Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обаче Преслава наистина изкара мегахит, някакви оркестри са превърнали "Да гори в любов" в хороводна китка и хоратат танцуват народни танци на нея:

 

https://streamable.com/9dcyv

 

Голям хит е!

ЕЕееее . признавам си наистина ' Да гори в любов' е хита на годината

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ЕЕееее . признавам си наистина ' Да гори в любов' е хита на годината

Шушана-та на 2018:

 

- Звучи във всеки град от колите и градинките

- Говорят за нея в най-гледаните и обсъждани предавания по телевизията

- Оркестрите я налапаха да я свирят по кръчмите, хората играят хоро на нея

- 16 милиона общи гледания за 6 месеца в рамките на 2018

- Най-големият хит на Тони Стараро в ерата на youtube

- Една от най-силните колаборации за Галена в цялата й кариера

Link to comment
Сподели в други сайтове

тази просто няма капчица СРАМ ! КАК МОЖЕ ДА Е ТОЛКОВА АЛЧНАААААААААААААА ?!!!!?!?!?! КАКККККККККК ?

 

Не знам коя е алчната когато точно защото галя не можеше да вземе много награди, те спряха.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам коя е алчната когато точно защото галя не можеше да вземе много награди, те спряха.

 

Алчната е оная, която още през 2005 година изпада в черни дупки, че дали наградата на тогавашната безапелационна лидерка - Ивана. Алчна от малка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алчната е оная, която още през 2005 година изпада в черни дупки, че дали наградата на тогавашната безапелационна лидерка - Ивана. Алчна от малка.

Докажи това което твърдиш

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочети интервюто на Рени в темата за нея и Преслава.

 

Ти доказа ли това, което твърдиш?

Е то според Рени и песните, които прави тя са много актуални и хитове, но не мисля, че има някой съгласен :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Силвър пък е супер нетипичен и креативен музикант, сто процента хит чакаме.

Яница веднъж беше на съседната маса от мен, изглеждаше брутално, в смисъл точно като чалгаджийка - кожен клин, 15 сантиметра ток и 3 килограма грим. Не съдя, обаче се отличаваше отдалече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то според Рени и песните, които прави тя са много актуални и хитове, но не мисля, че има някой съгласен :3fdb8960598fa63e:

:3fdb8960598fa63e:

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то според Рени и песните, които прави тя са много актуални и хитове, но не мисля, че има някой съгласен :3fdb8960598fa63e:

 

Искаш да кажеш, че Рени лъже? 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Нали се сещаш, че Преслава може да я направи на 2 стотинки в такъв случай. Не лъже, на вас така ви е удобно.

 

ОК, харесвайте си я, но да ми защитавате безпардонна алчност и ламтеж, когато не й се полагат отличия - не го разбирам.

 

Вие за тази ще продадете семействата си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BrgAj_-lDPA/?ut...id=jr07trbqw5u9

 

https://www.instagram.com/p/Brf18mBlk6C/?ut...d=1h7b0coeed5cj

 

Голяма любов с Цецо... Утре така ще оплюе и нея без да му мигне окото. Тоя има вид на голям злобар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BrgAj_-lDPA/?ut...id=jr07trbqw5u9

 

https://www.instagram.com/p/Brf18mBlk6C/?ut...d=1h7b0coeed5cj

 

Голяма любов с Цецо... Утре така ще оплюе и нея без да му мигне окото. Тоя има вид на голям злобар.

 

Аз пък мислех, че е някакъв мъжкар по физиономиите на снимките, а то се оказа една разлигавена, църкаща тьотка в Брадъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мислех, че е някакъв мъжкар по физиономиите на снимките, а то се оказа една разлигавена, църкаща тьотка в Брадъра.

Какъв мъжкар, ела да видиш как го опъват по тоалетните на дискотеките във Велинград. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв мъжкар, ела да видиш как го опъват по тоалетните на дискотеките във Велинград. :1000 (29):

 

:bag: :sick:

 

 

И сигурно се подпира с ръце на тоалетните чинни, докато това се случва. А после пипа лицето на Преслава с тези ръце. Приказка! 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мислех, че е някакъв мъжкар по физиономиите на снимките, а то се оказа една разлигавена, църкаща тьотка в Брадъра.

 

Е той по снимките го раздава мъжкар, бръчка си челото, прави се да изглежда строг. Всички обаче го видяхме що за стока е. Показа се като злобен интригант.

 

Това някаква мода ли е мъжете да си бръчкат така челата по снимки? Денис Теофиков и той прекалява с тези мимики...Струва ми се, че го мислят за много яко, а прекаляват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е той по снимките го раздава мъжкар, бръчка си челото, прави се да изглежда строг. Всички обаче го видяхме що за стока е. Показа се като злобен интригант.

 

Това някаква мода ли е мъжете да си бръчкат така челата по снимки? Денис Теофиков и той прекалява с тези мимики...Струва ми се, че го мислят за много яко, а прекаляват.

 

От Фики май тръгна тая мода.

 

На мен ми харесва, ако не е прекалено. Придава някаква сериозност. Обаче да си постоянно смръщен на всяка снимка, а всъщност да си пълна мякаща швестерка - смешно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...