Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Значи и според теб Рени лъже? :roll1:

Рени говори с такъв тон, сякаш е обидила семейството и заради малко несъответствие от страна на Преслава. Как да имам доверие на такъв човек? За мен това интервю е евтин и безуспешен опит за компроментация от злоба и завист. Да не би да си е мислила, че ще остане единствената позната българка в Сърбия завинаги? :mf_surrender: :1000 (29): Нищо в този живот не е вечно.

 

Сигурен съм че и ти си на същото мнение, но в момента го играеш големия хейтър на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени говори с такъв тон, сякаш е обидила семейството и заради малко несъответствие от страна на Преслава. Как да имам доверие на такъв човек? За мен това интервю е евтин и безуспешен опит за компроментация от злоба и завист. Да не би да си е мислила, че ще остане единствената позната българка в Сърбия завинаги? :mf_surrender: :1000 (29): Нищо в този живот не е вечно.

Кой е казал, че е единствената? Казва, че е първата.

А щом това е малко несъответствие, нека тогава приемем, че Цветелина Янева е първата поп-фолк певица. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Длъжна ли е да помни че е пяла там преди 20 години?

*2 години.

Не, но е длъжна поне да признае грешката си, а не да прехвърля вината, ако толкова не може да се извиниява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурни ли сме, че Преслава въобще знае коя е Рени? :3fdb8960598fa63e:

Абсолютно сигурни. Гледала и е самостоятелните концерти по телевизията и се е молила един ден и тя направи поне един такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно сигурни. Гледала и е самостоятелните концерти по телевизията и се е молила един ден и тя направи поне един такъв.
А Рени сега какво, мечтае за 1/4 от успехите на Преслава. Колко бързо се обръщат нещата :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя мечтите си ги е сбъднала вече. И концерти, и награди, и успехи в няколко държави.. Но не е като Пете да ламти за още и още 15 години. Преценила е кое и е по-важно и си е подредила приоритетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Рени сега какво, мечтае за 1/4 от успехите на Преслава. Колко бързо се обръщат нещата :3fdb8960598fa63e:

Според теб Преси за пореден път ли се опитва да ревне на концерт или така ми се струва? :3fdb8960598fa63e:

 

9:45

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени говори с такъв тон, сякаш е обидила семейството и заради малко несъответствие от страна на Преслава. Как да имам доверие на такъв човек? За мен това интервю е евтин и безуспешен опит за компроментация от злоба и завист. Да не би да си е мислила, че ще остане единствената позната българка в Сърбия завинаги? :mf_surrender: :1000 (29): Нищо в този живот не е вечно.

 

Сигурен съм че и ти си на същото мнение, но в момента го играеш големия хейтър на Преслава.

 

Признай, че ми отива тази роля. :happyppl: За нея съм роден! 1000%20(29).gif

 

Интервюто може да е дадено с цел ПР и шум около заглъхналото име на Рени - но не това коментирахме, а дали Рени лъже в него. Според мен не лъже, това е известна личност, която се ползва с някакво уважение сред обществото, няма да тръгне да си съчинява истории. И като казвам, че се ползва с уважение в обществото, нямам предвид подрастващите и хората под 25 години. Вие не сте били свидетели на нейните успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признай, че ми отива тази роля. :happyppl: За нея съм роден! 1000%20(29).gif

 

Интервюто може да е дадено с цел ПР и шум около заглъхналото име на Рени - но не това коментирахме, а дали Рени лъже в него. Според мен не лъже, това е известна личност, която се ползва с някакво уважение сред обществото, няма да тръгне да си съчинява истории. И като казвам, че се ползва с уважение в обществото, нямам предвид подрастващите и хората под 25 години. Вие не сте били свидетели на нейните успехи.

Или лъже, или в краен случай - силно преувеличава. На Преслава й е пределно ясно било, че няма шанс за Певица на 2005, за да има каквито и да било мераци. Освен това тогава още като прохождащ изпълнител едва ли е имала смелостта гласно да заявява желания в Димитровград. Та те за Певица на 2006 дори бяха на кантар двете и щеше да стане война като на онези награди с Галена, ако не бяха измислили Мегазвездата на Ванча.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или лъже, или в краен случай - силно преувеличава. На Преслава й е пределно ясно било, че няма шанс за Певица на 2005, за да има каквито и да било мераци. Освен това тогава още като прохождащ изпълнител едва ли е имала смелостта гласно да заявява желания в Димитровград. Та те за Певица на 2006 дори бяха на кантар двете и щеше да стане война като на онези награди с Галена, ако не бяха измислили Мегазвездата на Ванча.
2006 си беше годината на Ваня! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб Преси за пореден път ли се опитва да ревне на концерт или така ми се струва? :3fdb8960598fa63e:

 

9:45

 

Опита и се получи, както винаги :3fdb8960598fa63e:

А реакцията, когато започна Моето слабо място - епична 6:44 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опита и се получи, както винаги :3fdb8960598fa63e:

А реакцията, когато започна Моето слабо място - епична 6:44 :3fdb8960598fa63e:

Изпита невероятен оргазъм от мелодията! Не случайно я пее за шести път на голям концерт. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпита невероятен оргазъм от мелодията! Не случайно я пее за шести път на голям концерт. :3fdb8960598fa63e:
Има ли друга песен изпята толкова много пъти на концерти? :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли друга песен изпята толкова много пъти на концерти? :3fdb8960598fa63e:

Не, мисля че дори трЕвиалната "Дяволско желание" е по-малко изпълнявана. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва ми Лени. Ако не беше спряла щеше да ми е любимка, а не боклука Андреа.

 

В последно време много храниш Андреа. Да разбирам ли, че вече не ти е любимка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последно време много храниш Андреа. Да разбирам ли, че вече не ти е любимка?

Да, разбира се. Надявам се толкова да надебелее, че да не успее да се побере в студио и да не запише никога вече песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разбира се. Надявам се толкова да надебелее, че да не успее да се побере в студио и да не запише никога вече песен.

 

Аз пък се надявам да се осъзнае и вместо да си избива комплексите да се завърне с качествена музика. Тя си е виновна в момента за хейта, който отнася. Въпреки това продължава с обработените снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се надявам да се осъзнае и вместо да си избива комплексите да се завърне с качествена музика. Тя си е виновна в момента за хейта, който отнася. Въпреки това продължава с обработените снимки.

Андреа да се осъзнае? Прасе със съзнание виждала ли си? 4 години мисля, че са достатъчни да я чакам. Не съм виждал никога в чалгата певица след такъв застой да е направила нещо, пък камоли Мис Пиги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...