправят, но първо трябва да се приеме в момента каквато е. Подигравките, които отнася я депресират още повече. Ако се стегне ще може пак да си върне позициите. И други са били в застой, но като изкарат яка песен и хората им минава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета започнаха да слагат 5 секунди с препоръчени видеа преди края на видеото, като Фен ТВ

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Някой спомня ли си с колко гледания стартира за първите 24 часа? :1000 (24):

Към 150 хиляди, мисля?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То има ли друг Денис, който трябва да се знае, освен него?

Да, твоя съгражданин, който изгря с мегахита "Дръж се здраво че ще друса, скъпа много си ми руса". :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...