Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой да ми обясни каква е драмата с НДК... Защо "Пайнер" продължават да се бутат за "Арена Армеец", като виждат, че там прогресивно намалява публиката при всеки следващ концерт? НДК биха си я напълнили без проблем, а и там им се получават много по-добре нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Отдавна съм го направил. Няма място за сравнение,цените са двойно по-ниски:

https://www.moschino.com/us_en/moschino/men...shirts.html?p=2

https://www.gucci.com/us/en/ca/men/mens-rea...hirts-and-polos

И искаш да кажеш, че тениски по 200-300 долара са куча марка? :D

 

Искаш ли го ей, дръж го give away ...

Мачка !

Link to comment
Сподели в други сайтове

И искаш да кажеш, че тениски по 200-300 долара са куча марка? :D

 

Искаш ли го ей, дръж го give away ...

Мачка !

Искам да кажа,че си е най-обикновена марка,която не минава за кой знае колко маркова. Даже на снимките на Галена някои неща са 1:1 от една колекция на Шанел,Риана беше с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм потресен. Пара бизде от няколко клипа има 40 млн :1000 (34):

49! :helpsmilie:

За първи и последен път обаче си направих труда да я пусна...

 

*И директно след най-гледания клип ми тръгва на Преслава.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да кажа,че си е най-обикновена марка,която не минава за кой знае колко маркова. Даже на снимките на Галена някои неща са 1:1 от една колекция на Шанел,Риана беше с нея.

Най-обикновени марки са зара, адидас, найк и т.н.т.

Тениски по 250 долара и рокли за по 700 долара не мисля, че са много обикновенни.

Ти да не би да носиш само тениски по 200 долара?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена защо държи да се прави на тузарка в инстаграм? Всяка топ звезда може да си ги позволи тези дрехи, но някой си работят по професията и пускат хит след хит, само тя се прави на моделка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-обикновени марки са зара, адидас, найк и т.н.т.

Тениски по 250 долара и рокли за по 700 долара не мисля, че са много обикновенни.

Ти да не би да носиш само тениски по 200 долара?

Казах,че е някакво средно ниво,въпреки изкопираните им неща. В никакъв случай не са от най-марковите като Гучи,Шанел и тн. Щом някакъв си гримьор като Кулагин може да си позволи Москино,за каква висша мода говорим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах,че е някакво средно ниво,въпреки изкопираните им неща. В никакъв случай не са от най-марковите като Гучи,Шанел и тн. Щом някакъв си гримьор като Кулагин може да си позволи Москино,за каква висша мода говорим?

Е как ше е средно, като нямат артикули пад 200 долара. Чантите им са по 1500$ , Москино е скъпа марка. Средно клас са G-star, Guess, La coste и разни други. Москино имат неща и за по 5 хиляди долара.

Среден клас стоки са далеч от цена напл тениски за по 200$.

Кулагин е облечен в супер смешните реплики. Галена и Цура носят примерно Москино за хиляди евра.

А тая серия на Галена е хибридна с H&M и цените няма да са мега високи, но пак е мноого над средния клас. Занимавам се с дрехи от много години и повярвай ми, не много хора в БГ могат да си позволят да носят оригинални Москинота.

 

И висшата мода е съвсем различно нещо. Там различните марки пускат лимитирани неща по 100 бройки, които представят на ревютата. Тея дрехи не са за масова продан. Това е висшата мода. Иначе това дето гледаш по сайтовете и което се продава в магазините не е висша мода, а просто много скъпи дрехи на световни брандове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как ше е средно, като нямат артикули пад 200 долара. Чантите им са по 1500$ , Москино е скъпа марка. Средно клас са G-star, Guess, La coste и разни други. Москино имат неща и за по 5 хиляди долара.

Среден клас стоки са далеч от цена напл тениски за по 200$.

Кулагин е облечен в супер смешните реплики. Галена и Цура носят примерно Москино за хиляди евра.

А тая серия на Галена е хибридна с H&M и цените няма да са мега високи, но пак е мноого над средния клас. Занимавам се с дрехи от много години и повярвай ми, не много хора в БГ могат да си позволят да носят оригинални Москинота.

 

И висшата мода е съвсем различно нещо. Там различните марки пускат лимитирани неща по 100 бройки, които представят на ревютата. Тея дрехи не са за масова продан. Това е висшата мода. Иначе това дето гледаш по сайтовете и което се продава в магазините не е висша мода, а просто много скъпи дрехи на световни брандове.

Окей,нека е така,не споря. Мисълта ми е,че Москино не може да се мери с цените,качеството и класата на Гучи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окей,нека е така,не споря. Мисълта ми е,че Москино не може да се мери с цените,качеството и класата на Гучи.

:1000 (29):

С качеството - що не. Иначе да - Гучи е много скъпа марка. Шанел, Том Форд, Белмен и мисля, че Диор са най-скъпи.

Галена носи от всичките :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

С качеството - що не. Иначе да - Гучи е много скъпа марка. Шанел, Том Форд, Белмен и мисля, че Диор са най-скъпи.

Галена носи от всичките :3fdb8960598fa63e:

Е,като гледам нещата на Белмен не са много скъпи,за другите ме мързи да гледам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия е супер дразнеща и безлична, не зная защо я изкарвате като нещо особено. Добре, че фирмата я бута с колаборации, иначе .... щеше да бъде там, където възможностите ѝ всъщност стигат – никъде.

Абсолютно. Да не говорим, че има напълно същия глас като Галош (което не е комплимент). Супер невзрачна.

 

Варна не е имала голяма чалга звезда. И тази Джолия няма да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Да не говорим, че има напълно същия глас като Галош (което не е комплимент). Супер невзрачна.

 

Варна не е имала голяма чалга звезда. И тази Джолия няма да е.

Прав си, в чалгата нямаме... но в поп-а и хип хопа сме топ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво толкова нищите Москино, като Галена е снимала за Moschino x H&M . Похвалното в случая е, че точно нея са избрали за лице.

H&M всяка година правят колекция с топ бранд, цените са скъпи като за H&M, ниски като за марката. И аз имам неща на Balmain x H&M, не е особено голяма работа. А Москино е скъпа марка иначе, но на ниво Балмайн, далече от Гучи, Версаче и т.н., което обаче не виждам какво значение има в случая на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам да се коментира категоричната диктатура на поп-фолка в Попнейбъл… или коментарите може би са само за когато жанрът е 'залязъл' и 'изместен от попа'…

 

1.Цветелина Янева и Денис Теофиков - Грешка беше

2.Ork. Nazmiler - Para Bizde

3.Деси Слава - Много съм добра

4.Преслава - Да гори в любов

5.Сашо Жокера - Клеопатра

6.Яница - Въртележката

 

Бонус:

12.Джена и Андреас - Не слагай от отровата

13.Роксана - Камъните

14.Софи Маринова - Мили, мили

15.Тони Стораро и Gengiz Kurtoglu - Старата ти снимка

17.Слави Трифонов и Ку-ку Бенд - Затова

19.Анелия - Просяци

20.Азис - Мотел

 

И това в наличието на нови песни на Криско, Скандау и т.н. Представям си другата седмица, когато ще присъства и парчето на Джулия и Денис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми обясни каква е драмата с НДК... Защо "Пайнер" продължават да се бутат за "Арена Армеец", като виждат, че там прогресивно намалява публиката при всеки следващ концерт? НДК биха си я напълнили без проблем, а и там им се получават много по-добре нещата.

 

ГЕРБ не иска чалга на знакови за културата места. Затова и юбилея в античният театър в Пловдив пропадна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам да се коментира категоричната диктатура на поп-фолка в Попнейбъл… или коментарите може би са само за когато жанрът е 'залязъл' и 'изместен от попа'…

 

1.Цветелина Янева и Денис Теофиков - Грешка беше

2.Ork. Nazmiler - Para Bizde

3.Деси Слава - Много съм добра

4.Преслава - Да гори в любов

5.Сашо Жокера - Клеопатра

6.Яница - Въртележката

 

Бонус:

12.Джена и Андреас - Не слагай от отровата

13.Роксана - Камъните

14.Софи Маринова - Мили, мили

15.Тони Стораро и Gengiz Kurtoglu - Старата ти снимка

17.Слави Трифонов и Ку-ку Бенд - Затова

19.Анелия - Просяци

20.Азис - Мотел

 

И това в наличието на нови песни на Криско, Скандау и т.н. Представям си другата седмица, когато ще присъства и парчето на Джулия и Денис.

Че на тоя новия келеш парчето с Цура е вече вътре, и някоя друга ли има парче с него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувайте във Вечните хитове, че е много оспорван кръг.

 

Искам да попитам, някой може ли да направи за финала, клип с топ 10 ?

Пиши на Dinev, ако му се занимава да направи.Мисля,че той има програмата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиши на Dinev, ако му се занимава да направи.Мисля,че той има програмата

Toй от година дори не е писал, камо ли клипчета да прави :1000 (29):

 

 

Тази песен вече 2-3 години няма омръзване. ФО е великан. Сегашните рапета са аматьори...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...